Top 20 YouTube videí roku 2012 - 2. část

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:4 847
A je tu první desítka těch nejsledovanějších a nejsdílenějších videí roku 2012. Některé znají stamiliony lidí po celém světě, některé jsme pro náš web přeložili a některé zase mohl okomentovat Ray v Equals Three. Máte nějakého favorita, který se kvůli počtu zhlédnutí do žebříčku neprobojoval, ale zaslouží si naši pozornost?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ahoj a vítejte zpátky u nejpopulárnějších videí roku 2012. Já jsem Shira a se mnou je tu úžasný a ve svetru navlečený Kassem G. Ano, jsme zpátky s Top 10 virálními videi roku 2012. Číslo deset je "Skokan do ledu". - Celkem uspokojující. - To máš pravdu. Blbec je potrestán za svoji blbost akorát s lepším zvukovým efektem. Přihrálo mu to přes 22 milionů zhlédnutí a mnoho schůzek s děvčaty.

Když jsi virální, volají ti holky? Ptáš se, jestli mám pohlavní choroby? Číslo 9 je "Dramatické překvapení na tichém náměstí". Vzrušující způsob jak říct: "Máme ty nejnudnější televizní pořady." Mělo to přes 39,4 milionů zhlédnutí. Věř mi, že žádný z těch pořadů se k tomu ani zdaleka nepřiblíží. Měli by zůstat u YouTube videí.

TNT, my víme, jak propagovat pořady, na který se nechcete dívat. Číslo osm je můj letošní oblíbenec. "Charitativní obchod! Macklemore a Ryan Lewis." Lidi říkaj: "Sakra, to je masakrální gadža." Přivalim si a rovnou mířim do mezipatra, hadry mám růžový, ale boty ty jsou zelený. Ověšenej leopardím kožichem, buchty se jen lísají. Jsem obrovská fanynka. Oni si zaslouží novoroční... Tohle si nezaslouží nikdo. Ty nenakupuješ v charitativních obchodech?

Možná odtamtud mám tenhle svetr. Jo, mám. Číslo 7 "Hloupé způsoby jak umřít". Zapálit si vlasy, šťouchat klackem do medvěda. Hloupé způsoby jak umřít. Je tolik hloupých způsobů jak umřít. Tohle bylo ve skutečnosti vytvořeno za účelem výstrahy australských drah, - aby tak propagovaly bezpečnost během cestování. - Ukazujete to, že dokud nejsou ve tvaru lidí, můžete zabít nebo ublížit jakýkoliv věci a lidi si budou myslet, jak je to bezva.

Šestá pozice "Somebody I Used to Know od Walk off the Earth". Walk of the Earth nikomu nepomohli, když udělali už tak poslouchanou písničku ještě populárnější. Už jsem jen čekal, kdy se tý holce před tričkem objeví další náhodná ruka. Číslo pět "Mitt Romney o Obamových voličích". Existuje 47 procent lidí, kteří budou prezidenta volit vždy. Je tu 47 procent lidí, kteří jsou s ním, kteří jsou závislí na vládě, věří, že jsou obětmi a že se o ně stát musí postarat.

To je podle mě video, který rozhodlo o volbách. Tohohle kreténa volit nebudu. A bylo. Číslo čtyři "Redbull skok ze stratosféry". Nejenom že má ten týpek pořádný koule, ale taky je to sexy Němčour, který byl výš než kdokoliv na světě a pravděpodobně má i velkej penis. Chci tím říct, že tihle lidi mívají úplně všechno. Číslo tři "Kony 2012".

Pokusíme se také udělat všechno, co bude v našich silách, abychom je zastavili. Slyšíš mě? Víš, co tím myslím? Ano. Tohle je trochu pesimistický téma, ale rozhodně to nějak lidi zburcovalo. A jak se ti lidi cítí teď? Týpka přistihli v San Diegu, jak masturbuje na rohu ulice. Tohohle chlápka mám sdílet? Proběhlo tam nějaký psychický zhroucení, ale video bylo virální, takže gratulace.

- Možná to nevyjde, tyhle témata jsou prokletý. - To je pravda. Pořádně nevíte, - jak zvládnout ten úspěch. - Ale on si s tím poradil dobře. Dvojka je "Call Me Maybe". Kdyby takovýhle song nevyšel, tak nebude existovat YouTube, kde lidi říkají: "Koukněte, co jsme udělali už s takhle debilním videem." Slyšel jsem, že je jí 47. - Je o hodně starší, než to vypadá. - Je jí přes dvacet. Není to ale žádnej Bieber, žádnejch 16 jako čerstvej Bieber.

Je to vyčpělá Carly. Jsme připraveni na číslo jedna roku 2012? Rok 2012 je rokem Koreje. Jenom tancujou, všude je mlha a třpytky, můžete bejt tlustý a pro lidi budete stejně borci. Jediná věc, co je působivější než ten počet zhlédnutí, je počet vystoupení, při kterých to Psy může ještě zpívat. Pokud zatím nespáchal sebevraždu, tak má do budoucna celkem naději. Pojďme tedy zakončit nejlepší videa roku 2012. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja jsem nejak nepochopil co je to kony2012 ? muze mi to nekdo vysvetlit?

181

Odpovědět


Odpovědět

To je takova charita, ktera okrada lidi... natocili kolem 11videii a snazej se porad dokola nekoho prekecat, at jim daj prachy. To tak ve zkratce, proste jsou to k***y.

180

Odpovědět

Se ani nedivim, že se těm emzákum nechce přistát a stavit se na pokec, bejt nima tak taky jenom v rychlosti zkontroluju shora a mizim.

180

Odpovědět

Máš recht, jestli mrkli na youtube tak letěli pryč jak jen mohli. Skoro všechny videa jsou otřesné!

180

Odpovědět

jedina dobra vec na tom Gangam style je Klingon Style :)

182

Odpovědět

Tak první 2 příčky totální sračky. Vkus obyvatel planety země je opravdu tragédie.

187

Odpovědět

To Kony 2012 by měl mít miliardu shlédnutí a né nějaká kýčovitá korejská s****a.

1819

Odpovědět

+DromedPSY jede už od léta, Kony na internetu zářil měsíc, možná dva a nevím jak ty, ale já o tomto projektu od té doby neslyšela.

181

Odpovědět

+DromedA to je právě špatně!

183

Odpovědět

+Dromedpanmuch: je vidět, že to ty jsi neviděl i další videa o té kampani - jedno z nich tu bylo přeloženo. Kromě toho, že Kony byl v době odstartování kampaně 6 let mimo Ugandu, tak na skutečnou pomoc se dostalo cca 30% z darované částky. Toť ve zkratce kampaň Kony.

182

Odpovědět

+DromedJá to kritické video viděl...no a co? To mohly natočit kdokoli. At bys na světě dělal cokoli sebevíc vznešeného, tak se vždycky najde někdo, kdo to bude kritizovat. Rozhodně je lepší upozornovat na problémy v africe..než skakat jak pako na tuc tuc..a nechat kolem sebe kroutit prdelema bab...potom se nemuzem divit, že se 10 leté holky chovají jako kurvičky. PSY je totálně dekadentní kýčovitá kravinka. Bez ducha bez smyslu, tohle se může vážně líbit jen debílkum z melírem propáleným až na šedou kůru mozkovou!

183

Odpovědět

panmuch: moc jsi asi nepochopil - jednak kampaň Kony nemusí být vůbec tou "vznešenou snahou", ale pouhým podvodem - nechápu, že se najde ještě někdo, kdo bezmezně věří nějaké kampani a dál se o nic nezajímá. Kdyby ses o to opravdu zajímal, tak víš, že ohledně financí byli v IC už prověřováni a kritizováni a že i v samotné Ugandě se objevila kritika, že opravdu přišli s křížkem po funuse a jen tak mimochodem - hlavní tvář kampaně je cvok, co honí na veřejnosti.
PSY jsi taky očividně nepochopil, protože právě jeho video je parodií na život zazobaných ve zmíněné čtvrti. Čili on je ten kritik a smysl má a pokud použiju tvá slova, tak by mohl dělat něco sebevíc vznešeného a vždycky se najde kritik - akorát, že u něj jde akorát o nepochopení některých lidí, ne o podvod.

181

Odpovědět

+sfinxDobře uznávám ten argument beru,uznávám, že PSY jsem moc neřešil a jen jsem viděl to jeho video, které se neliší od ostatních mainstreamových klipů, ale jestli je to bráno jako parodie tak je to něco jiného. Ke KONYMU..nikde jsem nepsal, že té kampani bezmezně věřím, pokud jde o nějaké finanční čachry do toho nevidíme ani jeden, ale hlavní byla ta idea na problém v africe ukázat a to se povedlo, když už nic alespoň sto milionů lidí ví co se v ugandě děje a to hlavně američanům velice prospěje, a co se týká toho černocha, kdybys prožil dětství v Ugandě, zabili by ti bráchu a kdoví co ještě, Nevím jak bys na tom psychicky byl. Ale to někdo kdo si honí pěkně doma u vysokorychlostního netu asi těžko pochopí!

180

Odpovědět

Páni .. V tu dobu měl gangnam style "jenom" 920 000 000 shlédnutí ...

181

Odpovědět

Felix je Němčour?

180

Odpovědět

Jestli tihle dva něco uvádějí, tak bych se na to rozhodně nedíval. Tak trapnou dvojici jsem už dlouho neviděl, hlavně teda toho Kassema...tragéd :-)

187

Odpovědět

souhlasim

182

Odpovědět

To vypadalo, jako by si vůbec nic nepřipravovali, prostě se na to totálně vys*ali (jestli ne, tím hůř). To, že o tom nemají moc informací i to, že jediná vtipná věc tam jsou ty videa, bych ještě skousl, ale oni ani pořádně nedokázali najít ty nejvíc "trendy" videa (konkrétně mám na mysli Lindsey Stirling, která byla v Youtube žebříčku na 8. místě s 42 miliony shlédnutí)

180

Odpovědět

Nevim jak vám ale me te chlápek přišel jako naprostej kr*t*n

185

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=iCkYw3cRwLo&feature=youtu.be taková malá hudební rekapitulace :D

180

Odpovědět

já ten svět nechápu, jak může být takova blbost první :D

184

Odpovědět

Nejvíc mě baví, jak jde na Kassemovi vidět, že mu leze krkem jak Carly, tak Psy a v tom ho plně podporuju! :D

183

Odpovědět

Chybí mi tam Steve Jobs vs. Bill Gates. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=njos57IJf-0

182

Odpovědět

To že 1. bude Gangnam style bylo jasný. A už mi to docela leze na nervy. Ten chlápek má jedinou "dobrou" písničku, která je už strašně ohraná.

1815

Odpovědět

jenom mám takový dotaz jak může být call me maybe tak populární je to absolutně otřesná písnička. psye chápu to je ten případ kdy to video je tak divné až je vlastně super ale u call me fakt netuším proč je tak populární.

1817

Odpovědět

musíš pochopit že lidi jsou holt různý a všechno se neměří jen podle tvého vkusu ....

184

Odpovědět

+LittleDirtyto já chápu ale zajimalo by mě právě co na tom ty lidi baví melodie otřesná ničím nevybočuje od normálního popíku tak proč zrovna tahle písnička má takový úspěch?

187

Odpovědět

+LittleDirtyHelejď tam jde o to, že ta písnička má rádoby reklamu ... Hrajou jí pořád v rádiech.. hrajou jí pořád na Óčku a ikdyž nic takovýho nesleduješ, dostane se to k tobě pomocí sdílení na facebooku nebo jiných stránkách.

182

Odpovědět

Cože? Ořesná? No, já znám dva důvody, proč je tak super: http://www.youtube.com/watch?v=z5NRWM3FgqA a taky http://www.youtube.com/watch?v=KAQhG59zqZc

183

Odpovědět


Odpovědět

chtěl bych mít tvoje starosti....

182

Odpovědět

právě že takto jednoduchá melodie je hodně chytlavá...v poslední době něčeho podobného bylo nedostatek (žádný bieber, rap, autotune, překombinovanost atd.) a lidi po té písničce skočili jak hladoví

184

Odpovědět

Odpovědět

To počítali většinou jen s videi z USA?! Takovej TomSka z VB a jeho adsfmovie5 je na youtube něco přes půlrok a má už 20 mega zhlédnutí

182

Další