Osamělá žena

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:682
Počet zobrazení:8 272

Z YouTube kanálu s názvem GREGandLOU jsem na naše stránky zatím přeložil jenom video Vánoční ráno, ale tento nedostatek hodlám napravit. Videa od Gregoryho Bourkea a Loua Pereze mi totiž svým humorem naprosto sedí. Dnes tu pro vás mám další krátký skeč, který je parodií na scénu z filmu Poslední skaut. Je sice mimořádně absurdní, ale podle mě také hodně zábavný.

Přepis titulků

Sáro! Jsem doma! Myslela jsem, že jseš mimo město. Taky jsem byl. Nebyl to náš chlap. Kdo je ten chlap ve skříni, Sáro? No dovol? No jo.

Občas zapomínáš, že jsem detektiv. Viděl jsem tu páru ve sprše, ale ty nemáš mokrý vlasy, takže tam byl někdo jinej. Byl to chlap, protože nechal zvednutý záchodový prkýnko. Nevím, o čem to kurva mluvíš, Bruci. Zeptám se znova... Kdo je ten chlap ve skříni, Sáro? Kristepane!

Pořád to samý dokola. - Že se nestydíš, takhle mě obvinit. - V tý skříni nikdo není? - Ne, nikdo v ní není. - Dobře. Tak to nikomu nebude vadit, když do tý skříně střelím. - Tobě ruplo v kouli, Bruci! - Pravda je krásná věc, Sáro. - Do toho, střel do skříně! - Tři... - Dělej! - Dva... - Posluž si. - Jedna... - Počkej! Můj parťák, Sáro?

Promiň, Bruci. Ty mi to tam zahřejváš? Klídek, Bruci. Neudělej žádnou blbost. Do háje. Co se divíš? Věčně jseš pryč. Pořád jenom samá práce. - Byla jsem osamělá. - V naší posteli? Počkej!

- Co je? - Co to děláš? - Naperu to do postele. - Proč? - Protože jsem pěkně nasranej. - Tak střel do zdi. Tak do zdi... Kdo je ten chlap pod postelí, Sáro? Tobě fakt přeskočilo. - Tři... - Dělej! - Dva...

- Počkej! Ne! Seržant Connoly? Promiň, Bruci. Ta tvá práce... Jsem... strašně osamělá. Do háje. - Počkej! - Co je? - Co to děláš? - Říkal jsem ti, že musím do něčeho střelit, Sáro. - Říkalas, ať střelím do zdi.

- Do týhle nestřílej. Střel do tamhletý. Kdo je ten chlap ve zdi, Sáro? To... Já... Tři... Policejní komisař Jacobs? Promiň, Bruci. Práce, práce, práce. Jsem šíleně osamělá. Tohle už je na mě moc, Sáro! Počkej, Bruci!

Počkej? Kdo je ten chlap v mý puse, Sáro? V puse žádnýho chlapa nemáš. Jen nechci, aby ses zabil. Můžem to napravit. Miluju tě. - Vážně? - Jo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Můžete mi někdo pomoct?

Nemůžu ven. Šiklo by se... páčidlo nebo tak něco.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč tam musel být ten poslední???

203

Odpovědět

Dobrá nymfomanka:-)

190

Odpovědět

až do poslední chvíle (ten chlap v hubě) to bylo dobrý, ten to celý p****l

1810

Odpovědět

vzhladom na povodny film je to vyslovene neucta toto video. nechapek ako to moze niekomu pripadat vtipne ked videl predlohu.
tu je original ak by to niekoho zaujimalo
http://www.youtube.com/watch?v=PTZyZ5lKK1I&feature=related

a par oblubenych scen :)
http://www.youtube.com/watch?v=C_Kt30tkT4M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aqEVOSpWNbo&feature=related

186

Odpovědět

Jo Misfits, teď se promítali na Trpasliconu a znali to tam asi jen tři lidi :D. Ale ti, co tam byli, tak se všichni smáli :)

180

Odpovědět

Coothekroo: Díky, potěší. ;-) I když jsem Misfits nedělal sám. Na třetí sérku si ještě počkáme...

180

Odpovědět

paride na skauta proc ne, ale kdyz by tam nebyl ten posledni v puse tak by to bylo podle me lepsi

181

Odpovědět

přeložte prosím alespon 1 video od nej http://www.youtube.com/watch?v=47wUQZs1_NQ&feature=related .))

180

Odpovědět

No, bylo to dobré, ale moc si holčina nepolepšila :D:D

180

Odpovědět

Pěknej překlad, docela dobrý video, jako parodie ještě lepší :D
P.S.: Líbí se mi tvůj překlad Misfits, Bughero, už se těšim na 3. sérii :D

181

Odpovědět

Konec mozna to shodil trochu,moc absurdni,ale jako parodie slusny.8/10

181

Odpovědět

nevím proč,ale mám chut vykřičet do světa :" Kdo nedá 10 tak není normální"

183

Odpovědět

"pššššššššššššt" :-D :-D

181

Odpovědět

mno možná už to bylo trochu přehnaný... přece jenom v posledním skautovy se mi to zamlouvalo víc...

181

Odpovědět

flashka: hold když někdo neviděl Skauta a jde se podívat na parodii Skauta asi je docela hodně velká šance že mu nedocvakne to parodování ;) a logicky uvažující člověk se prvně podívá na film než na parodii.. to co ty máš za vyvrcholení scény kterou tady tak zesměšňuješ beru za něco nadbytečného co tam vůbec být nemuselo .. spíš jen absurdní dovětek scény.. takže nekritizuj když nevíš ;)

jinak supr mě se to hodně líbilo :)

182

Další