Pouliční hudba

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:687
Počet zobrazení:6 325
V dalším projektu se KassemG spojil s Nice Peterem (Epické rapové bitvy historie) a společně se s kytarou a tamburínou vydali do ulic, aby improvizovaně a po hudebnicku trochu vyprovokovali obyčejné kolemjdoucí.

Přepis titulků

Sexy lidé se líbají pod vodní fontánkou. Opravdu se milují. Nejsou tak blízko u té fontánky, jak jsem si myslel. - Vsadím se, že má gigantickou erekci. - To rozhodně, ale asi ne tak gigantickou. Je divný, když na vás takhle zírám? Mě si nevšímejte. Jen se tu napiju. Můžeme použít tu nahrávku do internetového videa? - A můžeme vám alespoň rozmazat tváře?

- Ne. Já myslím, že můžem. POULIČNÍ HUDBA Musíš říct: "Ahoj, já jsem Peter." A já řeknu "Ahoj, já jsem Kassem." Ahoj, já jsem Peter. A já KassemG. Budeme tu na ulici zpívat lidem. Zadarmo. - Zkusíme to ještě jednou.

- Budeme tu zpívat... Právě telefonuju. Musíte to dělat? Ne. Cože? To je mi fakt líto, že tu telefonuješ. Fakt se omlouvám. Nechtěl jsem tě vyrušit. Ostatní tě asi nezajímaj. Hádám, že to je tvůj strom, tak to promiň. Tohle je zkurvený veřejný místo. - Zkurvený veřejný místo.

- Naši pouliční hudbu nezastavíš. Je to tak bezva. - To vůbec nevypadá jako ona. - Co to je za dámu na tom obraze? Ve skutečnosti nemáte tak velké čelo. Doufám, že vám dá slevu. Panebože, ten chlápek má ještěra. Do prdele, to je ještěr. Jak se vám dostal ten komodský drak na rameno? Spáchejte tu sebevraždu, kluci.

Jděte si skočit. Řekl nám právě ten chlápek, abysme se zabili? To tričko mě štve. Doufám, že ta červená není barva gangu. - Vepředu měl Elma. - Ale stejně. Elmo je drsňák. Gang ze Sezamové ulice. Budu s tebou na fotce. KassemG taky. - Ten chlápek tam může taky být.

- Ten chlápek... A teď ty. Mexiko! Mexiko je největší stát v Americe. Dělám si srandu. - Právě máš 15minutovou přestávku... - ...jakožto manažer v obchodě se zeleninou, kde se hrozně nadřeš a začíná ti docházet, že se to kvůli nedostatku času na rodinu nevyplatí, přestože tam dost vyděláváš. Vaše ručníky jsou teploušský.

Jak to, že není život stejný od té doby, co jsem hrál v druhém Matrixu? Zemřelo mi moje dvojče. - Právě jdou za námi. - Třeba taky začnou zpívat. Začali zpívat. To je trapas. Hele, Pippi dlouhá punčocha. Hezkej příčesek. Takovej příčesek chci. Ani ti nesedí k vousům.

Vousy máš šedý. A příčesek černej. Máme tu takové malé pozdvižení. Něco ohledně té nahrávky, kterou jsme měli použít, ale asi ještě nepoužili. Intenzivně se o ní dohadují. Nevím, kde jsou pro to meze zákona. Pokud jde jen o slova, tak nikde. Já se jen snažím být milý. Já se taky snažím být milý, ale klidně vám můžu tu kameru rozmlátit.

Klidně. Můžeš mi dát i pěstí. Už mě párkrát zmlátili a nebylo to... Budu v pohodě, zato tebe čeká žaloba. Jste na veřejným místě, a jestli se tady líbáte... - Nelíbali jsme se. Ona na mně jen ležela. - To je úplně něco jinýho. Snažím se jen být... Nechci tu být za kreténa. Radši bych ti řekl na rovinu, že to tam nedáme, než abys to tam pak našel... Já taky natáčím filmy a připadá mi...

- On mě natáčí? Jestli jo, tak... - Jo, celý to natáčíme. - To myslíš vážně? - Jo. - Ale už jsem řekl, že nechci, abyste mě natáčeli. - Jasně. Máte štěstí, že jsem vás tady naráz všechny nezmlátil. To máš pravdu. Vypadáš na to. - Opravdu všechny naráz? - Všechny. Vypadáš, že posiluješ. To je skvělý, kámo. - Ty zas vypadáš jako debil.

- Já nejsem ten, který má modrý ponožky. - Kdybys věděl, co jsou zač, tak... - To jsou Supemanovy ponožky. Supermanovy ponožky. Tak zatím. - Letím vzhůru v Supermanových ponožkách. - Ty nevíš, co jsou ty ponožky zač. To byla sranda. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Batman VS Spiderman !!!

181

Odpovědět

Holy s**t thats a lizard :D:D zdecham

180

Odpovědět

to je boží :D

181

Odpovědět

"spáchajte tu samovraždu chalani" tak toto ma dostalo :D...a musím povedať, že tí ľudia boli na nich dosť odporný....myslím, že keby to spravili tu, tak ľudia by si s nimi aj zaspievali :D

194

Odpovědět

Superman socks xD

180

Odpovědět

doufam ze ta cervena neni farba gangu.. :D your towels are gay :D :D a matrix.. :D konec.. :D :D :D VIAC KASSEM G!!!

200

Odpovědět

Klidně další díly :-) Super =) 10

180

Odpovědět

týmto si u mňa kassemG dosť šplhol.. milujem provokácie :)

180

Odpovědět

Pecká,rozhodne prelož dalšie časti :-)

180

Odpovědět

hej dobre nedali se tak to me být

180

Odpovědět

Nejlepší byl ten Matrix :D

180

Odpovědět

tymto ste ma potesili 10* mohli by ste prelozit aj zvysne casti

180

Odpovědět

udělejte celého dougebacha :D

181

Odpovědět

to z tym jasterom ma dostalo :D :D :D

180

Odpovědět

extra vtipné to nebylo, ale určitě zajimavé.. trochu to i poukazuje na to, jak si lidi myslí, že když jsou někde na veřejnosti, tak že jim patří to místo a že si mužou dělat co chtějí (teď nemyslím kluky) zažil jsem to i párkrát u nás... lidé ve videu jsou dost nevrlý suchaři, jediný kytarista a mexikánec (který byl stydlivý) mi přišli fajn... já nevim já je potkat někde v parku/na ulici tak paráda.. a správně se zachoval, udržet chladnou hlavu a nenechat si s**t a vyhrožovat od nějákýho vařbuřta, nemá se chodit cucat na veřejnost s polonahou přítelkyní a pak si stěžovat..

181

Další