Epická žranice – Cukrová chata

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:3 870
Taky máte pocit, že každá epizoda Epické žranice je čím dál šílenější? No tak tentokrát vás rozhodně nezklamu, protože se vydáme do rodiště samotného Svalovce s brýlemi a poznáme jeho rodinu a společně si něco ukuchtí.

Přepis titulků

KDESI V QUÉBECU LEŽÍ RODIŠTĚ SVALOVCE S BRÝLEMI - Tatínku! - Tatínku? To dítě. Ty jsi to zapomenuté dítě. Přišel muž a unesl mě. Já jsem ten muž, který ho unesl z domova. Vzal jsem ho pryč.

Vítej zpátky, vypadáš vyzáble. Měl bys víc jíst. Cukrová chata (rodiště Svalovce s brýlemi) Myslíš nějak takhle? Sklapni! - Jen tak dál! - Jsem borec. Tady je můj ochočený vlk. A miluje slaninu.

Slanina! Slanina! Chceš slaninu?! Kdo chce slaninu?! Víš, prohlížím si tě a přemýšlím, jestli jsi opravdu můj syn. A tak ti dám šanci, dám ti šanci a uvidíme, jestli si dokážeš jídlo opravdu vychutnat.

Epická žranice jde vařit v chatě. Všechno tohle růžovoučké maso, párky, solený bůček... Všechno to prasečí maso bude pokryté sirupem. Dřevorubecká hrachová polévka. Pro nás velké chlapy. Pořádné masové koule, tortilla, masový koláč. Uděláme soufflé, tak jak má být, na špinavé pánvi. Jako správný umaštěnci.

Nějaké palačinky k tomu. Svalovec s brýlemi pije sobí krev a javorový sirup. Ten šílenej bastard. Jsme v rodišti Svalovce s brýlemi. Mám tady sklenici sobí krve. Červené víno, bílé víno, borůvkové víno a bílá whiskey. Uděláme si čatní.

Pro vás stupidní kretény, to je ovocný kečup. Pojďme z toho udělat kouli! Upravit vstup pro sladké fazole. Nacpat masové koule do soufflé. Nějaké šunkové trojúhelníky. Palačinku nahoru a zalít javorovým sirupem. Podle québeckých zvyků. Masový koláč jako základ a fazole jako pastu.

Pořádné masové koule, křupavé kousky slaniny v sirupu. Nahoru sladký koláč, aby to bylo kompletní. Správný dřevorubec jí syrovou slaninu, než jde spát. Místo cereálií jí slaninu. To je opravdu dobré. Masový koláč. - Přesně to... - Fazole! Slanina!

Sladké koláčové čatní. Jdeme na to. - Neposloucháš. - Co? - Stvořil jsi kreténa. - Neposlouchal jsi. Panebože. Teď se dívejte. Víte, co to je? Vezmeme tuhle tyčku z nanuku a obalíme ji ve sněhu. Zabalíme do javorového karamelu.

Až na to, že tohle je Epická žranice, takže nepoužijeme tyčku od nanuku Použijeme hokejku! Příště... sníme cigarety. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

another JACKASS!!! :))) love-it x)

191

Odpovědět

ty srac na ceskoslovensku po ceskoslovensky.

01

Odpovědět

První díl, kterej mi přišel fakt nechutnej... netuším proč :D

191

Odpovědět

Tohle by se mělo promítat v Somálsku.

Jinak jednoznačně 10/10 :D

182

Odpovědět

Prasata co plejtvaj s jídlem, nechutný.

188

Odpovědět

ty vole tohle by byla snidane, bych nemel hlad do obeda....asi jim napisu at me unesou :))))

180

Odpovědět

Příště sežerem cigarety ??????? To jako že místo dutinky palačinka místo tabáku slanina a místo filtru třeba párek ????? :D

180

Odpovědět

Děti,který ani neuměj pořádně Česky a píšou blbosti jako "fůj to je nechutný" atd. tak ať se jdou koukat na MasterChefa.Už v popisu jinejch dílů máte "Jestli máte rádi MasterChefa tak utíkejte od počítače" Tak tady nekažte dobrou náladu jinejm lidem :) Mě se líbí to jak je ten rozhovor jak se ty dva přivítaj a tiše dodá "To já sem sebral to dítě..." a jak na to v podstatě navazuje to jak už jí a kameraman na to "...stvořil si kreténa." :D To mě opravdu hnedka po ránu dostalu :D

181

Odpovědět

toto je ako o čom ?

183

Odpovědět

super časť dneska to podľa mňa vobec nebolo nechutné :D super 10

180

Odpovědět

ježiš to je nechutý :D

182

Odpovědět

TOTÁÁÁÁÁLNÍÍÍÍ HOOOOOVÁÁÁÁÁÁÁDÍÍÍÍÍÍNÁÁÁÁÁÁÁÁ

186

Odpovědět

nasypany pan nam pekne ztloustul, snad brzo umre :)

183

Odpovědět

omg, první minuta o ničem a pak tam naskočí ten jeho dmntní výraz, ten mě vždycky tak vytočí :D

180

Odpovědět

TVL jak je to možný ?? Oni našli moji kuchařku neeeeee !!!

181

Odpovědět

Jediné na co jsem měl chuť, byly ty palačinky .... jinak fakt HNUS !!!

183

Další