Vampires Suck - trailer

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:406
Počet zobrazení:5 193

Po třech teenagerovsky veleúspěšných filmech Twillight ságy nadešel čas na celovečerní parodii, která se objeví v kinech letos v létě. Již na první pohled je zřejmé, že poselství filmu a přínos světové kinematografii budou stejné jako u originálních snímků, ale můžeme se nechat překvapit. Nevýhodou však zůstává to, že parodie pochází od tvůrců takových perel jakými jsou Date Movie, Epic Movie nebo Disaster Movie (viz. 200 Nejhorších filmů na CSFD) a že plné pochopení většiny vtipů vyžaduje alespoň jedno zhlédnutí originálních filmů.

 

 

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch TOTO LÉTO NEJPOZORUHODNĚJŠÍ PŘÍBĚH NAŠÍ GENERACE Chci, abys poznala moji rodinu. Tolik jsme toho o tobě slyšeli. Řízla jsem se. SI UKOUSNE POŘÁDNÉ SOUSTO Objednal si tu někdo čínu?

OD LIDÍ, KTEŘÍ BY UŽ NESTRPĚLI DALŠÍ UPÍRSKÝ FILM ZAMĚŘTE SE NA ALENKU Kam ses poděl pošetilý králíku? Ty to nechápeš. Já jsem zabiják! PROZKOUMEJTE SITUACI - Co jsou zač? - Snooki, JWoww, DJ Pauly D, ... Nemyslím ty křupany z Jersey Shore. A PŘIPRAVTE SE NA GAGU Konečně jsem našel někoho, kdo je stejně podivínský jako já.

- Lady Gaga? - Moc podivínské? 18. SRPNA ZAPOČNE BOJ Čím větší filmová pecka, tím víc vám pije krev. Jacobe, proč si sundaváš tričko? Moje smlouva říká, že musím každých deset minut natáčecí doby. - Víš, kdo jsme nebo ne?

- Jste Black Eyed Peas. Proč si všichni myslí, že jsme Black Eyed Peas. Utíkej, Jacobe! Čivava? - Edwarde! Edwarde! - Kde? - Edwarde, milujeme tě. Jsi jednička. - Ne, Jacob je jednička. 18. SRPEN

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepšejší na začátku .. :D >
"Tým Edward !!", *PLESK HO* - "Tým Jacob!!!"

201

Odpovědět

Už jsem to viděla, je to docela blbost, ale zasmála jsem se :D

190

Odpovědět

"edward!" "edward? where? edward,we love you,you'r the best!" ,,no jacob's the best!" :DD naprosto skvělí, jdu okamžitě stahovat :D

193

Odpovědět

Já ten film mám už asi 14 dní ... a říkám, že bez titulků ... někdy nepochopíte :) :)

190

Odpovědět

I když mam Twilight ságu ráda [knížky,film moc ne],tohle mě dostalo :D Hned stahuju! =D

180

Odpovědět

Parodie, která nemá chybu !!!! ZASMÁLA JSEM SE NESKUTEČNĚ!!! Doporučuji.
Měnící se Jacob nemá chybu

193

Odpovědět

nazev songu je IT´S RAINING MEN, HALLELUJAH (asik) .)

190

Odpovědět

Tohle vypadá slibně. Dost mě to pobavilo. :D Mrknu na to. :)

190

Odpovědět

nevite nahodou jak jse jmenuje ten song ? děkuju

180

Odpovědět

Povedzme to takto : je to určite lepšie ako originál. A nechajte si poznámky typu "prečítaj si najprv knihu a potom hodnoť OMG". Čítal som a je to rovnaká, keď nie väčšia, hovadina.

181

Odpovědět

Lol :D parodie supr, jdu si to stáhnout do kompu :D:D

180

Odpovědět

to juro: čo viac chceš? áno, nevyrovná sa to paródiám typu Horúce strely, avšak táto éra už skončila, toto je asi to najlepšie z novodobých paródií, úvod, Edwardovo líčenie a Rio boli úžasné, je pravda, že pár scien by som vynechal, ale inak sa podľa mňa jedná o nadpriemerné dielo, prepáč, že som taký útočný, ale paródie, to je moje :-)

181

Odpovědět

Jdu stahovat :-D

181

Odpovědět

mám to už nějakou dobu stažený....a je to fakt hustý...fakt sem se u toho smál.....

181

Odpovědět

práve som to dopozeral a je to rovnaká s****a ako pôvodné filmy, ktoré to "paroduje", kvalitne som si pospal

182

Další