Síťová neutralitaLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 120
96 %
90. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 987
Počet zobrazení:13 890

Přinášíme vám další část z talk show Johna Olivera, tentokrát se zabývá tématem síťové neutrality. Proč se poskytovatelé internetu tak zoufale snaží prosadit zrušení síťové neutrality? A proč jim to americká vláda tak ochotně schvaluje? A v neposlední řadě, proč by se síťové neutralitě mělo říkat jiným názvem? Kompletní epizody pořadu Last Week Tonight with John Oliver můžete pravidelně sledovat na televizní stanici HBO Comedy. Poznámky: C-SPAN - Americká nezisková televizní stanice, zaměřující se především na politické dění Sederová večeře - Židovská slavnostní večeře, připomínající vyvedení Izraelitů z Egypta Ralph Macchio - Herec, který stvárnil hlavní postavu ve filmu Karate Kid

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dík moc za skvělé překlady videí s Oliverem. Drobné upřesnění k tomuhle - v 6:30 se mluví o sederové večeři, tedy o slavnostním jídle, kterým se jednou do roka zahajuje židovský svátek Pesach. Proto ten Obamův vtípek, že "tohle jediné tam teda ještě nestihl" ;)

40

Odpovědět

To s tim Estonskem svedci o aroganci Americanu, ale na druhou stranu proc ne... Kdyz se tim bavi... sami projevuji svou demenci...

1844

Odpovědět

Skvělé! Ale to s Estonskem si asi mohl odpustit.

5421

Odpovědět

Proč? Dělá si srandu ze všeho, tak klidně i z Estonska (případně klidně z ČR, člověk si musí umět udělat srandu i sám ze sebe, resp. vzít, když si z něj někdo tu srandu udělá).

652

Odpovědět

+TominasJsme v tom seznamu jsme jen dvě místa nad USA. To není dobrá vizitka. A klidně. Mohl se trefit do toho, že nás zaměnili v Americe za Čečensko.

41

Odpovědět

+TominasKdyž si uděláš srandu z Američanů a jejich vlasti,tak taky nebudou skákat smíchy.To je ten vtip.

00

Odpovědět

Co je to za člověka a proč ho tu sakra vidím prvně? :D
Ne, počkat, koukám, že je tu od něj víc videí... Ale málo, goddammit. :D
Komu musím přinést krvavou oběť, aby se tu tenhle nový americký hrdina objevoval pravidelně? :D

1212

Odpovědět

Tuš tak, nalitý Brit Dunken :D

40

Odpovědět

Neskutečně zábavný :D
A v 1:00 je malá nevýznamná chybka - má tam být, že jediná slova, která slibují větší nudu JSOU featuring Sting.

31

Odpovědět

08:40 Českoooooooo

211

Odpovědět

Vzchopte se, moji milovaní překladatelé, a dejte sem víc Johna Olivera, VÍC JOHNA OLIVERA!!

2353

Odpovědět

Ten dislike je jen omyl, je ode mě :D

593

Odpovědět

Normálně bych u videa s takovouhle tématikou nevydržel ale tohle byla pecka,víc videí od něho,zábavně sděluje důležité informace a toho se cení. A jako vždy díky za překlad ! ;)

2190

Odpovědět

Malá chybička se vloudila v 2:05, poté co říká, že se všemi daty se musí nakládat stejně, tak popisuje internet jako "weirdly levelled playfield", čímž myslí, že je "zvláštně spravedlivý/vyrovnaný/férový/rovný", nikoliv mnohovrstevně strukturovaný (ačkoliv je to pěkné slovní spojení :D ).

187

Odpovědět

Nevím, proč tolik mínusů, možná někomu připadá, že rýpu, ale ve skutečnosti se jen snažím pomoci k co nejlepšímu překladu a tohle mě prostě bije do očí...video i překlad jsou na skvělé úrovni, tak proč to nedotáhnout do dokonalosti ;)

212

Odpovědět

Výborná show, výborný John Oliver! :D Jen občas mě deprimují ty jeho přední zuby :D

115

Odpovědět

Skvělé! Naprosto parádní satira, vtipné, zábavné, zajímavé a poučné. Skvělá forma pro prezentování podobných témat. Díky za překlad!

971

Odpovědět

Nejlepší současná americká late show. A to normálně na Craiga nedám dopustit :)

1201

Odpovědět

Nevím, proč ho FB porovnáváte s Conanem nebo Craigem. V Conanově šou jsou "jen" zábavné rozhovory, u Craiga v podstatě taky, jen jsou o hodně uvolněnější (a zábavnější), ale John Oliver je regulérní satirik - upozorňuje na problémy společnosti pomocí humoru, aby se o ty problémy vůbec někdo zajímal.

3301

Odpovědět

Asi proto, že je to moderátor late night show. Ano, má jiný styl, ale komici, herci, sportovci - ti všichni se taky běžně porovnávají, i když se věnují jinému stylu nebo disciplíně.

3641

Odpovědět

+BugHer0No, zatím tu od něj byly jen sólo výstupy, ne interview a žádná extra (jako výlety do terénu u Conana nebo cold open u Craiga). Tím ovšem netlačím, abyste přidávali hlavně rozhovory, přidávejte to, co shledáte nejlepším (-: Aspoň že ho nesrováváte s Kimmelem, Fallonem nebo nedej bože Lettermanem :D

141

Odpovědět

+BugHer0Promiň, ale ještě jsem neviděl, že by se porovnávalo stylem "Tenhle plavec umí plavat mnohem líp, než běhá Usain Bolt" :)
Takže sportovci se opravdu neporovnávají navzájem, proto ani komici z rozdílných oborů by se neměli. :)

120

Odpovědět

doufám že mu po tomhle dílu nezakážou šou :D protože podle mě šlápl někomu na kuří oko :D

1341

Odpovědět

Nezakážou. Dělal to léta v Daily Show se Stewartem a nezakázali ji...

420

Odpovědět

Jen mu zpomalí připojení. :D

410
Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)