Podmaňte si celý vesmír ve hře Planetary Annihilation

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:3 514

Před dvěma lety jsme vám tu nabídli video, ve kterém se tvůrci ze studia Uber Entertainment snažili získat na Kickstarteru podporu pro svůj projekt Planetary Annihilation. Vše se zdařilo, a tak byla hra před pár dny vydána a je dostupná na Steamu. Jde o realtimovou strategii, ve které se hráči neomezují na mapy v rámci jedné planety, ale kde mohou okupovat hned více planet, měsíců a asteroidů najednou a také celé planety rovnou ničit. Hra byla hráčům přístupná už dlouho před oficiálním vydáním a mnozí o ní mluví jako o sympatickém oživení žánru. Co si o Planetary Annihilation myslíte vy?

Přepis titulků

Věk lidí již dávno skončil. Prostředky ničení rozptýlené po galaxii strávily několik tisíciletí v nečinnosti. Až do Probuzení. Myslící válečné stroje, relikvie dob, kdy vesmírem zmítala válka. Stvořeny svými předky k jedinému účelu. Všechno zničit. Nekončený konflikt pokračuje ve všech koutech vesmíru.

Bitvy vřou napříč galaxií a devastují planety, měsíce i asteroidy. Pokračuje vyhlazování, jehož důvod je dávno zapomenut. Převzatá technologie byla přizpůsobena, vylepšena a transformována na brutálně efektivní, neustále se obnovující stroj na zabíjení. Přeložil: Ibex www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hru mám a je naprosto úžasná. Jasně, občas ještě trochu blbne ale která hra těsně po vydání ne že? :) Tvůrci jsou nesmírně vstřícní a to množství práce které odvedli za poslední téměř dva roky je ohromující. Hru jsem podpořil již na Kickstarteru a od té doby ji sleduji a posledního 3/4 roku hraji. Určitě hru doporučuji a jestli by si někdo chtěl zahrát, přidejte si mě na Steamu, mám tam stejný nick jako tady.

00

Odpovědět

"Jasně, občas ještě trochu blbne ale která hra těsně po vydání ne že? " dafuq? to kvalita hier sla tak dole odkedy ich uz vemi nehram? celkom smutne ked uz je standard tak nizky ze pri novej hre sa v podstate ocakavaju chyby

00

Odpovědět

+kvasha16Je něco jiného když jsou nějaké chyby u hry kterou vyvíjejí velké společnosti s obrovskými rozpočty, velkými týmy a po dobu X let a když jsou chyby u hry, která byla vyvíjena podstatně menším týmem, menším rozpočtem a to tvořili i engine a všechno kolem toho. Vždy se při vydání objeví nějaké chyby a bylo to tak vždycky a proto vycházejí patche i po vydání hry. A jestli ti ty chyby vadí, počkej si ještě nějaký pátek a pak se můžeš spolehnout, že hra bude šlapat jak hodinky.

10

Odpovědět

cant wait :) už jsem to viděl před nějakym časem. a strategie vtažená do opravdu masových romzěrů tu myslím chyběla :) ničení planet je něco co si bude chcít každý zahrát :)

20

Odpovědět

Sins of the Solar Empire. I v dnešní době parádní grafika a detaily. Hraje se i na několika galaxiích, umělá inteligence dá zabrat a při zvolení obrovské mapy a třeba osmi hráčů hrajete jednu hru i týden. Bitvy vypadají úžasně, jsou přehledné a zároveň se jich účastní stovky lodí, bitevníků, stíhačů a bombardérů, které z orbity podporují satelity. A když to nevyjde, o planetu přijede. Dalších devět zbývá.. Plus jednoduchá ale účinná diplomacie, ekonomika a výstavba planety i okolí planety.
Tohle? Nemám zájem, nevypadá to nijak zajímavě, vizuál se mi nelíbí a prodávají něco, co tu dávno je.

12

Odpovědět

2x jsem v minulosti nainstaloval, 2x odinstaloval.... užasná myšlenka zabitá přehnanou složitostí...

20

Odpovědět

No jeste ze tam dali tu Hvězdu smrti, co by to pak bylo za hru :D kdyby tam nebyla.

160

Odpovědět

cool :)

51

Odpovědět

Asi nejlepší koupě za 15 euro v steam summer sales :)

36

Odpovědět

chytlavoucka grafika a predpokladam i dobrou hratelnost se spoustou moznostmi.Takovy Starcraftoageofempires

512

Odpovědět

Tady je spíš zřejmá inspirace Total Annihilation, potažmo Supreme Commanderem. Taky lidi co dělali tyhle hry teď pracují na téhle.

200

Odpovědět

+NemesisJo ja se o tenhle typ strategií nezajímal tak sem napsal co mi to nejvíc připomínalo.Ve vesmírných já nejedu ale zaujalo.

43

Odpovědět

+NemesisJsou to totiz puvodni tvurci TA i SC.

00

Odpovědět

+Nemesissakra, kdybych docetl tvou posledni vetu, nemusel jsem to psat ... silly me

00

Odpovědět

make me famous

324