Hodně kuchařů

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:431
Počet zobrazení:5 508

Americká televizní stanice Adult Swim chystá nový seriál, který vypadá naprosto úžasně. Všeho je v něm tak akorát a divák odchází po zhlédnutí pilotní epizody s jedinečným zážitkem. Posuďte sami a určitě se dívejte až do konce. Tady se totiž přepisují televizní dějiny!

 

Přepis titulků

Uvařit guláš, to není jen tak. Chce to špetku soli s smíchu flák. Pár dětí, ať má to říz! Lásky hrst a dáte si říct. Zkrátka to chce... Hodně kuchařů. Hodně kuchařů. Hodně kuchařů. Hodně kuchařů.

Uvařit guláš, to není jen tak. Jsme to my, nešálí vás zrak. On, ona a syn malý. Hodně kuchařů u plotny! Příliš mnoho kuchařů prý přesolí kaši. Zlato, to není pravda. Příliš mnoho kuchařů možná přesolí kaši, ale taky nás zahřejí u srdce!

Hodně kuchařů. Rodina připomíná polévku. Každý přidá svou trošku do mlýnku. Stačí úsměv přihodit. Trochu pohody a začne to vřít! Chce to... Hodně kuchařů. Hodně kuchařů. Hodně kuchařů...

Uvařit guláš, to není jen tak. Jsme to my, nešálí vás zrak. On a Steve z vedení. Hodně kuchařů u plotny! Příliš mnoho kuchařů prý přesolí kaši. Zlato, to není pravda. Příliš mnoho kuchařů možná přesolí kaši, ale taky nás zahřejí u srdce!

U srdce! Zahřejí nás u srdce! Hodně kuchařů. Uvařit guláš, to není jen tak. T Zločinu flák, ať to má říz! Tohle město je papiňák, já už chci jíst. Příliš mnoho kuchařů prý přesolí kaši, ale Američani na to jdou jinak.

Kuchaři naservírují lidem svobodu a postaví se všemu zlému! Uvařit guláš, to není jen tak. Chce to špetku soli s smíchu flák. Pár dětí, ať má to říz! Lásky hrst a dáte si říct. Zkrátka to chce... Hodně kuchařů. Hodně kuchařů...

Uvařit guláš, to není jen tak. Chce to špetku soli s smíchu flák. Pár dětí, ať má to říz! Lásky hrst a dáte si říct. Zkrátka to chce... Hodně kuchařů... Uvařit guláš, to není jen tak. Jsme to my, nešálí vás zrak. Toto je příběh o KUCHAŘi, Kybernetickém Ultra CHrabrém Abnormálním Řádu, který se snaží vymanit lidstvo ze spárů Kultu Agresivních Špiónů Egoismu.

V budoucnosti totiž nikdy nemáte příliš mnoho kuchařů. Takhle o své sestře mluvit nebudeš. Tenhle pozdrav je docela fajn. Smích publika. Hele, noví sousedi. Nikdy sem nezapadnou. Vážnější případ introtidy jsem ještě neviděl. - Jde z něj slyšet úvodní znělka.

- Problém je... že nevíme, jak moc je to nakažlivé. Podívejte. Ne. - Pár dětí, ať má to říz! - Ne. Lásky hrst a dáte si říct. Zabijte mě. Hodně kuchařů... Zabijte mě!

...to není jen tak. Jsme to my, nešálí vás zrak. ...u srdce! Hodně kuchařů... Uvařit guláš, to není jen tak. Jsme to my, nešálí vás zrak. Hodně kuchařů. Hodně kuchařů.

Hodně kuchařů. Příliš mnoho kuchařů možná přesolí kaši, ale taky nás zahřejí u srdce! U srdce! Zahřejí nás u srdce! Zahřejí nás u srdce! Zlato, jsem do- POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Hodně kuchařů.

Hodně kuchařů. Uvařit- Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto geniální a originální humor adult swimmu jak vidím zůstal nepochopen, hold někdo radši nenáročnou formu zábavy.

140

Odpovědět

některé zdejší filmy potřebují 3 minuty z celé 5minutové stopáže na závěrečné titulky... A tenhle ptořebuje 11 minut a 12 vteřin na úvodní znělku

72

Odpovědět

Tak jsem to spustil podruhý a pomalu dostal šok ve 20 vteřině...

80

Odpovědět

On je skoro na každý scéně

60

Odpovědět

30 vteřina - schodiště, 1:15 - za Ginny, 1:38 bere v pozadí pivo, 1:54 prochází scénou, 2:04 šmíruje na levé straně obrazovky, 2:24 zase schodiště, 3:02 u kamionu, 3:15 tleská, 3:17 vykukuje, ještě někde? :D

50

Odpovědět

Jinak docela se divím, že jste ještě nepřeložili sérii Don't Hug Me I'm Scared, to je taky tak creepy :D

30

Odpovědět

No nevim, asi na to nebudu koukat, až to budou vysílat. Má to moc dlouhý titulky.

12

Odpovědět

Ale jen v prvním díle, pak už bude půlka mrtvých.

10

Odpovědět

Nevím jak Vás, ale mě by zajímalo, jak to dopadlo s Victorií...

111

Odpovědět

co to mělo být za hovadinu?
ani zábavné, ani poučné, pouze otravné

919

Odpovědět

Je to smutné že takové blbosti jako je toto co mají hodnocení 6+ se překládají, ale AVGN který je jeden z nejlépe hodnocených seriálů 9+ zde se kašle :(.

523

Odpovědět

Není to blbost, to hodnocení může snižovat leda nějaká hromada dětí, která to nepochopila, protože nikdy nezařili sitcomy 80. let.

274

Odpovědět

Who are you?

---

I am the cook.

64

Odpovědět

Proč sem nedáte 18+? Dáváte to všude jen ne sem :D

170

Odpovědět

Evidentně masová vražda je pro nedospělé publikum nezávadná, naopak sprosté slova asi vážně ubližují. (upřímně, co ten nápis změní?)

250

Odpovědět

Wutt?

100

Odpovědět

Off-topic: Doufám, že dnešní Oliver nebude apríl!!!

30

Odpovědět

Ach jo, nesnáším, když takhle zkrátí závěrečné titulky, aby měli větší prostor pro reklamu.

350

Odpovědět

Myslím, že seriál, kde se deset minut představují hlavní hrdinové a pak po 2 vteřinách děje skončí nemůže mít šanci na úspěch.

76

Odpovědět

Hotový pokračování městečka Twin Peaks :-)
To už letos David Lynch netrumfne :-)

110

Další