Ruská ruleta

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:679
Počet zobrazení:9 678
A další video od Grega a Loua. Tentokrát v něm uvidíme únosce, který by si rád zahrál ruskou ruletu, ale potřeboval by od někoho vysvětlit pravidla.

Přepis titulků

Michelle? Chtěl bys zpátky svou krásnou přítelkyni? Kde je? Posaď se. Kde je, ty zvrácenej magore? Posaď... se. Říká se o mně, že jsem šílenec. Myslíš si, že jsem šílenec?

Já chci jen svou Michelle. Zahrajeme si o ni. A co? Ruskou ruletu. Vážně jsi šílenec. Raz... dva... tři...

čtyři... pět... šest. V té pistoli teď není ani jeden náboj. Vypadá to, že začínám. Vyndal jsi šest nábojů ze šestirané pistole. Teď je úplně prázdná. Ticho po pěšině, viď?

Teď se předveď ty. Nemusíš se bát. Já se nebojím. Ta pistole není nabitá, takže se mi nic nestane. Vidíš. Dobrá... Dobrá, už to chápu. - Jo, na ruskou ruletu potřebuješ náboj.

- Jo. Raz... Fajn, teď můžem hrát. dva... Dva náboje? tři... Ne, počkej. čtyři... pět...

Ty chceš dát dovnitř všech šest nábojů? šest. Jo, teď je ta pistole plně nabitá. Takhle se ruská ruleta taky nehraje. Máš v kalhotách. Klidně začnu. Jak chceš. Počkej! Než to zmáčkneš, řekni mi, kde je Michelle.

Už to chápu. Chceš to udělat trochu zajímavější. Jo. Ne, jsi na řadě. Klidně pokra... Do háje. Jo... Cože? To vůbec nic neudělá.

Jo. Moc dobře vím, co dělám. Jak se ti vůbec povedlo unést mou přítelkyni? Máš vodku v oku? To proto, že je v tý pistoli místo nábojů vodka. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten chlapek je uplně šilenej. Stejne jako toto video...

180

Odpovědět

Začátek, jakž tak ujde, konec hroznej, pointa ztracená....

188

Odpovědět

ok a kde je ten vtip ? :D

1816

Odpovědět

ta hudba k tomu je ale strašná

189

Odpovědět

Lidi co říkají že je to kravina jsou vymatlaný mamrdi, co si potřebujou honit svoje looserský ego a dělat, že je to pod jejich úroveň.

1920

Odpovědět

Je to super

184

Odpovědět

Video je pěkné, ale mám malou připomínku k překladu. Bullet = střela, né náboj, ale ve videu se baví o nábojích, takže tady je to přeložené podle citu správně. Tak proč je gun = pistole (správně je palná zbraň), když je tam revolver. Prosím o opravu, děkuji.

1838

Odpovědět

Nechápu to nízké hodnocení, já u toho řádně zasvíjel =D S tou vodkou už to bylo trochu slabší, ale to "don't be nervous" na začátku... =D

181

Odpovědět

nic moc, nezasmal sem se. spis sem ocekaval ze sobe si vynda vsechny naboje jak to tam udelal a na řadu tomu druhymu tam da jeden naboj a kdyz by byl zase na rade tak si ho zas vynda.

184

Odpovědět

hej ty co pouzivas moje TECKY: a co je na frazi "sem si rikal" ?! kazdej tomu rozumi en nejaci zakopanci jako ty musi mit "J-sem si rikal". ( + sem z Cech a bydlim na Moravskem slovacku takze se omluvam esi mluvim trochu inak, ok ? )

181

Odpovědět

1/10 jelikoz tu neni nula, absolune o nicem a nezajimave.3 minuty promarneneho zivota

1819

Odpovědět

co je tohle za stanku ?? i takovahle totalni blbost dostane skoro 8z10 ?

1816

Odpovědět

výborný:D
Taky prosím díl s Wolverinem...

182

Odpovědět

na konci měla přijít do bytu Michelle se slovy: "Ahoj zlato už jsem doma z nákupů."

186

Odpovědět

jak někoho taková kravina může jen napadnout...

189

Další