Přidat do sledovaných sérií 12
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:4 565

Amazon přichází s humorným fantasy seriálem podle bestselleru Dobrá znamení Terryho Pratchetta a Neila Gaimana. V něm musí anděl a ďábel spolupracovat, aby našli nového Satana dříve, než nastane konec světa.

Přepis titulků

Já jsem anděl. Ty jsi démon. Jsme odvěcí nepřátelé. Odstup, satane. Až po tobě. PODLE MILOVANÉ KNIHY TERRYHO PRATCHETTA A NEILA GAIMANA Za pár dní přijde Armageddon a my jsme ztratili Antikrista. Musíme spolupracovat.

- Nemáme vůbec nic společného. Ani tě nemám rád. - Ale máš. Jestli ho nenajdeme, přijde válka a s ní konec všeho. - Adame, kam to jdeš? - Na konec světa, už není daleko. Konec světa nepřijde sám od sebe. Budou povoláni čtyři jezdci Apokalypsy: Válka, Znečištění, Hlad, Smrt.

A kdo přesně je povolá? Moje oddělení ne. Konec světa začíná zde. - V Anglii tornáda nemáme. - Dneska jo. - Ten kluk nabírá na síle. - Jsi si jistý? - Copak bych ti lhal? - Jsi démon, nic jiného neděláš. - Jsme ztraceni. - Vítej v posledních dnech. PŘIPRAVTE SE - Jsem rád, že jsem tě poznal.

- Teď to nemůžeme vzdát. NA BOŽÍ PLÁN Začněte válku. Nemusí z toho být válka. Jasně, že musí, jak jinak bychom ji vyhráli? Poslední velká bitva mezi Nebem a Peklem. Na svět. Na svět.

GOOD OMENS NOVÝ SERIÁL 31. KVĚTNA POUZE NA PRIME Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Britský způsob Anděl Páně? :D anděl a ďábel, musí spolupracovat, nenávidí se a nakonec se skamarádí?

31

Odpovědět

Noo, správná formulace by spíš měla znít, že český "Anděl páně" je hodně na způsob Dobrých znamení z roku 1990... ale jinak je to celkem vhodně vystihující popis. :D + Britský humor.

11

Odpovědět

Na knihu jsem se hodně těšil, ale byla obrovským zklamáním, tak snad to seriál zlepší.

04

Odpovědět

Projev démona se zdá bohužel dost přehnanej. Možná si na to člověk po pár minutách zvykne, ale tady mě to vyloženě mlátilo do očí.

02

Odpovědět

Předloha byla sqělá. Už se těším :D

72

Odpovědět

Řekl bych, že v té 1:12 to není myšleno tak, že "to není jeho obor" (tzn. že o tom moc neví), ale spíše skutečně něco doslovnějšího jakože to opravdu "nedělá jeho oddělení".

71

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :)

70

Odpovědět

Kniha je špicová (čteno několikrát).
Jsem velice zvědav co z toho filmaři udělají.

120

Odpovědět

Vypadá to super. Jen škoda, že po tomhle traileru už nemá cenou koukat na celý film... nejlepší vtipy tam byly a je z toho úplně jasná celá zápletka i konec... :(

17

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že to bude šestidílný seriál, tak bych si tím tvým tvrzením nebyl až tak jistý ;-)

140

Odpovědět

+XardassSuper. Ale pokud bude jen těch 6 dílů, tak to stále platí... ok, vtipů tam asi bude víc, protože musej udržet pozornost u každýho dílu, ale zápletka a konec jsou z toho traileru celkem jasný.

010

Odpovědět

+BullOverZápletka a konec jsou dopředu stejně jasný jako u jiných filmů/seriálů natočených podle knižní předlohy, vyčítal tohle snad někdo Harry Potterovi nebo Pánovi prstenů? :) A scénář napsal sám spoluautor Neil Gaiman, takže věřím, že si kvalitu ohlídá :)

130

Odpovědět

+marysolJe trochu rozdíl mezi přečtením knihy a kouknutím se na 2 minuty traileru. Když si přečteš předlohu, tak ofc. budeš vědět celkem přesně co se tam stane... ale z traileru, KTEREJ TĚ MÁ NALÁKAT, aby ses podíval na celej film/seriál, by si se neměl dozvědět, jak to dopadne.

33

Odpovědět

Včera jsem si znovu přečetl knihu a teď jen nadšeně čekám jaký bude seriál :)

71

Odpovědět

Kinzka je vytecna jsem zvedavej jak se povedl serial. Snad to nebude propadak, ale trailer vypada dobre. No nechme se prekvapit

91