Darius Rucker - This

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:4 442

Darius Rucker se narodil 13. května v roce 1966 v Jižní Karolíně. Slavným se stal jako zpěvák rockové skupiny Hootie & the Blowfish, kterou založil na vysoké škole v roce 1986. Skupina celkem vydala pět studiových alb. V roce 2002 vydal sólové r'n'b album. Poté o šest let později, tedy v roce 2008 jako country zpěvák podepsal smlouvu s nahrávací společností v Nashvillu. Do této doby vydal pod hlavičkou této společnosti dvě alba. Rucker se stal prvním černochem, který vyhrál cenu New Country Artist od Country Music Association (CMA) a teprve druhým černochem v historii, který kdy od CMA nějaké ocenění získal.

VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

 

Přepis titulků

Ahoj. Jsi fakt milej, ale... prostě nám to nefunguje. Pořád můžeme být přátelé. - Ale děkuju za kytku. - Počkej, co... Mám holčičku, která spí v ložnici. A její máma se směje v mé náruči. Na střeše je slyšet déšť a zápas za chvíli začíná. Ani pořádně nevím, jak jsem se k tomu dopracoval. Ale jsem za to strašně rád. A je to šílená myšlenka, že stačila jediná věc a všechno mohlo být jinak.

Možná to nedopadlo, jak jsem plánoval. Možná proto jsem tak, tak šťastný muž. Každý semafor, co jsem nestihl. Každá šance, co jsem nevyužil. Všechny noci, kdy jsem to přehnal. Všechna děvčata, co mi zlomila srdce. Všechny dveře, co jsem musel zavřít. Všechny věci, co jsem myslel, že znám. Díky bohu za všechno, co jsem prošvihl.

Protože mě to dovedlo až k tomuhle. Jako ta holka, co jsem miloval na střední, která říkala, že má na lepšího. Nebo ta vysoká škola, na kterou jsem chtěl, než mi přišel ten dopis. Všechny ty hádky, slzy a zlomená srdce, myslel jsem, že se z toho nikdy nedostanu. A ta chvíle, kdy jsem to skoro vzdal. To vše mě dovedlo k tobě.

Tehdy jsem to nechápal, ale všechno to dává perfektní smysl, když tady teď sedím. Každý semafor, co jsem nestihl. Každá šance, co jsem nevyužil. Všechny noci, kdy jsem to přehnal. Všechna děvčata, co mi zlomila srdce. Všechny dveře, co jsem musel zavřít. Všechny věci, co jsem myslel, že znám. Díky bohu za všechno, co jsem prošvihl.

Protože mě to dovedlo až k tomuhle. Jak jsem brečel, když moje mamka umřela. Ale teď mám anděla, který na mě dává pozor. Takže nic není chyba. Každý semafor, co jsem nestihl. Každá šance, co jsem nevyužil. Všechny noci, kdy jsem to přehnal. Všechna děvčata, co mi zlomila srdce. Všechny dveře, co jsem musel zavřít.

Všechny věci, co jsem myslel, že znám. Díky bohu za všechno, co jsem prošvihl. Protože mě to dovedlo až k tomuhle. Dovedlo až k tomuhle. Právě teď... tohle. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta písnička má naprosto dokonalej text. Škoda, že už to tady nefunguje. Nešlo by to nějak zprovoznit?

190

Odpovědět

Jak dlouho bude video nedostupné?

190

Odpovědět

Docela mě štve, že už to video není :/

190

Odpovědět

Já jsem hlavně docela rád,že je černej. Černý dělaj dneska 90% špatný muziky, tak aspoň vim,že až se mě někdo bude ptát, kdo je můj nejoblíbenější černej zpěvák (jakoby bílí byli jiní), bude to Darius

181

Odpovědět

Jak říkáš, Vencosi, pěkný je to :)

180

Odpovědět

Bože. To je úplně dokonalý. Úplně. V němym úžasu tu sedim a nevěřim. Ta písnička mi rozbušela srdce,jako dlouho žádná. Ta poslední byla taky od něj... Ze všech co znám, Darius je číslo 1. A ten konec, kde ukazuje, jaký jsou ty správný životní hodnoty. Potřebuju ho víc, je to vážně úžasnej balzám na duši. V celym tom hnusnym dnešnim světě,kterej je celej naruby, v tom všem dnešním hnusu, tahle píseň mě pohladila, potěšila a ukázala mi,že ten svět vlastně neni tak špatnej. G.G. Allina teda ještě na chvilku odložim

180

Odpovědět

Hodně dobrá! Chci další takovou :-P

180

Odpovědět

Ten klip nie je z nejakeho filmu ? Myslim, ze som to niekde videl. Nepripomenie mi niekto ?

180

Odpovědět

opravdovej balzám na duši

180

Odpovědět

Paráda =) Tohle Country se mi líbí =) Lepší než to český =D

180

Odpovědět

Takový pohodový song 8/10 =)

180

Odpovědět

Skvělá písnička :)

180

Odpovědět

ten chlápek z obchodu s oblečením vypadá jak Michal Dusík :-D

180

Odpovědět

No konečně. Já moc děkujuu za tenhle song :-)

180

Odpovědět

Mimochodom (sorry za doublepost :D) gitaru na ktorej hrá v tomto videu mám doma :) Gibson J-45 a je to prekrásny nástroj :)

180

Další