Loading the player...

Nejtěžší práce na světě

73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 435
Počet zobrazení:10 814

Co je ta nejtěžší práce na světě? Odpověď v tomto videu vás asi dost překvapí...

 

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hodnocení videa je příliš nízké :)

172

Odpovědět

Takže oni v podstatě říkají, že je blbost dělat si dítě :D

810

Odpovědět

Pravda je, že ten kdo dal mateřské název dovolená, tak ji sám určitě neprožil. Ale jinak - zaplaceno dostáváme!! - dětským úsměvem, smíchem, úspěchem při prvních krůčcích, a později třeba diplomem na soutěži... Za tohle to stojí zato.

21510

Odpovědět

jak že mámy nikdo neplatí - a co chlapy co musí dělat stojku když přijdou domů nebo i ti dělají stojky na úřadech??? (výživné...)

90220

Odpovědět

No dobře, ale kolik těch peněz utratí mamky pro sebe? Za peníze, co chlap vydělá nakoupí jídlo, hračky, oblečky pro dítě (které samozřejmě pořád a pořád roste, takže oblečení a bot se nakoupí požehnaně).

3519

Odpovědět

Miroslave je opravdu vidět, že jste bezdětný muž. To co píšete je naprostý nesmysl. Pracovala jsem ve velmi náročném provozu, měla zodpovědnost, ale nikdy se to nedá srovnat s tím co dělám jako matka.rnTa odpovědnost a strach o moje děti se nedá srovnat s ničím co jsem kdy zažila. Možná až jednou budete mít vlastní děti tak pochopíte...

3413

Odpovědět

Strach je cesta k temné straně síly :D

263

Odpovědět

jezkovy voci to je kravina...jako bezdetny muz to tezko posoudim, ale kazda zena s alespon standardne narocnou praci potvrdi, ze materska dovolena je proti praci skutecne spis dovolena ... to jsem si nevymyslel, ale slysel od tech zen ...

2263

Odpovědět

Hm ja bych jim rekl.. no ale moj mama byla masova vrazdekyne a nikdy tu pro me nebyla.. ten by cumel :DD

613

Odpovědět

Udělala jsem jedinou chybu - přečetla jsem si komentáře (normálně to vzdávám, akorát mě lidi naserou). Video je fajn, i když je to taková ta klasika, ale je to cute. Komu se nelíbí, ať se nedívá nebo ať zahlasuje po svém, ale číst kecy, jak tady ten server navštěvovala jen (j)elita a jak jsou teď tendenční a chodí sem i průměrní lidé (FUJ!) :-D nebo se divím, že nejedete do Afriky pomáhat kopat diamanty, místo abyste na netu vedli pseudointelektuální komentáře, jak je to o ničem (které video o něčem je, když se to tak vezme). Nebo si pořiďte více než dvě děti - a jste-li muži, pošlete manželku na měsíc na dovolenou a zkuste si to místo ní. :-D http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/internetove-komentare ;-)

2311

Odpovědět

Proto nejsem máma. A ani nebudu! Díky za video, dám si na to pozor.

1124

Odpovědět

Co kdyby si tohle řekla před lety tvoje máma???

103

Odpovědět

škoda, že jsem objevil pointu tím, že jsem si přečetl název videa a tagy...

66

Odpovědět

Tak se na to video nejdřív podívej a až potom jdi do komentů... Tím si vyložené říkáš o spoiler...

153

Odpovědět

škoda že na youtube není film (mlátičky) Nelsona o jeho matce ;)

25

Odpovědět

Lidi toto video je parodie na cikanske matky.

2416

Odpovědět

hm škoda že tu není parodie na rasově stereotypního hlupáka, to by bylo něco pro tebe...

1116

Odpovědět

Tak nějak sem se zasmál, ale z morálně etického hlediska bych měl dát palec dolů... ale čert to vem.

136

Odpovědět

pusťte tohle video nějakýu horníkovi v diamantovým dole někde v Africe a vezme vás krumpáčem po hlavě :Drnnesnášim tyhlety idiotský first world agitky...

794

Odpovědět

"Pane, postrašte mi synka", říká matka na Kuřím rynku horníkovi.rn"Bu, bu, bu, ty zkurvysynu", vybafne horník.rn"Co pak jsem nějaká kurva", opáčí se matka.rn"A co pak jsem nějaké strašídlo", opáčí se horník. rn:D

130

Odpovědět

"Jakékoliv povolání, které zvládnete dělat v pyžamu, není kdovíjak těžké povolání." (Bill Burr)

11611

Odpovědět

Mámy jsou skvělé (většina) a je fakt, že by se pro své děti často rozkrájely. A taky je fakt, že hodně dětí si to neuvědomuje a neváží si toho. Ale tohle hraní si na to, jak je to ta nejtěžší práce na světě je trochu přehnané. Nemám sice sama ještě dítě, ale řekla bych, že kdyby to bylo tak strašně těžké, tak by si asi většina lidí děti nepořizovala. A taky mi přijde vtipný, že nikdo nikdy nenatočí video o tom, jak je těžké být otcem. Všichni se kolektivně tváří, že jen matky mají starost o své děti a otcům jsou asi ukradený. No neříkám, že nejsou otcové, kteří se na své děti vykašlou (je jich procentuálně asi víc než takových matek), ale určitě jich není většina, aspoň ne v našich končinách. Někdy mi připadá, že právě vlivem genderových rolích ve společnosti mají ještě těžší práci, protože se od nich očekává, že se o rodinu finančně postarají, zatímco je matka na mateřské. Ale ani to určitě není nejtěžší práce na světě (chudáci děti někde v Bangladéši pro nás šijí trička za dolar za den, my si je pak koupíme za tři stovky v H&M a těm dětem pak ještě jednou za čas ta továrna spadne na hlavu, to je o poznání horší práce).

4910

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)