Jason Michael Carroll - I Can Sleep When I'm Dead

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:3 546

Jason Michael Carroll se narodil 13. června 1978 v Texasu. Poté, co zaujal v roce 2004 na místní soutěži talentů, podepsal v roce 2006 smlouvu se známou nahrávací společností Arista Nashville, ve stejném roce vydal své debutové album Waitin' In The Country. Z toho alba pochází i písnička, kterou jsem si pro vás dnes připravila. Roku 2009 vydal své druhé studiové album Growing Up Is Getting Old. V únoru minulého roku Carroll ukončil spolupráci s vydavatelstvím Arista Nashville a jeho třetí CD Numbers, jehož vydání se plánuje na červenec letošního roku, bude vydáno ve spolupráci s Cracker Barrel a prodáváno výlučně v obchodech Cracker Barrel Old Country Store. Jason je podruhé ženatý, se svojí současnou manželkou má syna a z prvního manželství dvě dcery a syna.

Původně jsem přemýšlela o přeložení songu Hurry Home, který jsem od něj v rádiu slyšela jako první, ale jak už jsem jednou uváděla, pomalé písně u vás moc nevedou. Za poslech také stojí písnička Alyssa Lies, což byl druhý song, který jsem od něj zaregistrovala a rozhodla se o něm najít více informací. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že se takový krásný hluboký hlas line z takovýho kluka. :D

Přepis titulků

Mám takovou hru, kterou hraju, a říkám jí "Zkus být doma dřív než ranní noviny." Moc mi nejde, ale hodně trénuju. Dokonce jsem minulý měsíc i jednou vyhrál. Jistě, že v tom byla holka, která mi nedala vydechnout. Ale já vždycky říkám: "Spát můžu, až budu mrtvej." Pokud se něco děje v okruhu 100 mil od mýho domu, pak uslyšíš můj motor řvát. Tak dlouho, dokud zvládnu porazit vlak a bude tu rychlej pruh, tak nic neprošvihnu, zlato. Život je na to až moc zábavnej a já jsem moc mladej a noc ještě nekončí.

Jak říkám: "Spát můžu, až budu mrtvej." Když ale nemáš prachy, tak není žádná zábava. Takže to do práce vždycky stihnu. Trik je v tom, nechat si alespoň půl hoďky na vyčistění zubů a výměnu košile. Mít v zásobě dost Red Bullu a Visinu, abys schoval červený oči. Odpočívat nepotřebuju. Spát můžu, až budu mrtvej. Pokud se něco děje v okruhu 100 mil od mýho domu, pak uslyšíš můj motor řvát.

Tak dlouho, dokud zvládnu porazit vlak a bude tu rychlej pruh, tak nic neprošvihnu, zlato. Život je na to až moc zábavnej a já jsem moc mladej a noc ještě nekončí. Jak říkám: "Spát můžu, až budu mrtvej." Až budu unavenej, tak zalezu do postele. K tomu můžu říct ale jen to, že to se ještě nestalo. Pokud se něco děje v okruhu 100 mil od mýho domu, pak uslyšíš můj motor řvát.

Tak dlouho, dokud zvládnu porazit vlak a bude tu rychlej pruh, tak nic neprošvihnu, zlato. Život je na to až moc zábavnej a já jsem moc mladej a noc ještě nekončí. Jak říkám, jak říkám, jak říkám: "Spát můžu, až budu mrtvej."

Ještě nejsem ani trochu unavenej. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A pro ty, kterým se líbí jeho hlas, poslechněte si "Alyssa Lies", ta je úžasná. A tato taky http://www.youtube.com/watch?v=BFYynNiIuJ0 ;)

180

Odpovědět

Fugas.cz: Příští týden sice bude ženská, ale Carrie ještě ne ;) (Hint: Ta, co se nedávno vdala za dalšího country zpěváka :D)

180

Odpovědět

Pěkný, pěkný, napadá mě však,že tu nebyla ještě jediná zmínka o Alanu Jacksonovi :)

180

Odpovědět

Kde ji stahnu?? Prosim poradte??

180

Odpovědět

Sice tento styl hudby vůbec nemusím, ale tot je fakt pecka, kor ten hluboký hlas +1

180

Odpovědět

Dobrá pecka :-) Já sem rád za tuhle country " rubriku". Vždycky tu buď najdu oblíbené pecky a nebo pro mě novinky , o kerých bych jinak nevěděl. Good Job. Ps: Už dlouho nebyla ženská, příští týden tipuju Carrie Underwood :-)

180

Odpovědět

jo a ten chlap má nejen úžasnej hlas ale taky úsměv *loveit* :D

180

Odpovědět

sice na country nejsem, ale tohle je fakt hezký....chytlavý :D

180

Odpovědět

Má užásnej hlas... jen trošku škoda, že celá písnička není zpívaná tím drsným temným hlasem jako uplnej začátek =)

180

Odpovědět

Trošku country popík, ale hlas má super, zvlášť hloubky. Jinak textově písnička o ničem....

180

Odpovědět

Vyborna pisnicka, strasne chytlava!! Kde ji stahnu??

180

Odpovědět

mně se to líbí :-) palec nahoru

180

Odpovědět

nic moc :-( tuctovy country

183

Odpovědět

Ej už keď som videl to meno :D Skvelý výber skvelý preklad 11/10, to hodnotenie občas nechápem :/

180

Odpovědět

má to velmi dobrý text líbí se mi :)

180

Další