Čtvrtá část Papírového domu očima herců

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:23
Počet zobrazení:3 293
Papírový dům je v současnosti nejoblíbenější seriál Španělska. Čtvrtá část vyšla 3. dubna na Netflixu. A my vám přinášíme menší ochutnávku i s popisem herců, kteří v seriálu hrají.

Přepis titulků

ČTVRTÁ ČÁST PAPÍROVÉHO DOMU Čtvrtá část je trochu jako Danteho peklo. Lidé to možná nepochopí, pokud neviděli třetí část, ale myslím, že čtvrtá část je zásadní. Ve čtvrté sérii to bude dost nerozhodné, protože se všichni blížíme k cíli. Všichni. Sklapni, špeku, nebo tě zastřelím!

- Ty drž hubu. - Tokio, odhoď to. Třetí část je taková radostnější, protože jsme zase spolu, máme nový plán a cítíme… že vyhráváme a že je všechno zalité sluncem. Profesore! Zpomal, Helsinki! A konec třetí části, na který navazuje čtvrtá část… To bude…

vlastně takový trest. Je to jako s kojotem a ptákem Uličníkem. Jsou opravdu blízko a pak se všechno pokazí. Takže je to šílenější než třetí část. Jste v tom sami. Nejste neporazitelní. Dodrž slovo. Vydrž.

PAPÍROVÝ DŮM JIŽ NYNÍ NA NETFLIXU S ČESKÝMI TITULKY Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parádní seriál, který jsem v době koronavirové zhltnul za týden...na další sérii si budeme muset nějaký ten rok ještě počkat.

51