Jak se natáčelo Zatmění

Thumbnail play icon
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:3 315

Premiéra Zatmění je za dveřmi a tvůrci proto rozjíždějí mediální masáž, která má za úkol jediné - přesvědčit nás, že právě tohle je ten film, jemuž máme v létě dobrovolně odevzdat své výplaty. Nebo spíš kapesné. Do boje proto filmaři vytáhli s jedním z bonusů, který se objeví na DVD, jehož prostřednictvím se nám snaží dokázat, že tohle bude konečně podívaná i pro kluky. A já tomu věřím. Nebo spíš chci věřit.

Samozřejmě nejsem naivní a od Zatmění si toho vskutku moc neslibuji. Z tak s prominutím dementní předlohy, kterou je knižní série, se toho ostatně ani moc vytřískat nedá. Respektive dá, ale to by Summit nesměl šetřit na scénáristech, režisérech a fandové ságy by museli překousnout, že by si snímek z knih vypůjčil pouze postavy, prostředí a původní zápletku. Hlavně ať se to ale nakonec všechno pořádně seřeže. Od ultimátní bitky mezi upíry a vlkodlay ostatně ani nic jiného nečekám.

 

Přepis titulků

ZATMĚNÍPOHLED ZA KULISY Je to válka, víte.Plnohodnotná válka. Victoria je zpět. V podstatě jen proto,aby zabila Bellu a Edwarda. Bella vlastně může za to, že bylpartner Victorie, James, zabit. Jde jí o to, aby Bella a Edwardzažili to, s čím se musela vypořádat ona. S Jamesem to byla hra, lov. Ale v tomhle filmu už jde jen o pomstu.

A pak je tu taky ta obrovskáarmáda novorozených upírů. Což jsou víceméně nejsilnější upíři. Vlkodlaci a upíři se navzájem potřebujía proto jsou donuceni vytvořit tým. Je to ošemetná situace, protože jevlastně žádáme, aby zabili upíry, ale zároveň je prosíme: "Hej,kluci, můžete nás z toho vynechat?" Edward, Bella a Jacobjsou tu nejdůležitější,celý příběh se točí kolem nich. Jsem zamilovaná do svého nejlepšíhokamaráda, ale ne tolik, jako do své pravé lásky, kterou je očividně Edward.

A střih! To je ono. To je vážně paráda. Bude to mnohem akčnější,mnohem temnější, což je částečně důvod, proč si vybraliDavia Slada, který běžně točí temně. Sledujeme vás. Víte, myslím, že klukům seZatmění bude opravdu líbit. Máme tam pár vážně drsných věcí. Snažili jsme se, takžeto vypadá vážně dobřže.

Bude tam podstatněvíc akce... romantiky. Jsem vážně netrpělivý, dalijsme do toho spoustu energie a já už se vážně nemůžu dočkat. Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zatmění se natáčelo? A já myslel že bylo zplozeno na záchodě po obrovský míse toho nejpálivějšího chilli, stejně jako předchozí díl:O

183

Odpovědět

Souhlasím s ďasíkem

181

Odpovědět

Ďasík: Ja som to tiež čítal a úprimne môžem povedať že to je najhoršia kniha akú som kedy čítal. Nemám nič proti tomu keď sa pravidlá trocha upravia alebo zmenia ale toto? Toto je výsmech všetkým upírom, dokonca aj výsmech všetkým romantickým filmom. Proste to zlyháva na oboch frontoch kde to bojuje.

Tiež som videl hromadu filmov, seriálov, anime, čital nespočet kníh ( a mangy ), hral upírske videohry a nie som nováčik ani v tej romantickej časti... ale toto proste !!!NIE!!!

183

Odpovědět

No, já narozdíl od většiny ty knihy četl a můžu říct, že nejsou tak špatné, jak tu někteří, včetně Malkiviana píšete... Sice první dva díly jsou řekněme slabší, ale Zatmění a Rozbřesk se mi dost líbily.

A souhlasím s BlaZy - taky mám rád stará upírská pravidla, přečetl jsem hromadu hororů a upírských knížek, ale necítím se nějak ukřivděný, že se tady ta pravidla trochu změnila. Navíc třeba to, že nějaký upír nechce pít krev, není žádná novinka. Jediné, co je trochu úlet, ale taky mi to nějak zvlášť nevadí, je to třpytění na slunci...

192

Odpovědět

trochu.. really?? :D

180

Odpovědět

jo taky mi to nehraje =/

180

Odpovědět

Video není funkční!

180

Odpovědět

Každý má právo na názor. Já třeba Twilight Ságu zbožňuju, ale mám ráda i "stará upíří pravidla". Oboje má své kouzlo. Jen nechápu, proč lidé raději plýtvají energií na něco co se jim nelíbí než na to, co mají rádi..

181

Odpovědět

Co prosim? Takovou snůšku keců jsem snad ještě neslyšel :D Jestli tomuhle říkáš vrchol, tak Tě milá(ý) Vykřičníku upřímně lituji. A pokud k tomu mohu ještě něco dodat, tak objektivní kritiku může zplodit úplně každý. Argument, že jsme nikdy nic podobně "dobrého" sami neudělali, je poněkud omezený a pokud do důsledků promyslíš jeho význam, dojde Ti (možná), že není vhodně použitý. Když si půjdeš koupit do cukrárny dort a bude zkažený, nebo prostě jenom neuvěřitelně hnusný, tak Ti cukrář taky nebude říkat, že jsi sama nic takového nikdy nedokázala a tak to nemůžeš hodnotit ;)

180

Odpovědět

Vykřičníku měl by sis dát po tlamě ! :-D

180

Odpovědět

High School Musical je lepší ne ž tenhle film. ;))

180

Odpovědět

Piece of s**t for teenage girls.

180

Odpovědět

Nemám rád Twilight už jen proto, co tam udělali z upírů ... nějaký postpubertální chudáčky na střední škole .. ale ok, chápu, dělaj to proto, aby vydělali a na 13 letých holkách se vydělává dobře. Ale jestli chcete něco slušnýho o upírech, přečtěte si Noční klub 1 a 2 od pana Kulhánka.

180

Odpovědět

Kniha měla jenom dobrej nápad, byla napsaná hrozně...1. film se mi líbil, ale pak to bylo jenom k smíchu...

180

Odpovědět

jasne kecy to vam jde! myslim,že ani nevite o co tam jde.četli jste to? ne! vite vubec o co tam jde? ne dokazali jste se dostat na vrchol jako oni? ne dokažete natočit film jako oni? ne ROHZODNE NE! ale mylsim si osobne,že "klasicky kecy" mate vy:D

183

Odpovědět

Tak to je vždycky... je to až úsměvný. Všude: "Bude to temnější, lepší, velkolepější, akčnější..." Klasický kecy. :-D

180

Další