Toxiny

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:327
Počet zobrazení:4 408
Je tu další video od YouTube kanálu GREGandLOU a tentokrát v něm uvidíte podezřelého prodejce, který tvrdí, že vás zaručeně zbaví všech škodlivých toxinů. Do komentářů nám můžete napsat vaše vlastní příběhy s podobnými lidmi, kteří vám nutí výrobky, o které nemáte zájem.

Přepis titulků

Hele, kdybych tomu produktu a společnosti nevěřil, vůbec bych za tebou nechodil. Jasně, ale pořád to nechápu. Co to je přesně za produkt? Zdraví, kámo. Zdraví v pilulce. - Takže je to pilulka? - To si piš. Přírodní pilulka, která vystrnadí z tvýho těla všechny škodlivý toxiny. - Proto jsou lidi nemocný. - Kvůli těm toxinům? Jasně. Naše těla jsou totiž z buněk, ty jsou základem všeho.

Udělej něco. - A co třeba? - Pojď si plácnout. A teď dolů. Vidíš? Jseš pomalej, protože máš tělo prolezlý toxinama. - Jakejma toxinama? - Toxiny, toxiny. Pořád. Každej den. - To nebyly věty. - Jseš skeptickej, ale zaujalo tě to. Jinak bys sem nepřišel. Vždyť jsem nepřišel.

Pronásledoval jsi mě z občerstvení přes ulici. Jasně, protože jsem tě sledoval a viděl jsem, jak jsi vyjel po tý salse. Máš drajv, přesně takovýho člověka v naší firmě potřebujem. - A co jste za firmu? - Nejsme ani firma, jsme hnutí. Chcem lidem dopřát nejlepší možnej život. - Nejlepší život? - Život bez toxinů. Je to prostá investice. Za 5 000 dolarů dostaneš 800 000 pilulek. - 800 000 pilulek?

- Jo, ty prodáš a budeš mít profit. Jasně, jasně, takže je to pyramida. Ne, není to pyramida, protože tohle funguje. Jak to funguje? Miluješ odpovědi na otázky. Super. Já miluju otázky! Ale zatím jsi žádnou nezodpověděl. Musíš si promluvit s chlápkama z laborky, ty znaj odpověď na všechno. Navíc maj tituly z chemie. Pořád. Každej den. Jsou to borci a milujou otázky.

Nesnášej toxiny. Pořád mi ale není jasný, co to ty toxiny jsou. Já ti to tady teď nevysvětlím, ale chlápci z laborky to věděj. Když o toxinech nic nevíš, proč o nich mluvíš? Chápu, jseš na vážkách. Můj táta byl taky. A teď vydělává 40 000 dolarů měsíčně. A těch 40 000 vydělává prodejem těchhle pilulek? - Naše akcie stouply o 700 %. - Stouply z čeho? - Z 500 %.

- Aha, takže o akciích nic nevíš. Ne, nevím. Na to máme chlápky z laborky. - Vám se o akcie staraj vědci? - Tady máš vizitku. Dals mi už druhou vizitku, a ani na jedný z nich není žádnej telefon. Jdi na naší webovku a tam se přihlásíš. Je to brnkačka a budeš mít balík peněz. Na střední jsem přejel autem jednoho kluka, teď je ochrnutej a vydělává u nás 60 000 měsíčně. - Cože? - Ty máš obě nohy zdravý. Představ si, co můžeš dokázat. - Tys přejel dítě?

- Na. - Strč si ty vizitky někam! - Za to dostaneš první várku zdarma. Neprodával bych to, kdybych to sám neužíval a nevěřil tomu. Ty ty pilulky bereš? Vyhovujou ti? Jestli mi vyhovujou? Já je miluju! Nejradši bych je ojel. Bejt to ženská, měla by dlouhý hnědý vlasy, velký rty a její bratr by mohl používat obě nohy a vydělával by 70 000 měsíčně. - To ti ty pilulky zaručej! - Musím se vrátit do práce. - Víš, co jím poslední dva dny?

- Co? - Jenom salsu. - Salsu? - Salsu, kámo. To ti ty pilulky umožněj. Budeš moct žít jen ze salsy. Má teta už dva roky nejí nic jinýho. Šplhá po stromech jako nic a vydělává 80 000 měsíčně. - Proč šplhá po stromech? - Prostě šplhá. Pořád. Každej den. Co v těch pilulkách sakra je? Jen to dobrý. Všechno přírodní. Co to ale přesně znamená?

Co v nich je? Jenom přírodní věci, co najdeš v zemi. Kameny, hlína, tráva. Vy do nich dáváte šutry a hlínu? Jo, a tunu dalších věcí. Je to patentovaná směs. - Jak dlouho už to bereš? - Dva měsíce! A určitě jseš v pořádku? - Mám skočit z tamhle toho útesu? - Cože? Ne. Proč? Klidně to udělám a skočím, abych ti dokázal, že v sobě nemám toxiny a že mě mrzí ten přejetej kluk.

Skočím z toho útesu a přežiju, což zdvojnásobí můj měsíční příjem. - Z útesů nikdy neskákej! - Už to chápeš, viď? Chceš se k nám přidat. - Nevypadáš dobře. - Blbost. Jsem v sedmým nebi. Fakt nevypadáš moc... Toxiny! Bacha na toxiny! Pořád.

Každej den! Toxiny, vole! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je ale kravina

204

Odpovědět

Asi nejsem jediná, kdo si hned vzpomněl na Patroviče.. :D :D

183

Odpovědět

přivést ho k baráku kde ten hajlz bydlí zastřelit ho na ulici před jeho rodinou a pověsit na kůl jako výstrahu

1831

Odpovědět

Že by ti prodal výhodných 800 000 pilulí na další prodej? :D
Ale jinak souhlas, střílet tyhle sr*če...

188

Odpovědět

že by devět lidí patřilo "k šmejdům? "

1812

Odpovědět

Aneb šmejdi v praxi

182

Odpovědět

Mas v sobe toxiny, radši nepomlouvej dobrou formu a běž s tím něco dělat. Znám to, býval jsem jako ty!

:-D

212

Odpovědět

Toto video som u Vás už videl. Ak sa nemýlim, bolo to tu presne pred 3 dňami, približne o 12,30 h., hneď po videu Pravda o ženách. Vtedy som sa čudoval, že ste dali videá s takým krátkym časovým rozostupom. Potom sa záhadne vyparilo. A áno, nemám život.

182

Odpovědět

Taky jsem to zaznamenal. Díval jsem se hned, jak to sem dali, ale komentář už jsem nestihl :D

180

Odpovědět

Chápu, že to nemá tak vysoký hodnocení, ne každej měl totiž s takovýma lidma to potěšení...

182

Odpovědět

nebo spíš má

181

Odpovědět

Tuhle pilulku si dává prudič Pátrovič každé ráno ke snídani :D

180

Odpovědět

:D Jedno z těch lepších videí. :D

195