Jogín je prostě božíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:3 976

Dnes má pro nás Robby jednu osobitou číču, kouzelného stařečka a drsnou mamku. Videa: - kocourek - video s jogínem už bohužel není dostupné - mamka

Přepis titulků

Počkejte chvilku... potřebuju svou ranní kávu. Káva! Tak jo, jdem na to. Za moment. Lepší. První video je z prosince a má 4 miliony zhlédnutí. Tohle je bratranec naštvaného kocoura, koucour Nas*at. Chladnokrevný kocour.

Kouká přímo na paničku a stejně tu sklenici rozbije. Nechceš, abych to rozbil? Dobře, neboj, určitě ji... Nas*at. Normálně bych řekl, že si jen hraje a je prostě kocourem, ale dělá to hrozně úmyslně. Úmyslně zlý! Jako by ho pobuřovalo to, že na stole jsou věci.

Co tu jako děláš na mém stole? Co, ty chytráku? Teď s tebou zatočím. - Nas*at. - Myslím, že ten kocour má problém. Věci nechce rozbíjet, ale nemůže si pomoct. Promiň, už to nikdy neudě... Odteď už to nikdy neudělám. To ta slečna přijde vždycky domů a na zemi leží rozbité věci?

Ahoj, jsem do... Kocoure Nas*at! Doufám, že to zaplatíš, až se z tebe stane meme. Další video má milion zhlédnutí a jsem z něj zmatený. A nejsem jediný, kdo vyšiluje. Tenhle jogín vypadá, jako by levitoval ve vzduchu. Ale tenhle týpek na to přijde.

Je to taky umělec? Dělá totiž pěkné divadlo. Jeho pohyb a zkoumání jogína jsou velmi komiksové. Možná spolupracují, aby přitáhli pozornost. Jogín a přátelé! Jako by k jogínovi přitahoval pozornost. Hele, nic pod ním není! Jak to dělá? Jak to sakra dělá? Zkusím tohle.

Vypadá to tak snadno! Jogíne, ty jsi šílený! Popravdě je dost působivé, že týpek levituje ve vzduchu. Pokud chcete stále věřit na kouzla, vypadněte. Tohle není cvičení. Jděte! Jděte! Zachraňte se! Hůl, kterou drží, má k sobě přidělané sedátko. Hůl mu vede do rukávu a sedátko a opora jsou schovány v jeho oblečení. Takže přemýšlím je-li to vůbec jogín, nebo jestli už jogínům nemůžu věřit.

Je navíc dost divné, aby byl jogín pouličním umělcem, swami jogínové jsou totiž hinduističtí duchovní. Je to jakoby se na ulici předváděl Ježíš. Sledujte, jak změním tuto vodu... na víno. To je mnohem lepší, než ten týpek v kostýmu robota. Poslední video je z 12.

února a během dvou dní získalo 5 milionů zhlédnutí. Jsou to záběry ze zpráv a drsná mamka v něm dá zločinci pořádně na kokos. Tohle auto ujíždí policii a narazí do tohohle minivanu. Tahle máma si to ale nenechá líbit. Vytáhne zločince z auta a začne ho bít. Je zuřivá!

Ohrozíš její dítě? Tak to tě napadne, kámo! Zločinec určitě nečekal, že ho zbije někdo s minivanem. Ve vězení to bude mít těžké. Tebe seřezala mamka? Copak? Potřebovals naplácat? Ta supermáma je Jessica Liesmann a začla být agresivní, protože nedávno přišla o syna a snažila se chránit svého staršího chlapce. Můžete jí to mít za zlé? Koukejte na něj. Počkat. Co?

Je v šoku, nebo je rád, že je naživu? Tak jako tak, je v pohodě. A jeho máma je drsňák. Úplně jako by se po nárazu aktivovala nějaká nadlidská síla. Spouštím mateřský instinkt. Jessica nastavila laťku vysoko. Sejmula zločince. Dokonce ho i honila policie. A to jí vlastně nevadilo. Vadilo jí, že je to poblíž školy. Říkám: "Co s tebou sakra je? Na co myslíš?

Nedaleko je škola." Jako by měl brát v potaz, že je tam škola, i když porušil tisíc dalších zákonů. Po tomhle už tam ale nikdo rychle nepojede. Jsme u školy. Ale ne! Chytím tě! Nespěchej. Ta máma si zaslouží odměnu.

A někoho, kdo na ni upozorní. Ale ne! Mamka je tu! Už tě mydlí! Miluje svého syna! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Jogín a přátelé! Dělají jogínské věci s přáteli. Máme ten vous?

Ježíš má vousy, ne? Je to svatokrádež? Připomíná to Ježíše. Koukejte! Proměnil jsem vodu... na... Co to máš za uchem? Lidi, myslíte, že je tohle Ježíš? Nebo že ho to aspoň připomíná? Koukejte... Léčím nemocné!

Nemáte zájem? Tak jo. Rozhlašte, že zakládám kult. Vstal jsem z mrtvých! Co? No tak! No tak, bylo to působivé. Moje vousy! Myslíte, že už máme dost Ježíše? Už to děláme asi deset minut. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta analógia s Ježíšom nie je úplne presná lebo jogín tiež nie je hinduistický poloboh ale duchovný. Správnejšia analógia by bola keby katolícky kňaz sa nechal na ulici fajčiť 10 ročným chlapcom.

16

Odpovědět

No k diskuzi kolem ne uplně populární osoby jménem Kaja, bude za pár epizod končit, takže až tady skončí díly s Robbym, doporučoval bych její díly uplně přeskočit, maximálně tak ukázat jeden jako odstrašující příklad. Po ní bude nastupovat Carlos, nevím jestli se tu objevil, ale určitě bude daleko lepší než Kaja.

70

Odpovědět

Už jsem psal dříve, že Kaju překládat neplánuju, její styl mi bohužel nesedl a po čase jsem se na =3 přestal dívat. Na Carlose jsem ale zvědavý :-)

151

Odpovědět

souhlasím s odstrašujícím příkladem

120

Odpovědět

Ten Carlos je uz potvrdeny? Lebo Kaja je fakt zla.

80

Odpovědět

+SmithJe to potvrzené, mělo by to vyjít v dnešním díle na youtube.

10