Loading the player...

Tady nejde o hřebík

95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 747
Počet zobrazení:10 519
Krátké video o ženách a jejich problémech. Panové, jak na podobné výlevy reagujete? A dámy... není na tom náhodou trocha pravdy?

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keď medzi mužom a ženou niečo neklape,rnproblém je spravidla v tom,rnže jeden z partnerov je hlúpa piča

3919

Odpovědět

Ale no tak chlapci, co byste si bez nás počali ;)

2457

Odpovědět

Pro klid domácnosti je nejdůležitější dodržovat 2 pravidla:rnPravidlo první: Žena má vždycky pravdu.rnPravidlo druhé: Pokud ne, řídíš se prvním pravidlem.

269

Odpovědět

Blbost :D Proto se z chlapů stávaj podpantofláci. Pro klid domácnosti je nejdůležitější hned od začátku! :rn1. Já mam vždy pravdurn2. Pokud nemám pravdu, řiď se první pravidlem a nechci nic slyšet :D

256

Odpovědět

Neni jednodužší nikoho nemit? :)rnNedokážu si představit že bych byl s někým před kterym se budu přetvařovaat a proto budu do konce života sám , ale aspom mi bude dobře :)

238

Odpovědět

+lukasyHurá! Nejsem v tom sám!

242

Odpovědět

3. pravidlo - Žena má v hádke vždy posledné slovo.rn4. pravidlo - Čokoľvek, čo povie muž po poslednom slove ženy, je začiatkom ďalšej hádky.

294

Odpovědět

v takových situacích se směju a ženská šílí - poté ji uzemním já a je vše ok většinou... :) ten kdo si zadělává na problémy, může si za to sám ;)

189

Odpovědět

Jak říkával můj praděda... Hochu, ožeň se radši s medvědem, ten tě sežere hned. Ženská, ta tě bude žrát celej život. :D Tenkrát jsem nechápal :D

222

Odpovědět

Hřebík v hlavě sice má, otravné kecy taky, ale to nic nemění na tom že je krásná ...

219

Odpovědět

Chudák chlap, pořád poslouchat ty babský cinty. Já už se ani snad nedivím homosexuálům...

2023

Odpovědět

Super video, ale úprimne, trochu ste to pokazili tým nadpisom. Mohli ste ho spraviť trochu obraznejší, aby ste hneď nevyzradili pointu. Aj autori ho dali asi úmyselne až v závere videa. Inak 10/10... :)

202

Odpovědět

Nemáš tak úplně pravdu. :-) I původní video se na YouTube jmenuje "It's Not About The Nail" a lidé si to taky přečtou, než video spustí, takže jsme se to rozhodli zachovat a nepřejmenovávat to.

183

Odpovědět

+BugHer0Já souhlasím s Bugher0, protože než se lidé na video podivaj vidí nadpis Tady nejde o hřebík. Nemaji ponětí o čem je řeč.

195

Odpovědět

Třeba "O to tu přeci nejde..." výstižné a pointu nevyzrazující.

192

Odpovědět

Bude to znít hnusně ,ale abychom se takovýmto situacím vyhnuli tu naštěstí máme ženy s hodinovou sazbou.

206

Odpovědět

Vůbec to nezní hnusně.

193

Odpovědět

video je super :Drna tiez by som sa chcel spytat, ci ste uz niekedy uvazovali nad prekladanim videi od jungleboysTV na youtube. Pre ukazku: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-yr-Akpte4w a maju viacero velmi vydarenych :D

191

Odpovědět

Vzal bych kladivo a trošku víc ho zatloukl.

186

Odpovědět

Nesnažte se pochopit ženy. Ženy se chápou a nenávidí se. :)

197

Odpovědět

Vskutku o hřebík nikdy nešlo.rnAneb ti co znají studie pana doktora Šmolky o rodinných vztazích mají ve svém vztahu vyhráno. Doporučuji si nastudovat nebo alespoň prohlédnout. Videa stačí taky :-D

180

Odpovědět

Jako žena s tímhle naprosto souhlasím ;) Myslím, že muži by si měli tuhle potřebu opory a poslouchání zapamatovat stejně, jako ženy, že si muži musí celý život s něčím hrát, ačkoliv jim to nedává smysl a nechápou to. rnŽeny možná nechtějí nic řešit, protože právě mají náladu na podporu a pochopení a chtějí se vypovídat ;) Řešení radši navrhujte až se na to slečna zeptá ;)

1922

Odpovědět

Zena problemy neresi, ale stale vymysli nove a nove.

218

Odpovědět

+TheMaara0xD Je to docela trefné, je opravdu zajímavé, že žena někdy musí řešit něco nad čím se chlap ani nepozastaví nebo ho ani nenapadne něco takového řešit... A nezapomeňte, že pro ženu je všechno strašně složité a komplikované a opravdu nic není jednoduché... :-) Jediné co je pro ženu jednoduché je chlap... A pro chlapa jediné co je složité je žena... :-)

214

Odpovědět

+TheMaara0Nechápu chlapy, co si jenom stěžují na ženy.. vždyť s nimy vůbec žít nemusí, nikdo je nenutí ;) Na muže se dá taky krásně stěžovat.. nezodpovědní, nespolehliví, nepořádní, hrubí, atd., atd.. umění je ale s druhým žít a najít kompromis, ne si všímat chyb, kterých je u obou pohlaví nepočítaně.rnKrom toho to leckdy není pravda. Například mému příteli vyjít z bytu a vzít všechno potřebné trvá čtvrt hodiny, z čeho bych opravdu šílela.

191

Odpovědět

Pravila moudrá žena. :)

1810

Odpovědět

Třeba se plácne do čela, až to pochopí :D

222

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)