VyproštěníFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:5 425
Už v pátek jde na Netflix akční nálož s Chrisem Hemsworthem – Vyproštění (Extraction).

Přepis titulků

Doufáš, že když to budeš zkoušet, nakonec tě to zabije. Je to tak snazší. - Tohle je záchranná mise. - A klíčoví hráči? Největší indický drogový boss versus největší bangladéšský. - To je celkem nálož. - Jde o únos. Syn jednoho z nich. Stalo se to před 16 hodinami. Před šesti hodinami ukázali, že žije.

OD PRODUCENTŮ RUSSOOVÝCH, VIZIONÁŘSKÝCH REŽISÉRŮ AVENGERS: INFINITY WAR A ENDGAME - Chceš přežít? Tak dělej, co říkám. - Kdo jsi? - Jméno? - Ovi. Rychle a drž se při zemi. - Něco se děje. Město je zavřené. - Nekecej. Ten kšeft je v řiti, Tylere. - Tylere.

- Najdi mé peníze. LETOS V DUBNU Ten kluk je chodící mrtvola. Nemůžeš ho ochránit. Máš rodinu? Jo, syna. Před pár lety umřel. Nejlepší, co pro toho kluka můžeš udělat, je zastřelit ho. Můžeme pro tebe poslat vrtulník. Ale kluka tam musíš nechat.

Necháš mě tu na ulici? Dostanu tě domů. KDYŽ SKONČÍ MISE Chyť se mé vesty a pořádně se drž. ZAČÍNÁ VYKOUPENÍ - Věříš mi, kluku? - Ne. Prima. Ne!

Jsi vždy tak odvážný? - Nejsem odvážný. - Zachraňuješ lidi. Občas. Občas dělám jiné věci. VYPROŠTĚNÍ NA NETFLIXU OD 24. DUBNA Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děláte spoustu dobré práce s překlady, ale proč titulkujete něco, co má Netflix na YouTube dávno hotové?
Vyproštění | oficiální trailer | Netflix

20

Odpovědět

ja bych ty vsechny trailery zakazal, cely obsah filmu v 3 minutach, na konci, si tipnem, tam hemsworth dostane chlaca do vrtulnika a obetuje sa, zomrie hrdinskou smrtou

42

Odpovědět

Nevypadá to úplně špatně. Minimálně se zdá, že se bude furt něco dít, takže si člověk snad ani nebude mít čas všimnout Hemsworthova neherectví. Navíc už z principu fandím každýmu eRku.

01