Kdyby byly videohry o 13 % realističtějšíDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:7 950

Videohry, zvláště ty starší, zrovna nevynikají svou realističností. Je ale realističnost něco, o co bychom měli stát? Dozvíte se ve třetím díle tohoto miniseriálu. Koukněte také na první a druhý díl.

Přepis titulků

Panebože! Mario! Jsi v pořádku? Proč sis myslel, že přežiješ let tornádem? Zavolejte někdo záchranku! Možná že němé dítě, které nikdy nebojovalo, není nejlepším adeptem na velké dobrodružství. No nic, nakladu mu do mozku vajíčka. PACIENT: PEACH TOADSTOOL DIAGNÓZA: VIROVÁ INFEKCE Slečna Peach, je to tak?

Minulý doktor vám prý řekl, ať do sebe nacpete co nejvíc prášků, abyste se zbavila virů. To je neskutečně nebezpečné a neetické. Berte jeden prášek každých osm hodin. Tak co, připraveni na další dobrodružství? Ježíši Kriste, ne! Co?

Jsem ježek. Ježci jedí svá mláďata. Občas. Není to divné. Jediný, kdo je tu divný, jsi ty, protože mě odsuzuješ. Můžete být potichu? Snažím se snést vejce. Ježury patří mezi poslední druhy savců, kteří kladou vejce. Říká se nám ptakořitní. Jste nechutní. A teď mě omluvte. Jdu si zapáchající močí označkovat své teritorium.

To je totiž normální. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je tak neuvěřitelně nevtipné.

27

Odpovědět

"Like a normal person!" xDDDDD

52

Odpovědět

Sereveterustus tak já vždy tak značkovala uzemí to že vtipné být a bylo tak že bude. Jine to není to vtipné. Moč ano jiné to není to toho tolik vtipné. Double star víc nic nevíc nedát tomu video.

27