Živý terčDudesoni

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
39 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:5 867

Dudesoni (konkrétně Jarpi, Jarno a HP) si vyrazili zahrát šipky. Ne však někam do baru, ale pěkně ven na vzduch. Ptáte se, kde se asi dají venku hrát šipky? No, bude potřeba trochu improvizovat...

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Tohle doma nezkoušejte! Dnes je večer jako stvořený pro šipky. Jarno, vyzývám tě na souboj v šipkách. - Můžu hrát taky? - Ty budeš akorát dělat terč. Takže si prosím sundej tričko. To je mi ale náhodička! Ty tam máš terč. - To jsi nečekal, že? - To jsem vůbec nečekal. Divnější terč jsem nikdy neviděl.

- Ale je to terč, na kterej budete házet. - Přesně tak. Takže co bude za trest? Musím to vědět, protože jestli mám být terč, poraženej musí být potrestanej. Tohle rozbijeme o hlavu poraženýho. Takže tři šipky... Lepší vyhraje, poražený dostane ránu... - Tys to rozbil. - ...do hlavy. Naštěstí máme ještě jednu!

To je dobře. Takže vítěz dostane ránu do hlavy. Ne touhle... ale úplně stejnou, jen nerozbitou. Z těch policajtů jsem hrozně nervózní. Pomoc! Pomozte mi! Nedělám to dobrovolně! Pomozte mi! Pobodají mě šipkama! Kdo získá víc bodů...

- ten... - Vyhraje. - Jo. Kdo získá víc bodů... vyhraje! ŽIVÝ TERČ: Každý má tři šipky. Víc bodů vítězí. Poražený to schytá! Uzavřete sázky, dámy a pánové. Jen aby bylo jasno, pokud se šipka neudrží a spadne, znovu s ní házet nemůžete. Tři body!

To je dobrej začátek. To fakt je. Dívej na něj! Myslí si, že to zvládne líp. Proboha! - 10 BODŮ (CELKEM 13) - Trefa do černýho! Přímo do pupíku! Teprve teď jsem mířil na desítku. Protože se... Bojím se to tam házet. Ale teď mi došlo, že musím, jestli chci vyhrát.

Neříkej, Sherlocku! - Dobře, poslední! - Tak jo, jdu na to. - Tři! To je trojka. - Jo? Je to na čáře. Když trefíš čáru, počítá se to. - Určitě? - Jo. Když trefíš čáru, počítá se to. Takže tři, tři, a deset. Dohromady šestnáct bodů pro mýho borce Jarna!

První půjde nejspíš přímo do bradavky. Tak to budeš vyřazenej ze hry. Jestli mě trefíš do bradavky, automaticky prohraješ. Jdu na první hod. Jo! - Teď musíš trefit dvakrát dobře! - Očividně nezvládám ten tlak. Aby bylo jasno, jelikož se HP napoprvé netrefil, pokud v dalším hodu netrefí desítku, automaticky prohraje.

- Je to tak. - Poslední hod by byl zbytečnej. Takže bych prostě mohl zkusit trefit tu bradavku. Dobře. Jdu na to. Jo! Jo! 3 BODY (CELKEM 3) - HP: 3 BODY - Tak jo, vem to na sebe. To bylo podlý!

Ani jsem... Ani jsem se... Prostě sis řekl: "Prohrál jsem, tak to hodím." KONEČNÉ VÝSLEDKY: Jarno: 16 bodů, HP: 3 body Jarno: vítěz! HP: potrestaný! Nadešel čas trestu. Tady máme zářivku. A tady má HP hlavu. Bylo mi ctí si s tebou zahrát šipky.

Jdeme na to. Jak ti je? Trefil se. Viděl jsem to. Je tady malá ranka. Malá cena za to, že jsi mi mohl do břicha házet šipky. Máš naprostou pravdu. Takže tohle byl Živý terč. - Díky.

- Prosíme... Napište nám další nápady. Tenhle byl... Jarpiho. Tohle nebyl můj nápad. Ne, tohle byl Jukkův nápad. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

11/10 prostě popiči

00

Odpovědět

do legendárních s tím, suchaři

00

Odpovědět

Slabší verze Jackass =)

01

Odpovědět

Americký humor?

10

Odpovědět

Duudsons are best :D Chtelo by to sem nahazet znova stare episody aby lidi videli co jsou Duudsonit zac :D

01

Odpovědět

Říkám to nerada, ale Dudesoni už nejsou to, co bývali. Teď vydávají videa na youtube každý den, o nějakou kvalitu ani vtip jim moc nejde, hlavně že to vydělává. Možná ještě něco z páté série stojí za zkouknutí, ale stejně by tu o to nebyl zájem, tak navrhuju dudesony prostě nechat jít...

30

Odpovědět

Oni někdy něco bývali? Připadá mi to furt stejně retardovaně trapný jak ty díly, co se tu objevovali kdysi.

10

Odpovědět

Nejdřív jsem se divil špatnému hodnocení, po shlédnutí jsem pochopil.

50

Odpovědět

Aji mě to přišlo příšerný, a to jsem zkouřenej jak papuč

71

Odpovědět

Choďte týmito pičovinami do riti. Nieje to vtipné, poučné, nemá to pointu. Je to len skupina úbohých sedlákov, čo si o sebe myslia, že sú nejako zaujímavý.

214

Odpovědět

Vážně jsem doufal že se heindlik poučí z minulého videa bohužel se tak nestalo takže hendlik má nejhorší vkus na videacesky a "poráží" tak překladatele prostě.johny.

121

Odpovědět

Co třeba oživit Epic Meal Time?

82

Odpovědět

Je to sice už nějaký ten pátek, co tu Dudesoni byli, nic to ale nemění na faktu, že tohle je je opakování mnohokrát viděného v jednotlivých sériích. A už tehdy to patřilo k nejnudnějším a nejnenápaditějším věcem od nich.

40

Odpovědět

Kdysi měli dost kvalitní tvorbu, na jejich farmě. Co se s nimi stalo?

10

Odpovědět

Hodnotím kladně, abych podpořil kolegy Vikingy v jejich smysluplné práci.

91