Ministerstvo časuFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:5 426
Ministerstvo času je tajná vládní instituce, která se zodpovídá přímo španělské vládě. Vědí o něm pouze panovníci, prezident a exkluzivní počet lidí. Průchod k jiným epochám je realizován dveřmi střeženými hlídkami ministerstva. Jeho cílem je odhalit a zabránit jakémukoli vetřelci z minulosti dostat se do naší přítomnosti – nebo naopak – s cílem změnit historii ve svůj prospěch. Za tímto účelem budou muset hlídky cestovat do minulosti a bránit jim v dosažení tohoto cíle. Na tomto ministerstvu pracuje mnoho lidí z různých časových období.
Tento velmi populární španělský seriál si můžete pustit na Netflixu.

Přepis titulků

Ne, nezabíjejte mě! Mám cennou informaci pro Himmlera. Co je to za informaci? Vím, jak se dá cestovat v čase. Co to je? Tohle ministerstvo je naše tajemství. Tady bude vaše první mise. Vycestujete do roku 1888. Nové poslání nás čeká.

Ministerstvo vás klame, Amélie. Chtějí vědět, co se stane, než se to stane. MINISTERSTVO ČASU Překlad: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto bezvadný seriál. Doporučuji !!!!!

21

Odpovědět

Je to dobrý seriál, doporučuji!

21

Odpovědět

Trochu jako knihy strážci času

12

Odpovědět

No psustiť na Netflixe ale je to dabované alebo titulkované?

01

Odpovědět

Bohužel ne. Dal jsem Pauli vědět, aby propříště vybírala věci, které jsou lokalizované na Netflixu (nebo které aspoň pravidelně překládá Edna.cz). Nicméně amatérské titulky se dají najít na Titulky.com, takže podívat se na to dá :)

12

Odpovědět

Je to jeden z mála španělských seriálů, ke kterému jsou české titulky. Otitulkován byl dávno před tím, než se objevil na netflixu.
Na titulky.com najdeš ke každému dílu i podrobný komentář s vysvětlivkami dobových španělských reálií.

31