Nerdovské nebeRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:150
Počet zobrazení:14 505

Nerd je zpět! Kde nám usne tenokrát? Nečeká ho snad spánek věčný?! Zná Bůh odpovědi na všechny otázky? A co na to Jan Tleskač?

Chinese Democracy je album kapely Guns'n'Roses. Název se stal synonymem pro slib, který jeho autor z nějakého důvodu zbytečně natahuje nebo není schopen dodržet. Deska měla vyjít roku 2000, k čemuž nedošlo, a od té doby se termín stále odkládal až do roku 2008.

James Cameron je režisér filmu Avatar z roku 2009. Pokračování je prozatím ohlášeno na rok 2018.

Mílový klub zahrnuje lidi, kteří měli sex v letadle.

Přepis titulků

Promiňte, slečno, nemáte jiné volné místo? Nerad sedím u křídla. - A pročpak? - Když tryskové motory selžou, utrhne se součástka, která proletí trupem letadla jako malé smrtící frisbee. Ujišťuji vás, že jste v naprostém bezpe- - Já tady umřu! - Chci se naposled pomilovat! Páni, poslední den mého života bude zároveň nejlepší den mého života! - Božínku, jsem mrtvý? - Ano. Vítej v nebi. - Kam zmizela ta letuška?

- Všechny letušky přijdou do pekla. Páni, mám tolik otázek. Jak skončí Hra o trůny? Tyrion obsadí železný trůn, Arya bude pobočník krále. Daenerys si vezme Jona Sněha a z černého hradu udělají dračí zoo. Ser Dráp se udusí rybou. Samvěd Křepelka... - pardon, Samwell Tarly... - To se plete často. se taky udusí rybou. A ještě něco ti povím - ledoví draci. To je hustý! O čem budou epizody 8 a 9 hvězdných válek? Osmička ujde, z toho černého stormtroopera bude Jedi.

Ohledně devítky jsem podepsal smlouvu o mlčenlivosti, sorry. - Ale budou tam prsa. - Co Avatar 2 a 3? Ty nikdy nevyjdou, je to Cameronova Chinese Democracy. Co se to děje? Počkat! Mám ještě spoustu otázek! - Pane, jste v pořádku? - Bolí mě hlava. Musel jsem se praštit. Vstoupili jsme do silných turbulencí. Jasně, chvíli poté, co jsme vstoupili do mílového klubu! Díky za bezplatné přesazení do vagínové třídy!

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Černý hrad je název, s velkým Č :)

20

Odpovědět


Odpovědět

na ipade nejde poriadne prehravanie. Obcas prehravac vobec nereaguje, inokedy sa pusti len zvuk.

20

Odpovědět

Myslim ze Avatar o kterem mluvite v komentarich je pocinem M. Night Shyamalana a ten kreslenemu serialu nesahal ani po zaverecne titulky. Avatar od Camerona byl celosvetovy hit a vede v celkovych trzbach (je urcite v prvni 5). Takze by jsem rad vedel ktery clovek to zjistoval. Jen pro prehled
http://www.csfd.cz/film/228329-avatar/prehled/
http://www.csfd.cz/film/245350-posledni-vladce-vetru/prehled/

60

Odpovědět

a koukam ze nefungujou odkazi na kliknuti tak musite kopirovat

10

Odpovědět

+anonymni divakCo bys čekal.. proto už ten adblock už nikdy nevypnu.. vše to budou jen zhoršovat, jednoho dne bude zachodová miska tak mála, že budeté svá hovna tlačit.. prostě stáda ovců...

10

Odpovědět

Pardon. Mea maxima culpa. Muselo mi řádně přeskočit, když jsem si ty dva filmy spletla. Opraveno.

50

Odpovědět

coto je za blbost ze avatar nemel kladne ohlasy? Me se teda nelibil ale vzdyt vydelal tolik a ma tak dobre hodnoceni na imdb..

60

Odpovědět

Me NOD hlasi vir pri vlezeni do videa.
http://ssl.p.jwpcdn.com/player/v/7.3.6/provider.youtube.js;Blokováno interním seznamem

30

Odpovědět

Ano, Nod zlobí, nevíme zatím proč, vadí mu soubory jwplayeru, který tu byl vždycky... Určitě to vyřešíme, do té doby doporučujeme třeba jiný prohlížeč (při testování mi to Nod hlásil jen v Chromu). Díky za trpělivost s těmihle porodními bolestmi. :-)

30

Odpovědět

Setup Timeout Error: Setup took longer than 30 seconds to complete. - What the.. ?

30

Odpovědět

Ještě jedna technická: Kliž koukám video ve fullscreen, tak se mi neobjeví lišta,když na ni najedu miší, ale jen když video stopnu

80

Odpovědět

Podobně když dvojklikem zvětším video, nejedou titulky a není vidět ta lišta. Jediná věc je, že jde zastavit video a nebo ho zase zmenšit. Když ho zvětším těma šipkama vpravo dole, tak vše funguje v pohodě.

A navíc, pokud video zvětším šipkama, tak pro změnu nejde zmenšit myší, jen použitím Esc.

20

Odpovědět

Teď už se na Game of Thrones teda nemusím dívat :/ :D

100

Odpovědět

V poznámkách špatnej Avatar, teda asi

70