Loading the player...

Kim Dotcom o Megauploadu

96 %
64. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 349
Počet zobrazení:14 145
Megaupload zná asi většina uživatelů internetu. Jednalo se o server, který nabízel možnost uložit libovolné soubory, které si pak mohli stáhnout vaši přátelé, ale i cizí lidé. Není proto divu, že se rovněž jedná o velký zdroj pirátského materiálu, což se nelíbilo patřičným orgánům a v lednu letošního roku došlo k zatčení šéfa Megauploadu, pana Kima Dotcoma, zabavení veškerého jeho majetku a odstavení serverů Megauploadu. Kim Dotcom strávil následující měsíc ve vězení a hodlá bojovat, protože, jak prozradil v prvním rozhovoru, žádnou vinu necítí. Poznámky: MPAA je zkratka The Motion Picture Association of America a jedná se o neziskovou organizaci se sídlem v USA, která byla založena na ochranu zájmů filmových studií. DMCA znamená Digital Millenium Copyright Act a jedná se o americký zákon z roku 1999.

Komentáře (241)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přizpůsobit se pirátsví je stejné jako přizpůsobit se AdBlocku. Buď s tím můžete bojovat celý život, brečet, zakazovat a bědovat anebo se přizpůsobit trendům.

00

Odpovědět

Lord Varys

20

Odpovědět

ako to s nim vlastne dopadlo, viete niekto?

00

Odpovědět

má Mega.nz a vesele pokračuje dál ... akorát tentokrát všechno co probíhá na jeho serverech šifruje, takže si všichni ti buzeranti co ho do toho dostali můžou akorát líbat prdele navzájem

20

Odpovědět

Celé video by dávalo smysl kdyby ten moderátor přišel z minulosti a neměl páru o tom jak vypadá současný svět... Cožpak je možné aby byl někdo tak hloupý a pokládal naprosto zbytečné otázky ?

00

Odpovědět

Ten moderator mel mrtvici? :D Rozciluje me jak mluvi :D

32

Odpovědět

To jako vážně????? Tenhle web je fakt strašnej...to vraťte radši ten původní....tohle je bullshit

89

Odpovědět

No dobře zas tak hrozný to neni ale furt je na tom miliarda práce. Spousta funkcí nejde, máte hromady chyb v syntaxích. GLFKRS

23

Odpovědět

+WTFNapiš prosím konkrétně co a opravíme to.

00

Odpovědět

Na iPadu funguje pořád jen zvuk. Tenhle nový web je pro mne nepoužitelný.

70

Odpovědět

Novej Blog o Hrách, Hardwaru, Hackingu a Laserech od Gas ož po UV: www.Kandrix4Fans.tk !!

1845

Odpovědět

Ty jo ono to nefunguje to video jooooj :(

204

Odpovědět

illuminati wants more money

285

Odpovědět

ten moderator kladie otazky ako keby sa rozpraval z retardovanym predavacom

404

Odpovědět

USA je smiešne :D

377

Odpovědět

Taky souhlasím s tím, že Kima odstřelili protože chtěl spustit distribuci, kde by vydělávali tvůrci a autoři, něco by šlo Kimovi a tady ti paraziti jako OSA, Intergram, MPAA a producenti by už měli ho*no!! A to už na furt - tohle byla poslední záchranná brzda! Proto se to udělalo v tak velkým stylu. :-)

261

Odpovědět

Arrgggh! Souhlas, ten moderátor je totální píča. Debilnější a pitoměji položené otázky v interview jsem už dlouho neviděl. To je jak vystřižené z encyklopedie o "americkém škváru".rnZe začátku mi přišel Kim jako pokrytec a alibista. Přišlo mi, že se jen vymlouvá, že je legálně krytý, ale že ve skutečnosti věděl, že tím podpoří pirátství, a že mu to nevadilo. Nicméně potom přešel k těm správným a logickým argumentům.rnPakliže ty firmy mohly celou dobu odstraňovat vše, co porušovalo jejich práva, tak nechápu, za co ho teď žalují. Co víc měl dělat?rnA co je hlavní (a co tady říkal už Gabe z Valve), internetové pirátství se nedá řešit věčnou kriminalizací a potlačováním všech prostředků. Vždycky vzniknou nové servery pro upload. S tím se bojovat nedá. Je třeba se na tu technologii adaptovat. Je třeba si uvědomit, že pokud bude služba mít rozumnou cenu a bude nabízet kvalitnější produkt v odpovídající rychlosti, tak nikdo nebude mít důvod si to stahovat. Až bude legální sledování filmů tak snadné a tak dostupné jako pirátské stahování filmů, lidé budou za filmy zase platit.rnA pokud ne, tak se halt nedá svítit, ale svět filmové tvorby se změní a adaptuje. Když přicházel na scénu filmový zvuk, velká studia němých filmů se jistě taky bouřila, ale sotva by někoho napadlo zakázat ozvučené filmy jen proto, aby přežily ty němé. Tohle je dost podobné. Nemá smysl zakázat volné šíření filmů po internetu jen proto, aby přežila DVD a kina. Je třeba jen vymyslet vhodný systém, ve kterém ti, kdo na filmu pracují, stále dostanou zaplaceno. (Možná kdyby herci nebrali za jeden film tolik, kolik stojí uživit celé africké město...)

344

Odpovědět

Legální sledování přez iTunes store je snadné (iTunes store, ne iTunes. Sytém maj dost vymakanej a bezbečnej a co se týče jednoduchosti používání je to perfektní) a dostupné (iTunes stáhnete zadarmo na každý počítač). Výběr fimů je tam slušný, avšak musíte mluvit anglicky, filmy v češtině co tam mají v nabídce by se dali spočítat prstama na jedné ruce.

193

Odpovědět

Teda ten moderátor pěkně lezl na nervy. Nejvíc mě dostal s otázkou: "Are you as bad as possible?" To snad né :D

283

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)