Zdarma dostupné DLC pro Assassin’s Creed: Unity

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:7 280

13. ledna (14. v Evropě) by měl vyjít stažitelný přídavek Dead Kings pro hru Assassin’s Creed: Unity. Na hráče čeká samozřejmě nová příběhová kampaň, vedlejší úkoly , zbraně a nepřátelé. Přídavek měl být původně placený, ale Ubisoft se rozhodl, že ho poskytne hráčům zdarma jako omluvu za technické problémy při vydání původního Assassin’s Creed: Unity. Poznámka: V traileru hraje píseň Unkle - Safe In Mind.

Přepis titulků

Francie si líže rány. Ale ty moje hnisají. Můžu se ukrýt a na vše zapomenout. Kvůli nim jsme zabíjeli? Nebo to snad bylo opět kvůli někomu jinému? Osud mě sem nezavedl náhodou. Možná je načase, abych nechal minulost minulostí. Pište dějiny.

Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

AC unity je s****a s nádhernou grafikou nic víc ! Ubisoft dává jasně najevo co je ta hra zač, když dlc dává zdarma :)

35

Odpovědět

Hm... tak nevím jestli je to zrovna dobře zvolený příměr. K Zaklínačovi jsou také dostupná dlc zdarma... vlastně všechna jsou zdarma... znamená na to že je taky s****a? :)

71

Odpovědět

+R1i1mm1e1rano dlc k zaklínačovi nebyli nijak zvlášt úchvatné jako hra samotná :)

00

Odpovědět

AC je podobná s****a jako Skyrim.

Hezký den

338

Odpovědět

Unity je ten extrémně špatnej díl, nebo ten +- dobrej?

43

Odpovědět

AC slova typu dobrý, skvělý nezná.Jsou tam jen špatný, hodně špatný, bych blil.

017

Odpovědět

+MalediMyslím, že AC křivdíš. Jednička a Brotherhood byly těžce hratelný... to, že z toho Ubisoft už jen ždíme prachy je sice škoda, nic to ale nemění na tom, že ne všechny ty hry byly sračky :)

143

Odpovědět

Hej ať si na Unity říká kdo chce co chce, tak songy k trailerům mají nejlepší, co jsem viděl/slyšel a to zahrnuji i filmové trailery.

https://www.youtube.com/watch?v=8rC1HvXx7ck - Pistols at Dawn

https://www.youtube.com/watch?v=Pk9ejAbzf3s - Everybody wants to rule the world

71

Odpovědět

... píšu to v závislosti i na tento trailer z DLC samozřejmě.
Ale myslím, že je to od Ubisoftů hezké gesto, že to dávají zadara jako formu omluvy.

111

Odpovědět

počkej počkej! Vynechal si GoT!
https://www.youtube.com/watch?v=wBtkdje5OfY

23

Odpovědět

Nějak mě nic z téhle serie neoslovilo. Když si budu chtít zaběhat a zaskákat, tak si dám radši ježka Sonica.

616

Odpovědět

Myslím, že o dost přicházíš, ale každému, co mu chutí.

174

Odpovědět

když jsem hrála poprvé jedničku, tak jsem byla dost překvapená, přišlo mi to tak trochu jako vykrádačka Prince z Persie, a i ti koně mi připomínali starší verze her Horze... no.. a pak jsem si všimla společného jmenovatele... "Stargate Ubisoft Sparkle"

22

Odpovědět

+lenaciaAssassin´s měl být původně další Prince z Persie, ale vývojářum se nezdálo, že by Prince musel být tichý zabiják, tak z toho nakonec vznikl nový franchize.

70

Odpovědět

+lenaciatakže to byla vykrádačk jenom tak trochu :D

50

Odpovědět

já radši Mirrors Edge <3

50

Odpovědět

Zdarma???? Ubisoft? 2015? Co?

131

Odpovědět

DLC zdarma ? za technické problémy ? divím se, že za ty problémy lidi nechtěli okamžitě vrátit peníze zpět, protože já bych chtěl. Jsem zastánce typu vyzkoušej pak kup. Díky bůh za torrenty. Když je hra kvalitní koupím originál a zkuste hádat kolik originálek mám doma ? ANO MINIMUM. Proč ? protože Assassin's Creed Unity a dalších milion her a vydavatelů, kteří místo her nabízí PC hráčům těžkou kopu hoven přímo na hlavu za tak nechutný peníz, že bych nejradši teď za Unity celý Ubisoft nechal zkrachovat zamkl bych jim fabriku a všechny vyhodil. Je to neskutečně nechutné jak ojebávají nás PC hráče, díky kterým vůbec mohli vzniknout. Toto je odplata. Nejdřív vydáme všecko na konzole a pak to vydáme na PC bez toho, abychom to správně nakofingurovali protože PROC ? .... Protože 1 800 Kč za hru !!!!!! Jsem rád, že jsem sito stáhl a měl tu možnost to během (a to jsem opravdu stopoval) 78 sekund zavřít a odinstalovat navždy. DLC si spapej Ubisofte a doufám, že PC hráči s tímhle začnou něco dělat a přestanou tohle podporovat.

1310

Odpovědět

"You´re just a hater." - rekonstrukce Youtube komentářů

133

Odpovědět

+DinoCopaha ... ano hatuju VSECHNY herní vývojáře, kteří vydají nedokončenou hru na PC a chtějí za ní skoro 2 000 ... proč bych neměl ? V tomto případě je hate přesně na správném místě. Pokud ti to tak nepřijde tak já mám doma uplně rozbitý a spálený HDD ale prodám ti ho za cenu uplně nového protože k němu natočím krásný trailer :)

103

Odpovědět

+DinoCopjediný problém, co mám s AS Unity je, že mi při nahrávání Let´s Playe vynechává zvuk v nahraném souboru. Což je chyba Geforce Experience řekl bych.
Měl jsem to štěstí, že jsem ASUnity hrál až měsíc po vydání, protože jsem čekal na nový komp, takže všechny neblahosti, s kterými se všichni museli potýkat se mě hezky vyhnuly. Takž hru soudím podle toho jaká je teď. A příjde mi super. K příběhu se vyjádřit nemůžu, neprojel jsem to, ale gameplay bych dal tak 7 až 8 z 10. Grafika super až na časté glitche a tiky, ty mi kazí požitek a ruší mě pořádně od toho abych se vcítil do hry. Ale jinak si myslím, že je to moc povedená hra a hlavně krok dopředu v Assassinské sérii.
Letos by měl vyjít Assassin´s Creed Victory tak uvidíme, jestli se chlapci z Ubisoftu polepší.

31

Odpovědět

+DinoCopjestli tě to sere, stáhni Star Stable online...

10

Odpovědět

+DinoCopTak to je hlavně blbost lidí, že to dopustili, nemají hry předobjednávat, když nevědí do čeho jdou. Pak akorát bulej a nadávaj, že přišli o prachy.

60

Odpovědět

a proto děláme co?? Sereme na ně, a koupíme si to o 3 roky později za dvě stovky :)

200

Odpovědět

nty

56