DiabLoL 2: Pán zkázy se blíží

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:3 195
Diabla jste zabili, a on není konec? Paráda!

Přepis titulků

Baale! Tak dost! Rozhodně to zvážím. Uvolněte cestu Pánovi zkázy! Pojďme si zahrát datadisk o Pánovi zkázy. Uvolněte cestu! Konečně je tady! Máme nový datadisk a v něm dvě nové postavy! Nové úkoly, nové úkoly a víc místa v truhle.

No paráda! Další předměty, talismany a zdrhající Baal! Tohohle týpka si zamilujete! Pán zkázy, poslední boss jest. A zkáza, to je jeho! Můžete si změnit talenty a klíče dlouze shánět. Porazit tři barbary je zábava. Zkušeností dostanete hromadu. A pak vás čeká Pán zkázy ve své pevnosti. Má katapulty v Krvavých vrších.

- A 15 uvězněných barbarů. - Pusť nás ven! Má víc poskoků, než kolik zvládnete. - Hele, runa Jah! - Koupím! Je tu zvěřinec pátého aktu! Pán zkázy! Je tu spousta předmětů, třeba meč Ali Baby. Duhové drahokamy, druid má zvířata, kámoš vás protáhne zdarma. Tenhle pán vám vylepší předměty.

Ty si můžete pojmenovat. Ale nač? 60 čepic Harlequinů a spousta run, zlý Nihlathak a unikátní sety! Anya je zmrzlá, barbaři pózují a Baal je z té trojice poslední! Tak uvolněte cestu Pánovi zkázy! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta parodie na Aladina se povedla.

40

Odpovědět

Kdo dostal chuť zavzpomínat na originál:
Diablo II: Lord of Destruction Cinematic-Intro

20