Nejhorší zaměstnání ve světě ZeldyDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:4 904

Svět, ve kterém Link zažívá všechna svá dobrodružství, je dosti specifický. Jakému zaměstnání v něm by bylo nejlepší se vyhnout?

Přepis titulků

PŘÍŠERNÁ ZAMĚSTNÁNÍ VE SVĚTĚ THE LEGEND OF ZELDA PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY Je načase sklidit úrodu... Ku*vadrát! BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY Tenhle měsíc jste tu už počtvrté. Je vážně tak těžké zajistit, aby se mi do domu nikdo nevloupal? Každý den nám volají všichni obyvatelé Hyrule, takže... Koukejte!

Tentokrát alarm fungoval! To je dobře, ne? POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL Další várka kvočen. Kdo je na řadě a má je oškubat tentokrát? Myslím, že ty, Richarde. To se máš! Cože? Nebyl jsem na řadě minule? Užij si to. RICHARD ZÍSKAL REZAVÝ NŮŽ ZÁKAZNICKÁ PODPORA Ráda vám pomůžu s vaším hookshotem, ale musíte mi říct, co je s ním v nepořádku, pane.

Pane? Nemám dovoleno zavěsit. Prosím. Vypadni z mého domu! Vypadni! Vypal! HRNČÍŘSTVÍ Vím, proč si myslíte, že být hrnčířem ve světě Zeldy je náročné, ale proto to není.

Hrnčířství je skomírající obor. Nová generace chce utrácet za zážitky a různé akce mnohem více než ta má. Nás uklidňovalo mít v domě krásné ručně vyráběné předměty. Ale dneska už tomu tak není. Obchody moc nejdou a líp už asi nebude. Ale já pokračuju, protože tu práci miluju. A tohle je taky důvod! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář