NasněžiloEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:4 583

Dnes má pro nás Robby tři videa s tematikou sněhu. Snížku. Videa: - kočička - dubstep - tunel

Přepis titulků

Ahoj lidi, Justin mi říkal, že všechna dnešní videa musí být o "sněhu". Tak jsem si řekl, že přinesu sníh z L.A. Robby, co to děláš? Ta videa jsou o opravdovém sněhu. Co? No a máme po kokainové párty. Stejně si dám. První video je z Québecu a je z 16. února. Za týden mělo 3 miliony zhlédnutí a je na něm kočka ve sněhu.

Sníh! Snížek! Ale ne ten z L.A. Zjevně mrzne, ale chudák kočička je venku úplně sama. Proč? Proč je ta kočička venku? No tak! Kočce je sníh u zadku. Probije se skrz jako by byla na steroidech. Nebo na sněhu. Nebo na ovocné šťávě. Zvládne to perfektně a pak si v klidu odkráčí. Bum! Paráda. Uklidíš to? Díkes. Tohle je ale pro tu kočku hrozně nebezpečné, co kdyby za tou vrstvou sněhu bylo něco opravdu tvrdého?

Už jsem tu! Pardon. Bojuju tu s vlastním snížkem. Další video je z 18. února a má 4 miliony zhlédnutí. Je o dvou mých nejoblíbenějších věcech, hudbě a sněhu. Sníh! Snížek! Tenhle chlápek přišel na nejlepší způsob, jak z auta dostat sníh. Ne nosem.

Jinak. A přitom zničit tomuhle klukovi bubínky. Proboha! Tohle mě stresuje, počkejte. Sakra. Ty basy byly šílené. Viděli jste, jak se třepe ten kufr? Ten třes nemůže být pro to auto dobrý, ne? Všechny ty šroubky se mu uvolní! Viděli jste to? Tak ne.

To dělá ten koks. Mám chuť tančit. Zapomeňte na taneční kluby, tohle je hudba na úklid sněhu... Poslední video... Moment, počkat. Poslední video je z ostrova prince Edwarda v Kanadě. Prince Edwarda? Kde je Robbyho ostrov? Taky jeden chci. Pokud nevíte, o čem to video bude, vůbec jste nedávali pozor. A zklamali jste mě.

Nasněžilo tak moc, že se tenhle chlápek rozhodl vykopat ke svému autu tunel. Nejste ohromeni? Tohle je ten tunel. Včera mi to zabralo asi 6,5 hodiny i s pauzou. Zdá se, že je pod zemí nebo ve Star Wars: Impérium vrací úder. Proč ale dělal k autu tunel? Když se k němu dostane, stejně s ním nic nenadělá. Je totiž pod sněhem.

Sníh! Snížek! Nudil se? Měl ponorku? Pokud ponorka neznamená kokain, tak mu nevěřím. Počkat. PONORKA Jdu vykopat tunel! Auto je o ničem. Když už kopete tunel, kopejte k něčemu skvělému. Do strip klubu, obchodu s chlastem nebo na Mars. Nebo k dealerovi kokainu. Dealer?

Dealer? Dealer? Dealer koksu. Zlato, jdu si... hrát do tunelu. Jo, je to super tunel, ale odkdy jsou hrady ze sněhu v televizních zprávách? Povězte mi, kde právě teď jsme? Asi se nic moc jiného neděje, nikam se nedostanou. Víte, co dělám, když se nudím? Ale ne, ale ne! Bože! Kde je?

Kde je? Musím ho najít! Kde? Je pryč. Už jsem si dal všechen. Kelly, pomoc! Napiš nám další kokain. Napiš a zhmotni ho. Tohle zvládnu... Víte, co by jim pomohlo kopat rychleji? Dubstep. Nebo snížek!

Ty! Robby! To je mouka! Ty jsi šňupal mouku? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a asi se pod tohle pode... Sníh! Snížek! Dvojník kokainu: Mouka na pečení.

Začli jsme podivně. Tak jdem na to. Šňupal Robby opravdu kokain? Opravdu si koupili kokain? Ne, je moc drahý. Máme omezený rozpočet. Plýtváš. Robby, co to děláš? Ta videa jsou o opravdovém sněhu. To byl děs. - První video je z Qué...

- Proboha. Semlel jsem kopu drog na prášek a šel jsem do toho. Tohle mohla být taková krásná, veselá a kouzelná epizoda a my jsme ji udělali o drogách. Už je mi líp. Mám to v oku. Tak jo, poslední video je z... Sakra. Ostrov prince Edwarda? Mám na triku kokain. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mimo téma - Nedávno jsem tu psal ohledně songu co používá při jeho "tanečních" kreací a mezitím jsem ho našel - Kevin MacLeod - Cephalopod

00

Odpovědět

Za mna : najlepsie video od kedy tam je Robby. Nabuduce by mohol celu cast urobit zhuleny, na E-cku, LSD.... atd

01

Odpovědět

Poprvé, co jsem se skutečně podívala na některé z videí :-D samozřejmě tunel :-D

10

Odpovědět

Jeden z nejhorších dílů zatím... snad i nejtrapnější.

422

Odpovědět

Čekal jsem, že se tam někde objeví fotka Johna Snowa :-)

91

Odpovědět

kinda makes me wanna dance :D nezná někdo ten song?

01

Odpovědět

Teda, Robby Motz je bůh !!!!! Škoda,že už skončil ale pro mě Legenda a doufám,že se jednou někdě uchytí.... vidím ho v nástupce Conana :D

225

Odpovědět

Robby v tomto dílu úžasný. :D

223

Odpovědět

No tak toto bola jedna z najvtipnejších časti =3. Od začiatka až o konca :-).

287

Odpovědět

Ten cool aid man mi hned připomněl https://www.youtube.com/watch?v=2iE4uEsaBF0 . Jinak Ray udělal moc pěkný "draw my life" video, rozhodně stojí za to :)

20

Odpovědět

Toto je jednoznačne jeho najlepší diel

369

Odpovědět

Z toho vychádza pre deti jasné ponaučenie.
"Ak chcete aby vás ľudia mali radi, tak berte drogy" :)

101

Odpovědět

Zábavné video o snehu natočil John McAfee - Zakladatel McAfee antivirus.
https://www.youtube.com/watch?v=bKgf5PaBzyg

30