Optimus JeřábEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:513
Počet zobrazení:5 334

Dnes nás ještě jednou provede další epizodou Equals Three KassemG. Uvidíte speciální protézu pro postižené pejsky, pouliční souboj ve stylu capoeira a skutečný mix filmů Monstrum a Transformers. Nová píseň od Your Favourite Martian je již připravená a brzy se tu objeví.

Přepis titulků

Zdarec, lidi. Jmenuji se Kassem a tento týden za Raye opět zaskakuji. Ten se vrátí v pondělí a do té doby si můžeme trochu zazlobit. V prvním klipu bych vám rád představil Josie. "Ta paní jich měla v jednom vrhu pět takových." Jak roztomilý pejsek. Nevím, jestli mám brečet, nebo si toho zm*da namočit do hořčice. Tak chybí Josie přední nohy, no a co jako? Je rok 2011.

Určitě máme technologie, jak pro ni vyrobit něco úžasnýho k ulehčení života. "Vypadá šťastnější, když má ta kolečka." "Je schopna se lépe pohybovat." "Je to malý drahoušek." To má bejt jako ono? Vždyť je to modifikovaný obal na plechovku s kolečkama od dětskýho kočárku, prokristapána. Něčí smrad z pusy to zlomí vejpůl. "Ne, je to super. Díkes." Hej, Miku Lukensi, co kdybych ti poslal 10 dolarů, abys postavil něco, co se nerozpadne, když to přejede přes Tic Tac?

Nevím, jak moc to tomu psovi pomůže. Zato majitelka Josie je jednou z těch lidí, kteří tvrdí: "Josie vůbec nevnímá, že by se od ostatních pejsků nějak lišila." Opravdu si Josie myslí, že je stejná jako ostatní? Zatímco ona padá na hubu v tom divném udělátku na kolečkách, ostatní psi venku pobíhají a ona si říká: "Kur*a.

Neměla bych se to taky učit? Promluvím si o tom s paničkou." Mou nejoblíbenější částí videa je ten Mike Lukens a jeho úchylný smích. Garantuji vám, že má ve sklepě studnu plnou nezvěstných dětí. Všichni o něm teď budete mít noční můry. "Kéž bys byla malý chlapec." Miku Lukensi, za A) seš úchyl. Za B) nestrkej si toho psa do podpaždí, brácho. Chápu, že už máte veřejných tanečních soubojů ve stylu capoeira po krk, ale tady je další.

Začneme s týpkem číslo 1, nabušeným Asiatem bez trička, který předvádí šílenou capoeiru na náměstí. Náhodou se ale objeví černoch bez trička a v kraťasech, který taktéž umí tohle taneční bojové umění capoeira. Zničehonic je z toho souboj. Jak Liu Kang proti Jaxovi v Mortal Kombatu. Když tolik lidí sleduje váš improvizovaný capoeira souboj, co uděláte?

Přemet vzad. Tohle mělo 30 000 zhlédnutí za poslední týden, což je fajn. Tenhle týpek očividně nikdy nepracoval s Asiaty. Nejdřív je to necháte udělat a pak je okopírujete. Nevím, čím to je, ale kdykoliv někdo udělá přemet, skončí ve zdi. I ten jeho pád byl divný. Jako by tu zeď očekával. Dopadl na krk a jeho koule ho málem praštily do ksichtu.

Klidně si ho mohl vykouřit. A jelikož je to černoch, nepotřeboval by s tím ani pomoct. Navíc mi něco říká, že je kameraman na chlapy. "Žádný boty, žádný trička!" "Čím míň oblečení, tím líp!" Tady se mi líbí, jak se kameraman zeptá toho Asiata, jestli je v pohodě. "Jsi v pohodě, kámo?" Černoch se nemůže hýbat od krku dolů, ale ty seš v pohodě?

Pojďme zjistit, co si o tom myslí samotná gymnastka. "Udělal jsem jich moc. Udělal jsem jich příliš moc." To máš pravdu, kamaráde. Udělal jsi toho příliš moc. Následující klip vám ukáže, jak si doma neinstalovat vířivku. "Pozor na komín." Oni vědí, že si mají dát bacha na komín. Jsou to profíci. "Co se tady děje?" Jak to myslíš?

Chvíli jsi to natáčel jako Monstrum, a když se vrátíme, tak stojí jeřáb na předních. Ta věc vypadá jako transformer. Ještě třikrát změní tvar a je z ní Optimus Prime. "Zkompletujte se, Autoboti! Ale ať se tihle nedívají." Teď máte vířivku i střešní okno, takže gratuluju. Jeřáb spadlý na dům měl 300 000 zhlédnutí za týden, což je dost na pět dní, takže dobrá práce. Nejvíc jsem se smál, když bylo ticho a do toho někdo zařval: "Zatraceně!"

Přišlo to odnikud. "Zatraceně!" A stejně jste ten komín trefili. Než se přesuneme k otázce dne, máme tady čtvrtek, což znamená, že je tu další klip od Your Favourite Martian. Koukněte. Tenhle se jmenuje "Kelký vozičky", a pokud mám být upřímný, tak jde o mé oblíbené téma. Mrkněte tedy na to. Chci vám také poděkovat, že jste se připojili k mému kanálu.

Nechci ho nijak propagovat. Prostě je tady. Většina z vás se připojila, což oceňuji. Opravdu jsem se tu v =3 cítil jako doma. Kdo ví, třeba se vrátím. Ale asi ne. A pro fanoušky mého pořadu "Do hloubky" - budu nahrávat další epizodu. Tentokrát s Ronem Jeremym. Dnešní otázka dne je od uživatele laurenh39 a ta se ptá: "Jaký nejpitomější drb jste o sobě slyšeli?"

Tak jaký byl nejpitomější drb, který jste o sobě slyšeli? O mně si někdo myslel, že jsem gay nebo tak něco... Což vůbec není pravda. Svoje reakce pište pode mě. Tak to by bylo vše. Povězte mi tedy, lidi. Kde jste byli minulou noc?

Čuchal jsem chloroform. Přesahoval jsem hranice života a smrti... nic velkýho. Surfoval s husama. Řekněme, že jsem si k tomu koupil zvlhčující krém. V hipster baru. O něm jste asi ještě neslyšeli. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dokonala ukazka cernehi humoru bez servitek. Presne pro me. 10*

180

Odpovědět

Nářez :)

180

Odpovědět

Tak a sem rozhodnutej. Tohodle mam rozhodne radsi nez rwj. Jeho cernej a nezkutecne tvrdej humor je presne to co potrebuju abych se zasmal :D Jo a palce dolu prosim, tim zachranite toho psa vy hipici ..l.. :D

204

Odpovědět

aby ste sa neposrali...je to len sranda

181

Odpovědět

nechápu co je tohle za zmrda ! Prober se ty arogantní kokote ! doufám že se ti dítě narodí bez rukou ty čuráku

1834

Odpovědět

ahhhh nevím jestli mám brečet nebo si toho zmrda namočit do hořtice :D :D :D :D :D :D :D

198

Odpovědět

8/10
Esmit castecne souhlasim.. fakt jako je pravda ze zrovna koleckum pro psa se zasmat sice muze ale tak smat se lide/zviratum ktery jsou postizeny a nemuzou za to...

182

Odpovědět

Smát se psům bez nohou a lidem s očividnou psychickou a fyzickou nemocí (obezní ženy na vozíčkách) je jako smát se tomu, že někomu umřela matka při autonehodě a rozervalo to její tělo na kusy, haha, střeva, haha, ledvina, haha, mozek... Ale mám pocit, že jeho záměr bylo poštvat proti sobě co nejvíc lidí, takže by to mělo splňovat, co on potřebuje :)

1817

Odpovědět

Bomba KassemG!

181

Odpovědět

kessel>raY

182

Odpovědět

Tenhle týpek je o hodně lepší než Ray. Kéž by tam byl pořád.

186

Odpovědět

Pobavilo! :D Dobrý kecy :D :D
Strecoo - Nejspíš nějaký Rayeho kamarád.

184

Odpovědět

Nevím vůbec co je tento retard zač .. a ani mě to nezajímá .. tento díl byl naprosto o ničem .. postrádal humor .. ani jeden "vtip" se mu nepovedl .. přednes hrozný .. videa o ničem .. celkový dojem 1/10. Vůbec nevím kde Ray takového chudáka vyhrabal ..

1819

Odpovědět

"B(E)LOW ME!" :-D

180

Odpovědět

Ma docela dobry kecy a je to celkem p***l, ale vylozene nesnasim jeho hlas:D

185

Další