Pády, míče a tahačeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:3 687

Dnes má pro nás Robby soutěž krásy, obojživelný dopravní prostředek a mistra jedné podivné bojové techniky. Videa: - vratké schody - divoká řeka - Železné vejce

Přepis titulků

Už je březen! Věřili byste tomu? Jaro už je za dveřmi. Počkat. Bydlím v Kalifornii. Je tu překrásně. Trhněte si! První video je z roku 2014 a jsou to záběry ze soutěže krásy. Je to důvod, proč netočíme naživo. A proč nechodím po schodech v jehlách. Jo, jasně... kvůli tomuhle... Proč jsou na soutěžích krásy vždycky nějaké překážky?

Je to soutěž krásy nebo díl Drtivé porážky? Schválně jak se vypořádá s další překážkou. Zdá se, že se rozsekala na vražedných schodech. Ale vážně, koukejte na to schodiště. Je vratké, křivé a k ničemu. Ale i po těch otřesných schodech se slečna zvedne a usmívá se dál. Tady není k vidění nic divného. Tohle bylo v plánu.

To je showbusiness. Koukejte, bota jí bouchá do druhé nohy, to už je vážně moc. Krása bolí. Od vítězství ji dělí jen krůček. Ale ne. Neříkejte mi, že bude muset jít po těch schodech zpět. Chci umřít. Na soutěži krásy došlo ke třem úmrtím. A důvod?

Nekvalitní schodiště. Další video je z Nikaraguy a ukazuje, co se stane, když vám GPS říká: "Odbočte vlevo" a vy odpovíte: "Nemůžu! Jsme na křižovatce Hollywood a Highland a nestihnu taneční, pokud si budu muset debilně zajíždět! Nebo jste tenhle chlápek a máte v cestě řeku. Tahač chce přejet řeku, ale zdá se, že bude couvat, protože je tam hluboko, ale pak se rozjede... proti proudu.

To je šílenost. Nevěděl jsem, že tahače umí plavat. Kdo je to naučil? Je ta cesta zatopená? Je vidět, že začíná tady a tady pokračuje. Nebo s tím, že tahač pošlou po řece, počítali už od začátku? Je to sice drsné, ale určitě existuje snazší způsob. Třeba most. Možná si ten tahač vždycky přál plavat. Jako Malá mořská víla s tahači.

Chci být s rybičkami. Lidi, proč mě nezastavíte? Dovedete si představit, že tuhle věc na řece potkáte? Vypadá jako vodní příšera. Zajímavost: Není složité udělat voděodolný tahač, mají totiž dieslové motory bez svíček, výfuk na střeše a pošahané řidiče. Seru na tebe, řeko. Teď si z tebe udělám svou děvku.

Kam se ztrácí řeky proud... Poslední video je z 29. ledna a má přes 2 miliony zhlédnutí. Je na něm chlápek, co se nechává praštit do koulí. Záměrně. Nepříjemné? Bude hůř. Vidíte to kovové mučící zařízení plné cihel? Jo. Moje koule s ním soucítí.

Jako by naše varlata byla ve spojení. Proč? Proč to dělají? Proč? Trestají se snad? To je za to, že ses koukal na prsa. Tohle je za erekci při hodině matematiky. A tohle za to, že tě baví Ordinace. Možná je to jen děsivá forma antikoncepce. Ale efektivní.

Trojan. Vedlejší účinky: Bolest hlavy, zvracení, upadlé koule. Je to cvičení šaolinského kung-fu. Říká se mu technika Železného vejce. Nemělo by to být železných vajec? Jako plurál? Jakože dvě? Pokud o jedno nepřijdete... A mám po vejci. Zůstat může jen jedno! Asi by se to docela hodilo, kdybyste se prali a někdo vás kopl do koulí.

Ale jinak ne. Nebo se to dá použít jako párty trik. No tak, kámo. Bouchni mě do koulí. Vidíš? Nic. Teď na ně hoď kámen. Pořád nic. Teď zkus piáno. Koule jsou v pohodě, ale vše ostatní mám zlomené. Muž byl rozdrcen během podivné nehody s piánem. Tedy skoro rozdrcen.

Jeho koule zůstaly netknuty. Tohle je nejbolestivější věc, co jsem kdy v životě viděl. Aspoň během posledních pár minut. Aspoň mě nebolí koule. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Jack Zprávař a mám úžasné vlasy. Trhněte si! Co tě nezabije, to stejně bolí. Tohle video je z roku 2014...

Holka je vážně profík. Doslova hodila hubu ze sodů... Sodů? To není slovo. Ale jo, je. Je to bezpečné? Jsou tahače obojživelné? Nebo se po letech evoluce byly nuceny přizpůsobit? Možná je to extrémní forma antikoncepce.

Zbavit se genitálií. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Syndrom drcených varlat je tělesný stav vyvolaný drcením varlat.

40

Odpovědět

Jupí, březen je tu!

140

Odpovědět

Cože, to už za dva měsíce maturuju?!

13

Odpovědět

Kdopak si hned vzpoměl na Kerbal Space Program? :D

39

Odpovědět

...

00

Odpovědět

+pav1Beru zpět, jisté spojení mi odhaleno bylo. Ta malá nálepka na traku, že jsem si nevšiml hned...

20

Odpovědět

Tak zatím s přehledem nejhorší videa

912