Písnička v hlavěEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:4 151

Dnes má pro nás Robby jednu akční babču, hloupého pejska a tlumočníka do znakového jazyka. Videa: - pingpong - hra na honěnou - píseň roku

Přepis titulků

Sakra, mám v hlavě písničku z jednoho dnešního videa, potřebuju se jí zbavit. Vypadni! Vypadni! Myslí to vážně! Padáme! Honem! Lepší. Tohle doma nezkoušejte. První video je z února a frčí teď na Vine. Je to Vine nebo Víne?

Vine. Ukazuje, proč v domovech důchodců nebývají pingpongové stoly. 6 sekund, ze kterých vám bude úzko. Jestli si myslíte, že je to dlouho, tak si budeme rozumět. Sakra, babča šla k zemi! My si prostě budeme rozumět. Aspoň má super historku o své zlomenině krčku. Většina starých lidí zakopne o koberec, spadne ze schodů nebo prostě spadne.

Tahle babča ale šla po pingpongovém zlatu. Dostanu tě, šmejde. Tríček! Trefila jsem ho! Vnuk je určitě na prášky, že jí takhle nahrál, ale aspoň ten porcelán rozflákala babča a ne on. DĚDŮV POPEL Babča je super, že je nechá hrát pingpong na jídelním stole, ale příště odsuňte židle.

Ať máte prostor. Chtěl bych upřesnit, že si babča nezlomila krček, zlomila si žebro, ale je v pohodě, pořád hraje pingpong, když zrovna neplete svetr, nebo nedělá extrémní sporty. Víte, jak jsou psi blbí?

Jo. Další video je z 24. března a milion zhlédnutí nasbíralo za pár dní. Dva psi v něm běhají ve sněhu v kruzích. Nebo jeden pes, co si myslí, že běhají dva. Jděte si hrát. To štěně je tak roztomile mimo. Moc dobře se spolu bavíme! Že jo? Starší pes je jeho mamka, co si hraje s děckem, aniž by s ním trávila čas.

Zahrajeme si hru na honěnou, připraven? Tak utíkej. Jo, pořád za tebou běžím. Teda, ty jsi tak rychlý, nemůžu tě dohnat. Připomíná mi to hru, co se mnou hrávala máma, jak dlouho vydržím být ticho, a když jsem promluvil, zamkla mě do skříně. Ach, mami.

Jde ti to skvěle, Robby. Prostě drž hubu. Dětství. Počkat! To bylo trauma! Majitel je super, že jim udělal dráhu, aby si pejsci mohli zacvičit. I když tomuhle geniálnímu štěněti by stačil kus slaniny na provázku. Mně vlastně taky. Jste připraveni na tu vlezlou písničku?

Vím, že jo. Poslední video je z 14. března a milion zhlédnutí nasbíralo za pár týdnů. Je na něm tlumočník do znakového jazyka, který znakuje píseň Švéda Magnuse Carlsona. A je to nejvášnivější představení, co jsem kdy viděl. Tenhle chlap je můj hrdina, kdyby ze mě mohl vyrůst Švéd, chtěl bych, aby to byl on.

A takhle by to vypadalo, kdybyste byli neslyšící. Zvuk vůbec nepotřebujete! Ten chlap je hvězda. Určitě mu říkávali: "Nemůžeš být popovou hvězdou, když neumíš zpívat, hňupe." A on jim řekl: "Jen počkejte, ještě vám svým zpěvem vytřu zrak." Já vám ukážu! Ukážu vám všem! Jeho vystoupení je zpočátku docela nenápadné, ale ke konci už je skoro uprostřed záběru a skoro blokuje Magnuse.

Není to sólo, je to duet! Magnus to jen nevěděl. Ten chlápek vypadá, že je hlasitý, i když nevydá ani hlásku. Jak můžete vypadat hlasitě? Takhle. To je dar, pane.

Písnička není v američtině, nevím, co se tam zpívá, ale chci to vědět. Kdybych si měl tipnout, je to o tom, jak bojoval s hatery. Takový chlap bojuje s mnoha hatery. Přestaňte pochybovat, umím znakovat spoustu věcí, umím rychle běžet a přitom znakovat. Jděte do hajzlu.

Mě omezovat nemůžete, vy blbí š****. A finále! Písnička se jmenuje Potkáme se na starém městě, ale naše verze je lepší. - Že jo, Kelly? - Jo! Srát na hatery. Tenhle chlápek vylepší každé video. Pojďme to zkusit.

Běháš dokola úplně sám, ty blbá p***, ty blbá p***. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuji. Bylo to urážlivé vůči neslyšícím? Mě omezovat nemůžete, vy blbí š*****, vy blbí š*****. Mě omezovat nemůžete, vy blbí š****, vy blbí š*****. Safra, babča to schytala. Catch a ride! Takové psí kusy!

Znakuje píseň švédského zpěváka. Tlumočník do znakového jazyka znakuje píseň zpěváka... Švédský zpěvák Magnus Carlson. Švédský zpěvák Magnus. Švédský zpěvák Magnus Carlson. Je to těžké! Švédský zpěvák Magnus Carlson.

- Paráda! - Do hajzlu! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Posledné video mi vnuklo myšlienku pozrieť si znovu všetky preložené časti Fast and Loose na tomto webe, takže mi nezostáva nič iné, iba poďakovať všetkým, ktorý sa na tom podieľali.

20

Odpovědět

americtine?to je neco jak kanadstina?

83

Odpovědět

k posledním videům jen: kvantita < kvalita

23

Odpovědět

jsem zvědavý jestli se na to nějaký neslyšící podívá :D

23

Odpovědět

Sám jsem neslyšící ale to poslední video mě fakt vysloveně rozsekalo - jsem chcípal smíchy :D

331