Dort

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:571
Počet zobrazení:7 119

Dnes pro vás mám jeden skeč od Thomase Ridgewella, který na YouTube tvoří spíše pod nickem TomSka, známého zvlášť díky krátkým skečům v sérii asdfmovie. Skeč je na téma dortů a kouzelníků. Z toho vám snad musí být jasné, o co se jedná, a zbývá jen otázka, jak jen to kouzlo zvrátit?

Přepis titulků

- První otázka, můžu tě sníst? - Ne, Tome, nemůžeš mě sníst. - A co kdybych ti dal klobouk? - Pokud mě sníš, umřu. - Druhá otázka, proč jsi dort? - Urazil jsem kouzelníka. - Mají srandovní klouboky. - Přesně to jsem řekl! - Pomůžeš mi teda? - Jasně. Jak bych tě... - Polož mě! - Promiň, promiň! Omyl! Vypadáš fakt dobře! Počkat, možná to vyřeší věda! Pokud jsem moje výpočty správné, jediné, co zvrátí účinky magie, je velká dávka draslíku a chloridu sodného, obvykle se nacházející v žaludečních štávách.

Panebože, Bene! Pojď do mý pusy! Přestaň se mě snažit sníst! - Hele, dort. Můžu si kousek dát? - Dobře. - Kathryn, ne! To jsem já! - Aha, Ben je dort. - To jsi zase urazil kouzelníka? - Možná. - A nenechá mě ho sníst.

- Cože? Nabídl jsi mu klobouk? - Ano! - Divné! Lidi, vážně chci přestat být dortem! Co když tě ten kouzelník poslal na duchovní výpravu? - Možná se máš něčemu přiučit. - Jako například? - Nejsi moc štědrý. - Štědrý kamarád by mi dal nějaký dort! - Ten dort je tvůj kamarád! - Jsi lhář! Počkat, mám to. - Perfektní.

- Ne, jenom jsi na mě dala umělý oči. Ale vypadáš víc jako dřív. - Bene, ty už jsi zpátky? - Ne, pořád jsem dort. Ještě nějaké chytré nápady? Teď hořím a pořád jsem dort. Dobře, dobře, já to zvládnu. - Teď na sobě mám akorát klobouk. - Ale vypadáš dobře! - Taky se dobře cítím! - Dostatečně na jezení? Ne!

Víte vůbec, jak mě změnit zpět v člověka? - Ne, ani ne. - Ne. O to jsme se snažili? Super. Tak já teda budu dál dort. Ano, jsem to já... Sakra. Ano, jsem to já, kouzelník, co změnil vašeho kamaráda na dort. A pokud ho ještě někdy chcete vidět, musíte mi odpovědět na tyto tři hádanky. Číslo jedna... Jsem zpět!

- Čau, Bene! - Nazdar, člověče. Kam zmizel ten dort? Jak jsi věděl, že bouchnout toho kouzelníka mě přivede zpět? Co? Ne, já jen kouzelníky nemůžu vystát. - Měl docela srandovní klobouk. - To jsem taky říkal! Plácneme si! Kde mám ruku?! Měl jsem jen jeden kousek! Tome, kde mám penis?

- Dobře, tak jsem měl dva kousky. - Ty sráči! Jako bych v sobě měl ptáka. Překlad: miki www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektní, ten jeho ujetý styl humoru je prostě super :D
Btw. jsem jediný kdo v 0:29 na te tabuli vidí nakreslenou tardis ? :D

251

Odpovědět

Tomska má teda i lepší videa, doporučil bych přeložit "What Happened?", "The Confession" a "Musical Suicide", určitě by mělo úspěch ;-)

211

Odpovědět

nevím jestli je to únavou, ale za mě teda Ee

183

Odpovědět

Správná blbost x)takovýhle nesmyslný ptákoviny mám rád

203

Odpovědět

Well, the cake is a lie.

211

Odpovědět

To sem jediný komu to přijde jako naprostá blbost?

1861

Odpovědět

Je to úplná blbost, ale o tom to právě je :)
Navíc ta holka je docela sympatická, už jenom to tomu videu u mě nasbírá pár bodů :D

224

Odpovědět

Nejsi ´:)

1813

Odpovědět

A co bys čekal od tvůrce asdfmovie? Je to naprostá blbost a proto je to tak super. :D

206

Odpovědět

Neni Ben nějak příbuzný s Athenem?
Jak se tam objevil, tak mi přišlo že to je Athene s parukou O.o

180

Odpovědět

Tedy.. představoval jsem si ho v lidské podobě trochu jinak. Spíše jako dort.

211

Odpovědět

tohle bylo docela slabé, ale furt to mělo větší úroveň než dnešní chování Němcové

1884

Odpovědět

těch mínusů co jsem obdržel jestli tohle je pravičáckej neoliberalistickej kapitalistickej revanšistickej web doufám že budu rekordmanem v up palcích a můj komentář bude pro nízké hodnocení skryt

1858

Odpovědět

+Hall3006*down palce chci ode všech co jim víc líbila Němcová než tohle video

1837

Odpovědět

+Hall3006jsem jediný kdo nechápe o čem to mluví? :D

211

Odpovědět


Odpovědět

+Hall3006Protože nějakou němcovou snad ani většina nezná a normálni lidi se ani o nějakou dementní politiku nezajimaji, ja bych dokázal žít i bez toho abych věděl jak se jmenuje preziden.

191

Odpovědět

jaká němcová?

181

Odpovědět

Palce dolů máš, protože máš jít brečet na Novinky k ostatním lidem, co neumí vzít život do svých rukou a je úplně jedno, jestli jsme/jsou pravičáci nebo levičáci (obě strany mají svůj odpadní produkt), prostě tyhle kecy si nech jinak, tady to téměř nikoho nezajímá...

210

Odpovědět

Tohle je jeden z mála webů, kam se politika ještě pořád neplete.
Proto máš tolik mínusů...nikoho to tu nezajímá a nemá to nic společného s tímto webem.

210

Odpovědět

1:10 narážka na Portal? :-)

193