Válečná hra Valiant Hearts se představuje

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:267
Počet zobrazení:4 366

Valiant Hearts je dobrodružná logická hra, která v digitální distribuci vychází 25. června. Bude mapovat osudy skupiny obyčejných lidí, kteří byli do války nedobrovolně zavlečeni. Budou se muset spolehnout jen na sebe, své přátele a psího společníka, který vás bude celou hrou provázet.

Přepis titulků

Během první světové války bylo mobilizováno 65 milionů mužů. Tyto příběhy jsou inspirovány jejich dopisy. Mým nejdražším přátelům, i přes ďábelský zvuk dělostřelectva, tanků a letadel, si vzpomínám na naše dobrodružství, vaše přátelství a vaši bolest. Můj nejdražší příteli Emile, ač už nejsi ve svých nejlepších letech, tak jsi přišel bojovat.

Ne pro slávu, ale abys utišil pláč své dcery. Štastný Freddy, byl jsi vždy nebojácný a odhodlaný. Doufám, že najdeš mír ve svých dopisech, které jsi nikdy neposlal. Hano, má nejodvážnější válečnice na západní frontě. Zachránila jsi spousty zraněných, aniž bys jedinkrát vystřelila.

Karle, kéž bych ti mohl osvětlit cestu domů skrz válečná pole. Skrz zrádné noci, abys opět mohl být se svou rodinou. Ačkoliv tato slova nemůžu sepsat a nadešel čas k rozloučení, vaše příběhy přetrvají navždy. Stejně jako vaše statečná srdce.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem tuto hru dohrál, tak jsem se rozbrečel jako kotě.

20

Odpovědět

Trailer má tak smutnou atmosféru, že vůbec nevybízí ke hraní. Audiovizuální stylizace vypadá pěkně a poté co jsem na YouTube viděl pár Gameplay videí, tak si myslím, že to nemusí být vůbec špatná hra...

102

Odpovědět

Neví někdo od koho je ta hudba? Hodně mi to stylem připomíná Tiersena, ale nejsem si jist.
Díky :)

130

Odpovědět

Je to Ian Livingstone - Dream Within Dreams. ;-)

00

Odpovědět

A ta v tom druhém videu je Mother Cloud - Lorne Balfe. :-)

00

Odpovědět

Nechapu jak to muze nekoho emotivne zasahnout , normalni clovek se nepozastavi ani nad zabery roztrhanych nafouknutych mrtvol plnych hmyzu na autentickych zaberech z valek. Hlavne ze tam na dokresleni atmosfery daji knuciciho psa , aneb nad knucicim coklem se kazdy pozastavi a polituje ho, zatimco nad umirajicim cernym ditem s ebolou si odplivne.

583

Odpovědět

Tak na rozdíl od černochů mám psy rád.

4537

Odpovědět

Tak normálni človek nemá city :D podla teba

300

Odpovědět

+whowianTak city samozrejme ma, ale meli by se zapinat az od urciteho prahu osobniho zaujeti, ne u kazde capoviny ktera se ho primo netyka.

228

Odpovědět

Hele Spocku, ne každej je bezemociální jako ty. já sám jsem v některejch situacích (úmrtí v rodině, péče o těla zemřelých) tyky dost chladnej až mě to děsí, to neznamená že mě tohle video určitým způsobem nezasáhlo. A nejde o psa ale o ten samotnej koncept příběhu obyčejnejch lidí, který bojovali aniž by chtěli a kolikrát ani nevěděli za co bojujou.

350

Odpovědět

Patejli, daj si radsej tatrgel doktora Blivajze :)

10

Odpovědět

Chlapec má asi hodně smutnej život.

10

Odpovědět

Na tuhle hru se těším už od prvního traileru. Takže k videu 10/10

300

Odpovědět

Moc hezké, ale určitě to nebude první hra, která mě rozbrečela - když si vzpomenu na to, jak mi bratr ze zlosti, že jsem vyšší level vymazal charakter v Diablu II, když mi bylo tak 9... :D a pokud jde o emoce ve hrách, docela povedená je série Walking dead.

300

Odpovědět

Jo, jo - The Walking Dead se povedla, jinak dále z emotivních titulů doporučuji třeba Heavy Rain a Farheheit (Prophercy Indigo) a nebo z nezávislejších kousků To The Moon.

100

Odpovědět

+BarfilmProč je Fahrenheit (nebo dokonce Indigo Prophecy) emotivnější?

05

Odpovědět

+BarfilmOn napsal, že je emotivnější než jiné hry? Jen píše, že ji doporučuje jako jeden z emotivních titulů a já musím souhlasit. Sice má kratší herní dobu, ale člověka ten příběh dost pohltí a prožívá to. Jedna z mála her, kterou jsem hrál víckrát kvůli vyzkoušení různých rozhodnutí atd. ;-)

110

Odpovědět

me vzdy slza ukapne pri zabiti Arthase ve WoWku :(

88

Odpovědět

+KorfaxTak ho přestaň farmit.

101

Odpovědět

+Korfaxtak ale ja chci toho uzasneho Invincible + ty weapony :(

03

Odpovědět

Aj slza ukápla.

232

Odpovědět

už první video mě teda vzalo... Z toho období toho fakt moc ve hrách není a to kreslené zpracování vypadá dobře

642

Odpovědět

Som jediný čo je nijako emociálne zasiahnutý ?

2318

Odpovědět

7 miliard lidí
>nope, nejsi

1710