Sociální izolace ve hrách 3Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:3 570
Ani další hry nechtějí s protiepidemickými opatřeními zůstat pozadu!
 

Přepis titulků

Houbičkové království! Zdravím, je to zapnuté? Je. Prima. - Chceme zpátky svou svobodu! - Jo! Chceme si zajít na margaritu a nějaké dobrotky, kterými oslavíme naši svobodu! Máme dobré zprávy! Začíná druhá fáze znovuotevření ve světech 1-1 a 1-3. - Hurá, pojďme to oslavit!

- Jo! - Musím ale zdůraznit jednu věc! - Chutná to jako svoboda! Udržujte rozestupy, noste roušky a prosím, přestaňte se olizovat! - Ne! Budem se olizovat do konce života! - Jo, vrať se na Joshiho ostrov, komouši! Houbičkové království! Hej, nos na veřejnosti roušku! Pomáhá to tobě i lidem ve tvém okolí… Snakeu?

Snakeu! - Co se děje, plukovníku? - Hej, jak se máš? - V pohodě. V rámci možností. - Jasně. Hele, díky za to, že mi voláš, je důležité být v kontaktu, ale… - Každý den už je to moc? - Jo, přesně. Jsem v téhle kartónové krabici už devět týdnů. - Nemám tu absolutně žádné novinky. - Rozumím. Asi bych měl zapracovat na své vokální izolaci, co? - Tak jo, já to pokládám.

- Snakeu? Snakeu! Doktore, zpomal. Zpomal! Dva metry! Máme být dva metry od sebe! Drž se zpátky! Máš padáka, psychopate zas*aný! Jakou jako roušku? Tohle je Hyrule a já si můžu žít, jak jen chci! Pardon, madam, ale musíte odejít. Víte vy, kdo já jsem? Já jsem princezna Zelda! Moje rodina tuhle zemi v podstatě vlastní!

- V pořádku, madam. - Víte co? Chci mluvit s manažerem. Já jsem manažer, madam. Vy zm*di zku*vení! To nemůžu jít ani do téhle pos*ané, zku*vené díry, které říkáte obchod, abych si mohla koupit pos*aný sendvič? Jděte do pí*i! Chápete, proč mě štve, když mi lidi říkají Zelda? Pardon, pane, máme špatné zprávy.

Nikdo se nepřišel podívat na váš proslov. Ku*va! Nemůžete za to. Můžou za to ti zatracení fanoušci k-popu na TikToku. Všechno zničí! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář