Neviditelné překážkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:3 638

Dnes má pro nás Robby jednu ostrou veverku, jeden holčičí obličej a krutou přírodu. Videa: - veverka - eskalátor - krabík

Přepis titulků

Blbej skeč. Blbej skeč, Robby. První video jste už možná viděli, protože je z roku 2010, ale nám se líbí a už je zase virální, takže tady je. Je na něm veverka, kterou nic nezastaví. Tahle veverka chce tenhle ptačí zob, ale tahle kupole jí v tom brání.

A protože se k jídlu nemůže dostat, rozhodne se pro vzdušný útok. Veverko, mám pár poznámek, protože je to strašně dlouhý skok směrem ke špičatému objektu, který pro tebe mohl skončit velice zle. Měla bys být chytřejší. Ptáci ale taky neskončili zrovna dobře. Zemřel tak mladý!

Jediný, kdo byl celou dobu v bezpečí, byla ta chytřejší veverka, tady dole. Mám nápad, skočme z plotu pro ptačí zob. Jdi první. Musí to být super zob, zamyslete se, je snad na světě něco, pro co byste skočili z budovy? Jak vysoká ta budova je? Druhé video je velmi bolestivé.

A taky srandovní. Je z roku 2013, ale až teď je virální. Je to jedno z těch videí, na které koukáte pořád dokola a jste rádi, že to nejste vy. Tahle holka chce projet vedle eskalátoru To musím vidět znova. Ještě jednou. Úplně naposled.

Naštěstí je holka v pořádku, takže ano, můžete se smát. Jako byste čekali na mé povolení, však vás znám. Víme, že je v pořádku, protože se hned zvedne a běží na parkoviště. A jediné, co má, je ostuda. To se nemělo stát. To se nemělo stát? A co se mělo stát?

Ale abych pravdu řekl, tak ten, kdo tam to sklo dal, byl pěknej šmejd. Proč tam to sklo jako je? Pokud dáváte někam bariéru, abyste zabránili lidem v klouzání, možná by měla být viditelná. A nebo by na ní měla být cedule. Mají tu i ceduli, na které je napsáno "schody". A to nemohli udělat takovou, co říká: "Tady si nerozbijte ksicht"?

Možná by to pak nebyla sranda. Chlapi, na záznamu máme další, to musíte vidět. Poslední video je poslední měsíc hrozně populární, má 12 milionů zhlédnutí a je z Yallingupu v Austrálii. Moment, z Yallingupu? To je super název.

Yallingup! Je to srandovní název. Ve videu je ukázán další důvod, proč je Austrálie tak hrozně nebezpečná. Když jste krab. Tady je malý krabík, užívá si krásný den... Proboha!

Bojuj, krabíku! To zvládneš! Štípni ji! To dáš! To asi... nedá. Počkat, takže chobotnice jí kraby? Jak? Zajímavost: chobotnice sní kraba tak, že si ho přitáhne k zobáku a vstříkne do něj ochromující jed a pak mu rozlouskne krunýř a vysaje všechno jeho maso.

A jeho duši. Možná se to tak nestalo, možná jsou to jen kamarádi a blbnou spolu. Máš babu! Tak jo, pojďme zápasit! Obejmu tě.

Víš co? Zanesu tě do té příjemně chladné vody, vím totiž, že jsi unavený. Vidíte? Tak se to určitě stalo. Ta chobotnice toho určitě kraba snědla. Ne! To není pravda! Nejsem připraven na takovou životní lekci. Co přijde příště? Že Mufasa neoživne na konci Lvího krále?

Jo, přesně. Jasně a táta není astronaut a když mi bylo pět, tak od nás neodešel kvůli vesmíru, ale z jiných důvodů. Ne, to je určitě pravda, Robby. Jestli tahle veverka dokáže dát tenhle skok a tahle holka přežít tuhle řachu, tak táta je na Marsu a tenhle krab je pořád naživu.

Tak jo, je po něm. Ale táta je na Marsu. To je fakt. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Yallingup. Sakra.

Máme to? Wrestlingoví parťáci: Chobotka a Krabík Dobře, tohle je starší, ale dobré video, už je zase virální, jako moje ex. Tahle kupole mu zavazí. Pitomé kupole, akorát zavazí. Nesnáším kupole. Co to je za ksicht? Sociální aktivistka.

Zvedá povědomí. Kelly Landry, 2016! Šlo mi to. Bude ze mě zase chlap. A tak ne, ještě tu máme další vtipy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přiznejme si to. Tato země není naše byla nám jen propůjčena. Teď když se chobotnice přesouvají na zemi nemáme moc co proti jejím chapadlům, přísavkám, drápům,kusadlům,inkoustu, měnění barev, devíti mozků dát. Blíží se planeta chobotnic.

401

Odpovědět

sakra... a nešlo by je využít proti mlokům?

200

Odpovědět

"PLANETA CHOBOTNIC... OD MICHAELA BAYE! Připravte se na... EXPLOZE, NAPĚTÍ A... Chobotnice?

240

Odpovědět

+TehVurtuxobávám se, že na tento příběh si nárokují práva Japonská filmová studia

250

Odpovědět

octopunado

10

Odpovědět

"Už je zase virální. Jako moje ex." :-D :-D :-D

330

Odpovědět

páááááám, páááááám, páaáááááám, pam-páááám :D

66