Epické rapové bitvy: Vader vs. HitlerEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 189
Počet zobrazení:11 588

Daninja nestihl na dnešek přeložit zatím poslední díl POV, takže se ho dočkáte až za týden. Místo toho jsme si pro vás připravili první video ze série s názvem Epické rapové bitvy. Díky za pochopení. Video s názvem Darth Vader vs Hitler: Epic Rap Battles of History 2 má přes 20 milionů zhlédnutí a nelze mu upřít povedenou technickou stránku a milionový nápad. Autoři natočili i další kousky, kde proti sobě rapují další známé fiktivní (např. Napoleon Dynamite) i reálné osobnosti (Napoleon nebo John Lennon) podobně jako v tomto klipu. Nezapomeňte nám do komentářů napsat, kdo podle vás v této bitvě zvítězil!

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Darth Vader versus Adolf Hitler Já jsem Adolf Hitler, vůdce Třetí říše. Málo známej fakt: jsem závislej na mikráku! Ty jsi Vader, s naleštěnýma botkama a kápí a helmou, co ti kryje spálenej ksicht.

Musíš používat Sílu, ale to já jsem pravá síla zla. Vrátil jsem se v zpátky čase a udělal z tebe v prequelu magora. Jen se na sebe podívej. Ani nejseš opravdovej. Radši tě mám ve Spaceballs, kde tě hrál Rick Moranis. Nemůžeš rýmovat proti Temné straně, tak proč se vůbec obtěžovat? Spousta týpků spala s tvojí mámou, kdo ví, možná jsem tvůj otec.

Seš tak trochu zmrdeček s koulema jak dědeček. To že je knírek? Já myslel, žes kousl do hovna. Ty sráči. Připomenu ti, s kým si zahráváš. Všechny ty věci co jsi provedl, to já dávno vynalezl! Já jsem jediný Temný pán, ty seš jako čarodějův učeň. Tví vojáci vypadají vedle mých stormtrooperů jak naklonovaný hovna. Smrdíš, Vadere. Tvůj styl páchne. Potřebuješ se umýt, černochu.

Pojď, navštiv moji spršku. Poštvu proti tobě všechny tvý kámoše, jenom svým nenávistným projevem. Co zmůže tvůj meč proti bandě bílých sousedů? Vykuř moje robotický koule. A teď ustup, ať zmrazím tvoje. Malá karbonitová koupel pro tu tvoji husí prdel. Zavolám svýmu chlapci do Izraele a uvidíme, kdo se bude smát naposled. KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ?

TY ROZHODNI! Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (292)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefachá

80

Odpovědět

Už ano. :-)

00

Odpovědět

klasika :D

10

Odpovědět

Áďa válí, tohle video zbožňuju. :D

384

Odpovědět

Ksakru, přeložte už to 2. kolo !! :-)

310

Odpovědět

Dirty Sanchez on your lip nie je preložené správne, ale chápem, že to veľa ľudí nepozná. Ale "kousl do hovna" ste vymysleli parádne.

200

Odpovědět

Další díly prosím, tyhle bitvy jsou parádní!

240

Odpovědět


Odpovědět

Darth Vader vyhrál na sto procent!

2618

Odpovědět

Hmm...Darth Hitler nebo Adolf Vader? :D zapeklitéé

203

Odpovědět

Lord Vader jednoznačně.

2321

Odpovědět

jasně vader

2320

Odpovědět

ADOLF!!

3032

Odpovědět

Áďa vyhrál :-D

3031

Odpovědět

Vader to zkoušel, ale Adolf si to pohlídal

3129

Odpovědět

Tak titulkovat videa tohoto typu je hodne dobrej vtip...

2044

Další