Far Cry 3: Blood Dragon

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:4 385

Asi nikdo nečekal, že přídavek do hry Far Cry 3, která se odehrává na tropickém ostrově, se bude odehrávat v budoucnosti a budete v něm válčit s kyborgy. Ano, v Ubisoftu se asi nechali trochu unést fantazií a nový přídavek bude laděný ve stylu budoucnosti z béčkových filmů osmdesátých let. Nebude se tedy šetřit hláškami a drsňáctví hlavního hrdiny Rexe Colta bude znát na každém kroku.
Řekl bych, že jde o velmi sympatický a nečekaný krok, který by mohl přinést zase trochu originality, takže se nechme překvapit. Jak se Blood Dragon líbí vám?

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Spousta párkových palačinek se šlehačkou. Čekáme na vás v Nouveau Palais. Jedna a dva. Nacházíme se v blízké budoucnosti. Apokalypsa zažila apokalypsu. Armáda vzbouřených kyborgů přetváří svět v kyberpeklo. A zastavit je může jen jediná věc.

Ukážeme jim, jak to dělají kyberkomanda. Natřeme jim to, kurva! Chci je živé. Z toxického popela druhé vietnamské války vzešel nový druh vojáka odpadlíka. Napůl člověk, napůl stroj. Úplné kyberkomando. Naser si.

Seržant Rex Colt vede bitvu mezi dobrem a zlem, jak ještě nikdy nebyla bojována. Je na zoufalé misi za zničením oddílu nemilosrdných zabijáckých kyborgů a záchranou světa. Je po tobě, hajzle. Michael Biehn jako seržant Rex Power Colt v nejnapínavějším a nejakčnějším kyberdobrodružstvím tohoto roku.

Far Cry 3 Blood Dragon Hračky pro děti se prodávají zvlášť.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč maj všichni 18 like-ů? :D

10

Odpovědět

dyt je to april omg..

1821

Odpovědět

Není. :D (Díky bohu!)
http://www.fffilm.name/2013/05/recenze-videohry-far-cry-3-blood-dragon.html

180

Odpovědět

parádní video.Hlavně se mi líbí ty komiksový části vypadá to jak staré tmnt

190

Odpovědět

Působí to na mě dojmem, jako by se chtěl vrátit Duke Nuke, pokud tedy udrží tuhle ironickou notu.

180

Odpovědět

A jaká je nejlepší hláška? Když sbíráte collectibles (záznamy, vhs, televize), občas zahlásí: "I hope I wont have to collect fucking feathers!" :D nebo tak nějak :D

181

Odpovědět

:-) Parádní tématický video.. http://www.youtube.com/watch?v=dnuJyJBM_J4

181

Odpovědět

Dobre retro.

Pripomina mi to Kickpunchera z Community.

180

Odpovědět

DA FAQ?!?

182

Odpovědět

To bude ale Sráááááá*kááááá

1844

Odpovědět

Som zmateny.

184

Odpovědět

Stylizace parádní, stejně tak spousta jiných věcí.
Ovšem podle těch několika walkthrough a spousty hlášení to vypadá na herní dobu 2-3 hodinky, což opravdu není nějak závratné číslo.

182

Odpovědět

Na jak dlouho myslíš že DLC jsou? :D :D :D :D

1810

Odpovědět

+ZlopánJe to standalone hra.

194

Odpovědět

+ZlopánNevím jak na jiných platformách, ale na PS3 by to skutečně měla být standalone hra podobně jako byl třeba Infamous: Festival of Blood.

181

Odpovědět

Délka hrací doby si myslím, že je dostačující na DLC. Hratelnost je podobná jako ve FC3. Tudíž si můžeš čistě hrát jen všechny příběhové mise, a tak i FC3 zmákneš za pár hodin. Jenže máš možnost prozkoumávat ostrov, dobíjet cizí tábory, pomáhat nerdům v nesnázi, které drží jednotky Omega....
Jinak Délka není ani omylem kolem 2-3 hodin. Mám rozehráno (v neoficiální uniklé verzi) asi 3,5 hodin příběhu a pořád nejsem ve fázi kdyby hra končila.

192

Odpovědět

+big sakulJá si vždycky jedu všechno vedlejší a pak hlavní... a když jsem pak měl vše vylepšeno na maximum, byl ten příběh krátký, protože to bylo rychlé a to na nejtěžší obtížnost

190

Odpovědět

Jen nechápu proč to ma v nazvu Far Cry 3, když to s tím nema nic společného, maximalně engine :D A chválím Ubisoft, že se pustil do něčeho podobného :)

185

Odpovědět

Pochopíš až si hru zahraješ...
Je to absolutně stejná hra jako FC3, jen jiný grafický kabát. Jen máš trochu osekané možnosti a kratší dobu hratelnosti. Kdyby tuto hru nevydali jako DLC pro FC3, tak by si lidi stěžovali, že to je jen předělávka FC3...

192

Odpovědět

No mohli by radši udělat nový Far Cry kde by byl jenom Vaas^^

Did I ever tell you the definition of insanity?

1916

Odpovědět

já si v první chvíli říkal: "Jasnej fake, si nějaký fanoušci udělali srandu." Po shlédnutí videa jsem došel k názoru, že srandu si dělají spíše vývojáři.

193

Odpovědět

Hrál jsem a dohrál jsem a musím říct, že už dlouho jsem se tak nepobavil :)

182

Další