Reba McEntire - You're Gonna Be

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:4 892

Minulý týden jsem vám slibovala po třech chlapech konečně dámu. A kdo jiný by to mohl být než první dáma country music. Mnozí z vás Rebu McEntire možná znají jako herečku ze sitcomu Deník zasloužilé matky. V Americe je ovšem více známá jako královna country muziky. Reba se narodila 28. března 1955, svoji dráhu zpěvačky započala v roce 1977, do dnešního dne celkem vydala neuvěřitelných 43 alb (28 z nich se stalo zlatými, platinovými či multi-platinovými), 45 hudebních klipů a 98 singlů, z nichž se plných 40 vyšplhalo až na nejvyšší příčku v hitparádě. Výčet jejích ocenění by zabral další samostatný článek, z těch nejdůležitějších uvádím 2 ceny Grammy, 13 cen Academy of Country Music, 15 cen American Music Awards, 9 cen People's Choice Awards a mnoho dalších, 90 je konečné číslo všech oceněních. To, co znamená Madonna v pop music, znamená Reba v country music.

Letos nazpívala cover verzi známého songu od Beyoncé - If I Were A Boy. Já jsem si pro překlad vybrala její hit z roku 2005 You're Gonna Be.

 

Přepis titulků

Tříkilové klubíčko na mě kouká, jako bych znala všechny odpovědi, doufám, že budu znát ty, které budeš potřebovat. Ještě nikdy jsem to nezažila, tak teď už vím, jak vypadá strach. Někdy tě ochráním od všeho zlého, jindy tě prostě nechám, abys na to přišla sama. Ale takhle budeš vyrůstat a po celou dobu budu vědět...

S každým snem, který budeš mít, popoletíš dál. Budeš plakat, ale věz, že to je v pořádku. Život někdy není fér, ale pokud vydržíš, uvidíš, že občas to špatné je pro něco dobré. Jen musíš věřit, že věci se srovnají tak, jak mají.

V životě nejsou žádné záruky, ale mnou budeš vždy milována. Obávám se, že si budeš muset vytrpět pár mých chyb. Bůh ví, že se budu snažit vysvětlit ti... Vysvětlit ti, co je třeba, abys poznala rozdíl mezi protloukáním se životem a žitím. Protože cokoliv, co stojí za to, stojí za to dodělat do konce.

Jen si pamatuj, že budeš muset žít se všemi svými rozhodnutími. Takže se vždy ujisti, že dáváš mnohem více, než přijímáš. S každým snem, který budeš mít, popoletíš dál. Budeš plakat, ale věz, že to je v pořádku. Život někdy není fér, ale pokud vydržíš, uvidíš, že občas to špatné je pro něco dobré.

Jen musíš věřit, že věci se srovnají tak, jak mají. V životě nejsou žádné záruky, ale mnou budeš vždy milována. Někdo je pro někoho všechno, uvidíš, co znamenáš ty pro mě.

S každým snem, který budeš mít, popoletíš dál. Jen musíš věřit, že věci se srovnají tak, jak mají. V životě nejsou žádné záruky, ale mnou budeš vždy milována. Mnou budeš vždy milována.

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jůů to bylo pěkný

180

Odpovědět

Vencos: Reba se tu určitě ještě objeví, příště zvolím nějakou rychlejší :)

180

Odpovědět

Na druhou stranu, mě ženský interpretky občas taky připadej spíš pro ženský publikum a některý cajdáky jsou prostě ucajdaný. To máme holt problém my, co tu angličtinu 100% neovládáme a tak se to z "rozkošný balady" mění na "nějákej cajdák"
Stejně tak mi to přijde spíš inklinující k středoproudýmu popíku, než country, ale jinak samozřejmě proti Rebě nemůžu slovo, třeba Turn on the radio je moje oblíbená a vůbec všechny ty "rychlejší" jsou supr.
No,asi mi tam holt chyběj klobouky a cowboy boots :))

180

Odpovědět

text krasne povzbuzujici (asi ne zrovna pro mne, ale rekla bych, ze dokaze byt)
melodie pekna, nevtirava a sympaticka
zpevacka perfektni
jedna z hlavnich slecen v klipu vypadajici jako Frodo Baggins (to mi nikdo nevezme! :D)
a v neposledni rade velmi pekny preklad..
uza! :-))

180

Odpovědět

s blbcema se člověk nemá hádat, takže ani já to dělat nebudu. Jen jedna poznámka, až jednou budeš mít písničku, která pro tebe bude osobní, budeš ji mít spojenou s nějakým hlubokým zážitkem, pak pochopíš.

182

Odpovědět

a její tvorbu neznám, protože ji znát nechci. I kdydby dostala 345000 cen, neznamená to, že se mi to musí líbit a její životní příběh s tím nemá absolutně co dělat. A řikám jí "ta paní", protože je to prostě paní. Kdybych ji znal tak důvěrně jako ty, asi bych ji vymyslel nějakou legrační přezdívku, ale neznám... a proč do toho zatahuješ svojí sestru? to je trapný a nemístný. nedělejme z toho osobní věc, protože to osobní není.

182

Odpovědět

to dává smysl. hudební kritik samozřejmě musí prožít životy těch, o kterých píše.

180

Odpovědět

13 cen Academy of Country Music, 15 cen American Music Awards nezískala asi jen tak za nic. Očividně asi neznáš celou její tvorbu, jinak by si tohle neříkal. Sestra byla taky těhotná a otec dítěte ji nechal, tahle písnička, i když podle tebe příšerná věc ji pomohla. A na seriál tě nikdo nenutí koukat.
Vzledem k tomu že píšeš "ta paní" opavud netušíš co je zač a co dokázala. Takže prosímtě, až zvládneš něco z toho co ona pak si mužeš hrát na hudebního kritika.

183

Odpovědět

Nechci nikoho urazit, ale tohle je příšerná věc. Reba (seriál) mě budil ze spaní velmi dlouho a díky bohu už mi dlouho nezkřížil cestu, ale nečekal jsem, že tohle opravdu poslouchá někdo jinej než 60ti letá texasanka. Nehledě na ten příšernej srdcervoucí klip, ta pani prostě vypada otřesně a tohle country neni ani country, je to nejprůměrnější pop s country efektovanou kytarou. Fujky...

188

Odpovědět

Reba je opravdu výborná country zpěvačka, ale i herečka(a to její šilhání je docela sexy) :D. A tohle je rozhodně pecka. Diky za překlad.

180

Odpovědět

Cheyenee: Nic si nedělej z nižšího hodnocení. Někteří lidé prostě nepoznají kvalitní muziku, i kdyby jim seděla za krkem :-).
Díky Tvému country okénku jsem objevil nové interprety, kteří mě zaujali a těším se na další. Jen tak dál ;-)

180

Odpovědět

Nechápu nízké hodnocení,. Jsem duší sice metalista a rocker, ale poznám dobrou hudbu a to tahle právě je. Přesně tahle hudba se podle mě moc dobře hodí na romantický večer. Více takovích videí! :-) 10/10

180

Odpovědět

to je hodně pohodová písnička :) jinak tu Herečku v seriálu miluju :D

180

Odpovědět

Si přečtěte popisek...

180

Odpovědět

To je kdo za zpevačku ? :D

180

Další