Drogami navozené orgieEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:7 981

Dnes má pro nás Robby jednoho nevšímavého týpka, nudnou zábavu a velký binec. Videa: - A stůl je fuč - nuda! - bordel

Přepis titulků

Znáte moje banánové spodní prádlo, že? Tenhle víkend jsem... - Robby, to jsem já! Ty z budoucnosti. - Cože? Není čas. Tuhle epizodu nesmíš natočit. Svět je v nebezpečí. - Jak jako v nebezpečí? - Je mi to líto. Počkat. Jestli jsem tamto byl já z minulosti... Bože...

To bylo divné. Tak začneme. Podtrhl vám někdo židli, zrovna když jste na ni sedali? Kelly? A co kulečníkový stůl? Koukejte na tohohle týpka, co se zrovna opírá o stůl. Krátce nato tihle lidi stůl odnesou a pak... Debil.

Spadl. Je to legrace, protože spadl. Jak si mohl nevšimout, že se stěhuje největší kus nábytku v místnosti? Děti, nepijte, někdo zpod vás přesune kulečníkový stůl a vy budete na sračky a nevšimnete si toho. Kelly. Ve videu není zvuk, ale podle nás to znělo takhle nějak. Hele, stěhujou stůl. Pozor, stěhuju stůl. Stůl se stěhuje. To to neslyšel? Všichni ostatní to slyšeli. Nějaký zvuk, vibrace v podlaze nebo prostě něco tam být muselo.

Nevím, nejsem zvukový vědec. Nebo zvuvědec, jak jim říkají. Že jo? Video je z 4. května ze Spojeného království. Země, kde pití neberou na lehkou váhu. Když týpek padá, ani se nesnaží mírnit pád, místo toho zachraňuje pivo. Bože, chraň pivo. Aspoň má jasné priority. Nejdřív pivo, až pak se ptej. To si nechám patentovat.

Tohle video je z roku 2013, ale poslední dobou je virální, lidi mají asi rádi mimozemšťany. Lhal jsem. Není to mimozemšťan, je to muž, co napůl krájí kouli z gumiček. Ale vypadá to jako mimozemšťan. No tak! Minimálně to vypadá jako potvora z Mužů v černém. Ahoj. Ahoj lidi. V jednu chvíli to vypadá, že ožívá.

A teď ovládnu svět! Nebo to vypadá, že umírá. Pomoc. Zabijte mě. To bylo depresivní. Vnitřnosti koule z gumiček... Hnus. Týpek, co krájí tu kouli, se jmenuje Jordan, s otcem strávili rok tvorbou téhle gumičkové koule. Pak se začali nudit....

Oni se u toho někdy nenudili? Jasně, že se nudili, je to gumičková koule. A tak se rozhodli, že ji rozříznou. Tak se to s věcmi, které vás nudí, dělá. Zlato, je s tebou nuda, měli bychom se rozejít. Můžeš se trošku nahnout? Znáte, jak ve filmech po velké pařbě vypadá dům jako po výbuchu, a říkáte si: "Tohle se normálně nestává" No, stalo se to.

Pár z Calgary pronajal svůj dům čtyřem lidem na Airbnb a když se vrátili domů, našli tohle. A tohle. Bože můj. A tohle. Hnus. Bože můj. Pardon, vrať to. Justine, jak dlouho neříkáme Bůh?

Kdo to je? Božstvo mé, takové škody přece 4 lidi neudělají, ne? Koukejte, kolik vypili chlastu. Rozhodně víc než 4 lidi. Podle sousedů, kteří zavolali policii, přijel během víkendu párty autobus a v domě bylo přes 100 lidí. Pardon, ale tohle nevypadá jako párty. Mnohem lepší. Piñatu potřebujete. Bez nich to nejde. Policie si myslí, že to byly drogami navozené orgie.

Fakt? Mají pro to důkazy, nebo si to akorát přejí? Drogami navozené orgie? Kdo to jako dělá? Kelly? Když slyším slova drogy, sex a orgie, vyholený medvěď tam bude. Máte Piñatu? Proč ta zkáza? Proč nemůžete mít zdvořilou drogami navozené orgie jako my ostatní? Proč jste museli roztrhat matrace a naházet je do kuchyně? Sex miluju, jídlo taky, tak proč si nedat sex s... Stačilo.

Víš co? To už bylo moc. To už bylo fakt moc. Naštěstí má Airbnb politiku, že za hosty platí škodu. V tomto případě to bylo 75 000 kanadských dolarů. Což je skutečná měna. Jak to vypadá? Jako prachy z Monopol? Zabere věčnost, než to uklidí. A kdo ví, co ještě najdou. Jéje, orgie už skončily. Kde je piñata? Tak to, to je vše... Koukněte na celá videa, odkazy budou v popisku. Já jsem Robby z budoucnosti a pod tohle se podepíšu.

Zpětně. Piñata. A teď je to párty! Co to mám na sobě? Tohle video je z 4. května ze Spojeného království. Bože. A jsme zpět. K čertu s tebou, dani z luxusu. Nůžky, vraťte se! Proč němohli mít pěkné, organizované drogami navozené orgie?

Při odchodu vám udělají test na pohlavní choroby. Někteří lidi jsou na houby a některé party taky. Vypadá to, jako by mi medvěd žral hlavu. Poslyšte. Drogy? Ano. Sex? Ano. Orgie? To si pište! RSVP: Budu tam. Sex a jídlo jsou složité. Ale to mě nezastaví. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže když chci někde udělat bordel, tak si stačí pronajmout barák přes AirBnb nebo jak se to jmenuje? Proč to neplatí ten końomrd co si to pronajmul?

16

Odpovědět

Samozřejmě to po něm bude Airbnb chtít. Ale tímhle způsobem ochrání majitele domu před vleklými tahanicemi a problémy. Ty se přesunou na velkou společnost, která je zvládne snáze :-) To je celkem rozumné, ne?

430

Odpovědět

asi tak, navíc hádám, že jsou pro tyto případy pojištění, takže double win

80