Epická žranice - Díkůvzdání

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:542
Počet zobrazení:6 566
Máte rádi MasterChefa? Tak to zavřete oči a utečte, protože tohle bude úplně jiná sorta vaření. Skupinka lidí se totiž asi rozhodla zkrátit si život, a proto založila seriál Epická žranice, kde je jejím jediným cílem připravit jídlo co možná nejšílenější a s co největším množstvím kalorií a tuku. Za tímto účelem uvidíte vždy v rohu po celou dobu počitadlo kalorií a tuku, abyste nikdy neztratili přehled, co to do sebe zrovna cpou za šílenosti. Pokud jste doteď nepochopili, jak moc šílení tito lidé jsou, pak bych poukázal na krákorání vrány místo vypípávání sprostých slov a posedlost slaninou, kterou cpou úplně ale úplně do všeho. V seriálu se dočkáme také mnoha různých svátečních speciálů, takže se určitě vyplatí sledovat, protože bonboniéra pro vaši lásku na Valentýna ze směsi čokolády, slaniny, mletého masa a dalších ingrediencí, ta je prostě to pravé. :D S tímto seriálem se budeme setkávat každý pátek v 17:00.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Přišel jsem si pro své prase. SlaninovoMasováEpickáZáležitost (pták v ptákovi v ptákovi v ptákovi v praseti) Máme prase a 5 ptáčků, které do něj nacpeme. Krocan, kachna, kuře, cornwallská slepice, křepelka. Kosti pryč. Uděláme slaninovo-croissantovou nádivku. Vytvoříme pojivo smícháním 1,5 libry slaniny a masa na párky.

Krocan, pojivo, pak dušená kachna. Pak pojivo a plátky slaniny, plátky slaniny, plátky slaniny, plátky slaniny, plátky slaniny. Nahoru položíme kuře. Potom nádivku, cornwallskou slepici, pojivo a křepelčí. Všechno to sbalíme dohromady a zašijeme. Plátky slaniny. Plátky slaniny.

Okořeníme prase. Strčíme do něj 5 ptáčků. Vyplníme dutiny slaninovou nádivkou. A zašijeme. Velice důležitou částí je dostat z prasete všechny vzduchové kapsy, takže budeme prase mlátit. Dáme ho do udírny. Potřeme ho směsí Dr.

Peppera a másla. A pokryjeme slaninou. A protože jsme ujetí, obložíme to celé slaninoburgery. Chceš si to s tím snad rozdat nebo co? Tohle zvíře mi chutná. Příště sníme kovbojské boty.

Komentáře (101)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to moc masove :D kdyby tam dali aspon jedno rajce :D

187

Odpovědět

Luxusní žranice!!! :-D Před 14ti dny jsme si udělali taky hostinu, sice né tak velkou, ale základ byl hodně podobný. Nejtěžší bylo sehnat takhle malé selátko. Google nezklamal a našel několik odkazů. Téměř všechny vedli sem: http://www.jehnecimaso.cz/obchod/seleci-maso/ No hrozně jsme se přežrali :-) :-)

180

Odpovědět

ponožka: Ja vegos nejsem ale fakt se mi nelibi jakou s neuctou se k tomu praseti chovaji...

192

Odpovědět

Toho prasete je mi lito ,vite jsem vegeterian

188

Odpovědět


Odpovědět

*vzájemně

180

Odpovědět

BD tady tak sofistikovaně káže o chování lidí. Já bych radši lezl po stromech a házel po sobě kameny než se vzájemě střílel pistolema do hlav...opravdu jsme podle tebe udělaly takový krok vpřed?

K Videu je to masakr...ten chlap co to vymýšlí je borec a šílenec v jedné osobě :D

Myslím že nejde tolik o to že tam žerou ale že něco takového vytvoří...

190

Odpovědět

jeste to prase meli narvat do kravy a bylo by to dokonaly :D mam hlad z toho

190

Odpovědět

Big Daddy: Není problém, aby se z tebe stala potrava, stačí si zajet do odlehlých částí světa, nebo někam do divočiny a hned si na tobě smlsne tygr, medvěd, ještěr, či jiní masoteriáni a určitě si nebudou kazit chuť kvůli lítosti

180

Odpovědět

Big Daddy: Ty jsi takzvaně kus vo*a, jak se u nás v Česku říká. Takhle stupidní argumenty vidím tak jednou do měsíce. A to se setkávám na internetu s ledasčím.
Ty jsi asi vegetarián či vegan že ? Jsi odporný..jíst chudáka zeleninu a ovoce. Víš jak to obilí bolí, když ho zklízí kombajn ? Nebo když ze stromu trháš jabka ? Zvíře aspoň zabiješ "celé a najednou", ale části rostlin, jako jsou třeba kořeny ještě žijí i potom co zbytek rostliny (viz obilí) a to je sakra musí bolet! Zrůdo jedna, že se nestydíš :P

Samozřejmě že si dělám srandu !! Ale jen abych poukázal na absurditu některých tvrzení.

181

Odpovědět

Mám hlad!!!!

180

Odpovědět

Náhodou to vypadalo docela chutně :) Samý dobrý maso v tom, hnedka bych to ochutnal. Tohle nemá s lidma, kteří nemají co jíst nic společnýho. Jo, přežrali se a podobně, ale zase, když si vezmete, že tam sedělo asi deset lidí, tak těch věcí, který na to kupovali, zase extrémně nebylo.

180

Odpovědět

Nevim, co je na tom tak unikátního. Já se taky natočim, jak žeru a dám to na youtube a vy mě budete obdivovat. :-D

180

Odpovědět

Big Daddy ty si asi retard ne? '' Chtel bych videt jak by se vam libilo, kdybych si takove jidlo udelal z vas.'' pokud ja vim tak tohle rikaji vegetariani :P .. to je to same jak kdyby upekli prase a par kurvat nebo neco akorat to dali do sebe nechapu co je na tom nechutneho :P akorat misto toho aby si treba vzali od kazdeho kousek zvlast tak to sni dohromady a treba to ma lepsi chut :P Ja bych se k nim klidne pridal a komu se to nelibi at mi klobouk polibi

180

Odpovědět

no ja nevim ale ja sem jim zavidel a docela bych si dal .) .. videl sem jeden tento dil na aumojekoule.eu bylo to se snidani ;)

180

Další