Telefonát

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:600
Počet zobrazení:5 756
Dnes tu mám jedno video pro fanoušky absurdního humoru. Od dvojice Greg And Lou jste tu již mohli v minulosti vidět videa Osamělá žena a Vánoční ráno. Dnes k nim přidáváme tento skeč, ve kterém sehraje důležitou roli jeden podivný telefonát...

Přepis titulků

Kámo, chci se zabít. - Nech toho, Gregu... - Myslím to vážně. Bez ní nemá můj život smysl. Tak proč jí nezavoláš? - Takže jí mám volat? - Jo. To mám zavolat a říct: Čau, Cheryl, jak se máš? Volám ti, protože... Čau. Jak je? Netušil jsem, že budeš doma.

Chtěl jsem ti nechat vzkaz. Ale jak se vede? Ne, ne, ne, prosím, nezavěšuj. Prosím. Protože tě miluju. Proto. Gregu, nech toho. Chápu, že jí nechceš volat. Jak můžeš milovat někoho jinýho? Koho? - Vždyť jsi říkala, že vydělává moc peněz. - Gregu, přestaň. Nezavěšuj. Prosím, prosím, nějak to zvládnem. Proč mě nechceš už nikdy vidět?

Počkej, počkej. Je u mě Jim. Dám ti ho. Promluv si s ním. Moment. Tak jo. Ahoj, Cheryl. Jime, proboha, řekni mu, ať mi už nevolá. Je kurevsky otravnej. Lidi se měněj, Jime. Já se změnila. Poznala jsem tenisovýho trenéra, co vydělává velký prachy. Je fakt dobrej. Trénoval Andyho Roddicka. Cože?

Co se to děje? Jmenuje se Ted a kupuje mi plno věcí. Moc hezkejch věcí. Greg mi naposled koupil akorát obřího plyšovýho Tygra z Medvídka Pú. To je ubohý. Už ho nikdy nechci vidět. Rozumíš? Už ho nikdy nechceš vidět... Jo a líbíš se mý ségře. Měl bys jí brnknout. Čau. Počkej. Hej, hej, Cheryl? Do prdele... Počkej, Gregu.

Panebože. Díky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čakal som to, takže iba 10/10. :D

181

Odpovědět

Trochu pomalejší, ale jak napsal Mike - geniální :)

180

Odpovědět

nečekaně geniální.

180

Odpovědět

naopak - čekala jsem, že to s tim telefonem fakt tak bude, ale to neznamená že jsem se nepobavila :D

183

Odpovědět

xD he tak to jo.. to sem fakt nečekal že mu z ruky pude ten hlas .. sem čekal že mu třeba hrábne jako tomu kamošovi a ono tohle XDD

180

Odpovědět

výborný, díky za překlad, tohle je super námět, z toho by šel udělat dvouhodinovej film

180

Odpovědět

Skvělý, tenhle humor miluju :D 10/10

180

Odpovědět

Krutý :lol:

180

Odpovědět

9/10 pro ten pocit :)

181

Odpovědět

V záběru 01:23 je chybička. Má rozmazanou pravou nohu z jeho pohledu.

1819

Odpovědět

nízký rozpočet, vysoká kvalita, jójó.. :D

180

Odpovědět

líbový))

180

Odpovědět

Tak to zas jo! :)

180

Odpovědět

WTF???? 8-0 xD ale bylo to dobrý

181

Odpovědět

Božský :D

181

Další