Clarksonova farmaFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 006
Jeremy Clarkson našel kuriózní způsob pro překonání koronavirové pandemie a stal se manažerem vlastní farmy. Jak si svérázný novinář a motorista povede v zemedělském prostředí? To již brzy prozradí nový seriál z produkce Amazon Prime.

Přepis titulků

Tento stárnoucí muž se živí rychlým řízením a hulákáním náhodných nesmyslů. Bokem ve lnu! Také vlastní docela velkou farmu a zhruba před rokem si usmyslel, že by byl brilantní v jejím vedení. Do prdele! Vítejte na Clarksonově farmě… Už jsi někdy hlídal ovce?

Myslím, že jim musím jít po řitích. Ne. …kde ho místní chovají ve velké úctě. Tohle je globální oteplování a ty celý život závodíš v autech. Neuvěřitelné sračky. - Když rozkopeme celou oblast… - Ne, Jeremy. Ne. Je to rovný jak kolotoč! - Udělám to pořádně.

Nebo už je pozdě? - Už je pozdě. A kde čelí opravdovým problémům. Přívalový déšť. Měsíční hodnota během dne. - Kam zmizela řepka? - Nepřežila. Deset akrů. Tady není… Já jen… To vše během roku, kdy se svět obrátil vzhůru nohama. Zůstaňte ve vozu, prosím. Táhne mi na 60, vykouřil jsem milion cigaret.

- Když to chytnu… - Jo, nemáš moc velkou naději. Je na zemi. Tak mrkněte přes plot… Pojďme nahnat nějaké ovce. A kurva! …na Clarksonovu farmu. Ne, ne! - Moc dobrá vajíčka.

- Máte test na salmonelu? - Máme? - Máte? Jsem tu šťastný. Dobré ráno. Mám na výběr. Můžu se buď vrátit do Londýna ke svému starému životu… Jo, udělej to. Clarksonova farma. Jak to jde? Tož…

- Pobíráš mě? - Jo, jo. 11. června Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Znervózňuje mě na tom projektu jediná věc - separace původního tria...

07

Odpovědět

Kazdy z nich ma sve vlastni televizni i rozhlasove projekty uz jak dlouho. Ted to urcite neni duvod k nervozite. :) Jen ve 2020 mel James May napriklad solovku - Oh Cook! a Hammond ten samy rok solovku - Velke stavby s Richardem Hammondem. Oboje sklidilo velice kladny ohlasy a hlavne je to fakt zabavny. I kdyz samozrejme ne blaznivy. Ale to je zamer. A za nedlouho se bude vysilat dalsi - Great Escapist. Ze jsou spolu take nezarucuje kvalitu projektu. Viz treba posledni Grand Tour: The great escapist, ktery se divacky ani kriticky netesim velkemu ohlasu a to ani od nejzaprisahlejsich fanousku.

81

Odpovědět

Další dávka retardovanýho humoru? No přesně proto na Clarksona koukáme že, takže všechno v pořádku :D

511

Odpovědět

Všímáte ty ksichty? Jestli nepřestanou s tím ojebáváním ovcí a incestem tak to tam špatně dopadne.

313