Červená znamená nebezpečíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:3 907

Dnes má pro nás Robby jednoho nedokonalého koně, chytrou smečku lvů a nebezpečný pád. Videa: - hop a skok - dveře - skok

Přepis titulků

Dnes je 79. den roku, jak je na tom vaše novoroční předsevzetí? První video je z 2. března a je na něm trénink přeskoků jezdeckého typu. Koně skáčou přes převrácenou veslici a celkem si to dávají. Ale očividně to zas tak jednoduché není. Chudák kůň skočí do řeky, než aby se postavil překážce.

Co je to za koně? Na houby. Chápu to. Je to podobné tomu trendu, co teď jede na Instatwitterech. Ta chvíle, když... vaši přátelé něco dělají a vy řeknete: "Fí-ha-há, tak to ne." Je to vtipné, protože to znamená nesouhlas, ale taky tak dělají koně. Knihomol Barry je zpět!

Nikdy jsem neodešel, byl jsem v koutě. Holce a koni to asi nebylo příjemné, ta voda totiž musela být ledová. Podle větru, oblečení všech okolo a stížností koně, když skončí ve vodě. To je ledové! Chcete mě zabít? Ještěže umí koně plavat. A taky mluvit, jak se zdá. Já myslím, že je ironie, že veslice je na suchu a kůň ve vodě.

Je to vtipné, protože veslice bývá většinou... Co se stalo? Ještě jsem to nevysvětlil. Druhé video je rok staré a má 8 milionů zhlédnutí. Rodinka se projížděla jihoafrickým safari, když zažila blízké setkání se lvy. Velmi blízké. Tak jo, tati, jestli přijdou, budeš muset...

Jejda. Sakrafix! Oni umí otevírat dveře? To je jak z Jurského parku! Byla to jen náhoda, nebo ten lev věděl, co dělá? Susan, jdi od toho pryč, to není k jídlu. Vevnitř jídlo je a já se dovnitř dostanu. Susan, víš, že lidi nesmíš. Dnes můžu.

Dobrý den. Víte, jak lidi při jízdě nebezpečnou čtvrtí zamykají auta? Tak tohle je ta čtvrť. Srát na poliše. Doufám, že teď už dveře zamkla. - Jsou zamčené? - Jo. - Určitě? - Doufám. Červená signalizuje nebezpečí, tedy že nemáte zamčené dveře. Nebo že vás sežerou lvi!

Možná snad příklad darwinismu? Nebo těm lidem nikdy nic nehrozilo, protože jsou ti lvi cvičení nebo něco. Vítejte v Africe, vystupte prosím z auta náš sluha vám auto zaparkuje. Proč vždycky řvou? S těmi mluvícími zvířaty se roztrhl pytel. Ale bylo by super, kdyby lev řídil auto. To by bylo super.

Vtipné je to proto, že... Počkat! Lvi totiž neumí řídit. Jsem v každém segmentu! Poslední video je z 1. března a 15 milionů zhlédnutí získalo za týden. A je naprosto šílené, takže si to zaslouží. Dostat záchvat je vždycky problém, ale při seskoku padákem? To je fakt něco. Když vyskočí, je chlápek v pořádku, ale ve vzduchu dostane záchvat.

Vedoucí seskoku se pokusí otevřít mu padák, neúspěšně. A tak chlap padá dál. Otázečka: Když padáte s padákem, vážně je to volný pád? Je to vtipné, protože... Ne, není! Naštěstí ten vedoucí prosviští vzduchem jako drsňák a včas mu otevře padák. Hádám, že je to působivé, ale prosvištět vzduchem a někoho zachránit?

Není to tak trochu klišé? Udělal to Superman, Batman, Iron Man taky. Dokonce i Spiderman to... Ale teď vážně, tohle byla paráda, ten chlápek má kliku, že měl takového vedoucího. Dokonce se i vzbudil před dopadem, takže bezpečně přistál. Zajímalo by mě, zda si ten vedoucí uvědomil, že má ten chlap záchvat, nebo jestli jen vyšiluje, protože to se dělá, když vyskočíte z letadla!

Zajímavost: Je poznat, že lidi nemají létat, protože nemají křídla. CHYBÍ KŘÍDLA Chlápek je v bezpečí díky rychlému myšlení. A tihle lidi jsou taky v bezpečí, díky... slepé štěstěně?

To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuji. Tohle miluju. Vždycky řvou. Jezdeckého typu. To bylo trochu irsky se všemi ostatními přízvuky.

Proč by klauna ve vězení praštili? Jak blízko to jde? Robby, to není lev, ale lvice. Já vím, ale nejsem biolog. Holky, chcete snad, aby vám říkali člověny? Je fajn být zase zpět. Jak je na tom mikrofon? Uvědomil jsem si, na co to je.

Můžete si to připevnit k hlavě. Proč jsou tyhle věci vždy praktické?

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta lvice šla najisto :)

80

Odpovědět

35 milionů je docela rozdíl

30

Odpovědět

A vánoční Nerd nikde :(

44

Odpovědět

ty vole ten ma ale kolace

26

Odpovědět

V tomto videu Robby fakt jede :-)

290