Jim Henson vs Stan LeeEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:5 072

Stan Lee jako tvůrce komiksových postav se svým nakladatelstvím Marvel ovládl trh nejen pro dospělé, ale i děti. Na děti je zaměřen také tvůrce slavných loutek The Muppets, Jim Henson. Kdo z nich má navrch? Nebo je ve hře ještě další muž? Kdo vyhrál? A kdo přijde příště? Vy rozhodnete!

Kdo přijde příště?

Lewis a Clark vs Bill a TedMaster Chief vs Leonidas

 

Poznámky: Budou později. :D

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Zdravím, hrdinové, Stan Lee jde do boje! Je tu střet tvůrce Hulka a geeka marnějšího než jeho dílo! Jsem váš přátelský pisálek od vedle s tajnou identitou Super-rapera. Moje rýmy jsou temnější než můj stín a ty budeš brečet jen "memememeee"! Jsi v průšvihu, Jimmy, nemytej hippie, možná bych přistřihl vousy tvý. Ksicht na tvým krku vůbec není sexy, jsi napůl Sweetums a napůl Skeksis! Troufni si na Leeho, do krychle tě zkopu, všechny tvoje loutky totiž stojí za prd!

Udělal jsem hvězdu z Ferringa a porušil Comics Code! Tak seber svý prase a žábu a padejte dolů ulicí. Jsem rád, žes upustil páru, jinak by ti praskla cévka. Jsi tvůrčí muž, Stanley, tak to nechme být. Já totiž cítím tvé napětí, když zkřížíme slova jako kordy. Nic tě neochrání před ranami, které ti má slova způsobí. Tahám tě za provázky jako zavěšenou loutku, zavolej své superhrdinské kámoše, protože tě budou muset pomstít.

Měl bych dodat, že jsem oslněn tou vizí, která byla třeba k tomu, abys napsal své jméno pod všechny komiksy Jacka Kirbyho. Dobrý pokus, ropušáku, ale Jack byl můj kámoš, to byla podpásovka, on měl svou vlastní Věc, to sis podělal, asi "Dostaneš kopanec!". Ach, cizí děti učíš počty a hlásky, ale svoje vlastní jak utéct od ženy rychleji než z SNL! Řeknu ti, Hensone, nebudu se ti líbit, až se naštvu. Jsem expert na kažení nálady!

A zlomím tvůj krček v roláku jako tyčinku. A pošlu tě hrobu jak Mr. Hoopera! Omlouvám se, Jime. Občas neovládnu svůj vztek. Upřímně, je víc věcí, které ve svém věku neovládám. Ale pravda je, že se mi stýská, odešel jsi moc brzo. Byl jsi jako krásný západ slunce v poledne. Stane, nebuď smutný, každý jednou musí odejít. Půlka internetu myslela, žes umřel před 12 lety. Ale Čtyřka bude navždy Fantastická a Hulk bude navždy Neuvěřitelný.

Slova, která šla ze srdcí tvých hrdinů jsou nesmazatelná. Není mezi námi zlé krve, jsme jedna a ta samá mysl. A není jediný muž, který by mohl pošpinit naši památku. Jsem král mikrofonu! Odemkl jsem úspěch, mám k němu totiž klíč! Jsem Juggernaut, k nezastavení vydělávám prachy! Pán Disneylandu a vašeho duševního vlastnictví! Tak padejte zpátky do práce, plýtváte moje love!

Nekoupil jsem vás za miliardy, abyste tady plkali! Patříte Disneymu, což znamená, že budete makat. Sekat jedno kouzlo za druhým jako na bežícím pásu! Umělci mě prosí o přestávku, já kašlu na ně! Pracovní podmínky v mé firmě? Na ty se neptej! Jsem tak mocný, že jsem stvořil obrovskou myš. Pouhými třemi kruhy ovládl celý svět! Jak vidno, nikdo na mě nemá, přebral jsem vám celý battle, vlastně celou tuhle sérii!

Tak naskočte do mého parníku, hoši, ale nehoupejte s ním! Vrátím vám úsměv do tváří a prachy do vašich kapes. Budete v bezpečí a jistotě jako mí zaměstnanci. Tak pohleďte! Na mé království radosti! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tohle byl narez. dokud se tam neobjevil disney tak to stalo za hovno ale s disneym to byl total. nejlepsi dil :)

21

Odpovědět

Bylo by mozne taky udelat Shka Zulu vs Julius Ceasar, pripadne Goku vs Superman? Asi me dva nejoblibenejsi... :D

00

Odpovědět

Napoleon Bonaparte vs. Napoleon Dynamite

51

Odpovědět

Walter White vs Rick Grimes

03

Odpovědět

Kaju se... a jakobych nic neřek.

80

Odpovědět

Bohužel, ale.. Walt jim to docela nandal

220

Odpovědět

Chybí mi tu Steven Spielberg vs Alfred Hitchcock

To je boží ERB :D

310

Odpovědět

Hmmm .... Disney vlastní Marvel a Lucas film To chce nějaký pořádný crossover.

122

Odpovědět

Stan Lee o tom už taky něco takového říkal. :D

70

Odpovědět

U toho hlasování bude menší problém... nikdo netuší, kdo je k***a Lewis, Clark, Bill a Ted... :D

333

Odpovědět

Lewis a Clark jsou cestovatelé, jedni z prvních průzkumníků Spojených států a Bill s Tedem postavy z filmu Skvělé dobrodružství Billa a Teda z roku 1989; jednoho z nich hrál Keanu Reeves. I když nikoho z nich třeba neznáš, battle je docela vtipný a alespoň se zas něco nového dozvíš. :)

160

Odpovědět

+hAnkoNic proti, ale Master Chief vs. Leonidas tu už je :)

07

Odpovědět

+hAnkoHm, tak beru zpátky, asi to tu fakt není... přitom bych přísahal, že kdysi dávno se to přeložilo.

50

Odpovědět

+hAnkoMožná jsi to viděl na YT, tam spousta lidí také překládá videa.

00