Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:4 284

Dnešní díl Epické žranice se ponese v trochu netradičním duchu. Osazenstvo Epické žranice totiž vyrazí do ulic za svými fanoušky a předvede jim, jak se správně vaří!

Přepis titulků

Založeno na skutečných událostech. Drahá Epická žranice, jmenuji se Paolo a jsem váš fanoušek. Rád bych zvýšil počet svých obdivovatelek, proto jsem se rozhodl připravit epické jídlo. Ocenil bych tipy či nápady. S láskou, Paolo. Přišel vám e-mail. Jsme na cestě. - Epická žranice Masová budova (splnění snu) To jsou oni!

Tahle banda kreténů si chce připravit vlastní epické jídlo. Překvapení, jsme tu. Z masa a kostí. "Z masa a kostí." Sklapněte! Držte huby! Jsme tady předat své znalosti a opít se. - Vezmeme tyhle. - Tyhle? Ty vypadají dobře.

Tohle vypadá docela dobře. Nemáte žádnou slaninu! běžte pro druhý vozík na slaninu a sežeňte nějakou slaninu. To není ani zdaleka dost, lidi. Hádají se, že mají moc slaniny. Jděte je usměrnit. Co jste to řekli? - Příliš moc slaniny? - Ne, to jsem neřekla. Řekla jsi moc slaniny.

Slyšel jsem příliš moc slaniny. - Nic takového není. - Správně. Tyhle děti o vaření neví vůbec nic! V jednom díle jste udělali masová jatka. Jaké maso používáte? Potřebujeme to vědět. Vzali jsme všechno maso, které ten týpek koupil. Jo. - Co to je?

Moc malý. - Super. Tohle potřebuješ. Chilli jednohubky. Brokolice. Tolik krásného masa. Dáme to ven. Teď k alkoholu pro Jacka Danielse. Támhle je ta budova v celé své architektonické kráse. Uděláme si naši vlastní verzi z hovězího a slaniny.

Oni si udělali rozvrh na vaření. Je to banda šprtů. Ale to je v pohodě, šprty zvládnem. Budeme zacházet s jídlem jako se školním projektem. Pak obalíme slaninu. Paolo sype slaninu skořicových cukrem. Posilování svalů během konzumace slaniny? Instantní regenerace svalové tkáně. Slaninová omáčka s cereáliemi.

Dobrá volba, Paolo. Použijeme náš recept z výroby jatek na cihly. To je ale nechutný pár rukou. Neproniknutelné zdi. Věž s hodinami. Paolo, ty parchante. Naúčtovat jednomu cenu za pět lidí, to je frajeřina. Paolo řádí se zelenými míchanými vejci. Sladká omáčka.

Ty jsi magor. Příště počkejte, než se olej rozehřeje, idioti. To je v pohodě, každý to občas posere. Kromě nás. Stavíme masovou budovu. Všichni slouží jako podpěrný aparát. Aperát. Aprát. Aparet. Budova z masa není budova z masa, pokud není naplněna želatinou z kostí a kůže.

Správně, Paolo? Jako překvapení omáčka z Jacka Danielse. Slaninová střecha. A klasický architektonický manévr Epické žranice, sýrová okna. Pomohli jsme Paolovi pozdvihnout své umění. No Paolo. Zvládnul jsi to. Pokud z tohohle nezvhlnete, tak už nevím z čeho ano. Příště sníme jinou budovu. Držte huby!

Překlad: Zoidy www.VideaCesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda že nejde dát ODPAD jako na CSFD   :-(

00

Odpovědět

mmmm..... předkrmmmmmm

190

Odpovědět

It make's me hungry... :D

180

Odpovědět

Dobrý, koukaly jsme se na to s bráchou, a když mluvili o omáčce z Jacka Dnielse, tak brách zblednul, kouknul na mě a zeptal se :"Kdo je Jack Daniels?!"

190

Odpovědět

omg kde je další díl !!

180

Odpovědět

jeslti nezvlhnete z tohodle, tak už nevím z čeho xD slaniny není nikdy dost... amen bratře xD

180

Odpovědět

Nevíte, kde se dá sehnat ta pravá slanina, co jedí na západě? Páč to, co u nás prodávaj jako "anglickou slaninu", to nevidělo kevina bacona ani z letadla.

190

Odpovědět

Nehledejte ve všem konspirace lidi :-D

180

Odpovědět

Mazat? Nikdo nic nemazal, jen zmizela ta původní aprílovská verze a nahradila se normální verzí, protože je už po aprílu ;-)

180

Odpovědět

a vidim ze uz se tu zacanaji mazat negativni komentre bravo, jsem si nemyslel ze tento web dojde tak daleko.

180

Odpovědět

Už vpůlce jsem si říkal: " Kurva takovouhle sračku přece nebudou žrát" :D :D :D
Tuny slaniny se skořicovým cukrem? :D Né díky :D

181

Odpovědět

Zant: Cituji: "Dejte tam k***a slaninu."

180

Odpovědět

Vždycky mě zajímalo, co by řekli na to, kdyby je někdo pozval na pravou, domácí vepřovou zabíjačku :D

190

Odpovědět

Sakra, po tomhle vždycky dostanu hlad! :D

180

Odpovědět

Jeste ze jsem si nechal starou verzi nactenou, pobavila nahodou :D

180

Další