Zloději #1: Nová přítelkyně

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:3 229
Z kanálu GREGandLOU jsem tu už přeložil několik skečů. Nedávno ale tito dva pánové natočili krátký čtyřdílný webseriál s názvem Zloději (Thieves) a vy se nyní můžete podívat na jeho první epizodu. Další díly brzy dodám.

Přepis titulků

ZLODĚJI ZLODĚJI EPIZODA 1 - Fajn, ještě chvíli počkáme. - Dobře. Jak to klape s tou novou holkou? Jde to. Je milá a všechno, ale... nejsem zvyklej chodit s velkejma holkama. Jak velká je?

Má větší nohy než já. - Ty máš přece obrovský tlapy. - Já vím. Asi je mám delší, ale ona rozhodně širší. - Cože? - Jo, je to velká holka. Ruce máme stejně velký Bože můj. A jak velkýho má ptáka? To je sranda. Ona totiž ptáka nemá.

Ale řeknu ti... hlavu má mnohem větší než já. Je to až děsivý. Děsí mě to. Tak proč jí nedáš košem? - To nemůžu. - Proč ne? Mám strach, že by mi něco udělala. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Doufám, že ji přejede náklaďák nebo něco podobně velkýho.

To by nemusela rozchodit. Ty bys radši, aby ji přejel náklaďák, než aby ses s ní rozešel? Pěkně si mě podá. Ublíží mi. Ty jseš hroznej člověk. Jdem vykrást ten barák.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

slabota...jsou tisíce lepších seriálů o 100%

188

Odpovědět

Jojo, velký holky jsou děsivý. Znám jednu co má tak 190-195cm a cca 80kg, hraje samozřejmě basket a to je teda mazec. Jako něco intimnějšího si s ní teda nedokážu představit. Bych se bál, že mě rozmáčkne a to nejsem žádnej drobek, ale fakt mě absolutně nepřitahuje, je sice hezká, ale fakt je to monster obr na normální měřítka ženskejch.

189

Odpovědět

80kg na takovou výšku není moc. To záleží na člověku, jak se na tu ženskou díváš :-) Ale když se na ní podíváš pohledem člověka nezaujatého, tak oceníš její krásu. A to, že by si do ní nešel je čistě subjektivní. K tomu videu, asi bych se taky bál, jak asi by taková žena reagovala, když jí dá partner košem? Pokud opravdu je takové povahy, že by vybuchla a jednu mu cákla či ještě hůř, tak jsou obavy na místě

180

Odpovědět

+Spartakussamozřejmě je to subjektivní pohled, nepsal jsem to obecně, ale jen jako názor, že mě teda velký ženský taky děsej.

181

Odpovědět

Bojim sa ze mi ublizi :D

183