Epická žranice - Černá legenda (Epický dezert)

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:467
Počet zobrazení:5 411
V minulém díle vám lidé z Epické žranice poradili, jak se pořádně nadlábnout na Díkuvzdání a dnes si dáme něco sladšího. Připraví nám opravdu lahodný dezert, do kterého by se myslím pustil skoro každý a to nám názorně předvedou přítomné slečny, které se do něj s chutí dají. :) Další díl očekávejte v pátek v 17:00.

Přepis titulků

Epická žranice bude připravovat dezert a právě jsme koupili hromadu sladkostí a moučníků. Velká černá Crêpe. A pro vás, stupidní kret*ny, je to kurva tenká palačinka. Za tohle zemřeme. Co sakra víte o umírání? Černá legenda (Pořádně nacpaná palačinka) Vyrazili jsme do obchodu pro palačinky.

Koláčky May West a Jos Luis. Karamel a jahodovou vášeň. Klasika. Dobrý den, co vám můžu nabídnout? Máte nějaký dezert? Máme McCain dort, jablečný koláč, skořicové pletence.

Dobře, vezmeme si všechny. Opravdu? Ano, vážně. - Jdu k okýnku. - Dobře. McCain koláč, 2 jablečné koláče - a všechny skořicové pletence. - Všechny skořicové pletence. Sušenky s kousky čokolády, kámo. Máme krokety, takové ošklivější a tlustší Twinkies.

Kolik sníte jídla? - Promiňte? - Kolik sníte jídla? Jako najednou. Nevím. Nebyla jste nikdy na jídelní párty přes noc u kamarádek, kde jste zkoušely, jak rychle dokážete jíst? Obrovskou flákotu různých mas nebo tak něco? Žádné takové holky neznám.

Holky, které znám já, to dělají. Máme cukru jako kokainu z Kolumbie. Jsme jako Pablo Escobar balených moučníků. Vezměte svůj mlsný jazýček na úžasnou jízdu světem cukrovinek, kde vyšňupáme hromady cukru. Jste připraveni nasytit své mlsné jazýčky? Epická žranice rozbíjí vajíčka jako ořechy. Zamíchat.

Zalijte čokoládovým mlékem. Čokoládový sirup. Na dezertu si dáváme opravdu záležet. Udělejte pořádnou čokoládovou palačinku. V Epické žranici vždycky dojde na rozmačkávání. Pořádně rozmačkat. Ze zmrzliny udělejte kuličky. Vyrábíme zmrz-linu.

Obalíme čokoládovo-koláčkovou směsí a osmažíme. Všechny tyhle lahodné koláčky obalíme a osmažíme. Ženský milujou čokoládu. Takže uděláme opravdu dobrý čokoládový dezert. Tajná přísada. Umístěte naše zabalené koláčky na palačinku. A zabalíme.

Zalijeme čokoládovým sirupem. A pořádně. Chcete holky? Máme holky! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Příští rok sníme čas.

Komentáře (69)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Au moje zuby.. :D

190

Odpovědět

chtěl bych recept na tu palacinku

190

Odpovědět

ty holky pak museli drzet 3 dny hladovku a chodit kazdych 5 hodin do fitka na 4 hodiny :D

190

Odpovědět

borec neboj natebe nemaj x) :D

190

Odpovědět

V jitých místech to připomínalo fekal p***o :D

202

Odpovědět

Tak musím říc, že tohle si budu pouštět místo večeře, protože se mi nechce jíst snad už nikdy :D

185

Odpovědět

Co ste si vy perverzáci představili u tý tajný přísady

185

Odpovědět

fuj ty holky jsou snad ještě větší hovada než já

184

Odpovědět

Dizzy:ty možná ne,ale dost jiných lidí ano :D

180

Odpovědět

chápu že se tenhle díl asi klukům líbí, ale co se týče toho jídla, to bych si rozhodně nedala :D

180

Odpovědět

without bacon?
fu*k that recipe :D

180

Odpovědět

sice jsou ty holky pěkný, ale žerou jako prasata :D

180

Odpovědět

Ta ,,tajna" surovina bude urcite neco jako salko....
Jinak ty buchty bych si dal radsi nez tu sracku co tam zraly :D

180

Odpovědět

Jako přeložit Bitches love chokolate jako ženy mají rádi čkololádu nebo jak to bylo :D to mě rosekalo nejvíc z videa :D

190

Odpovědět

"bitches love" přeloženo jako "ženy mají rády" ... to mě pobavilo asi nejvíc :D

180

Další