Jonah Hex se představuje

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:3 029

Cinkavý zvuk ostruh s každým dalším dnem získává na intenzitě, což v praxi znamená jediné. Jonah Hex se konečně dočkal prvního oficiálního traileru. A i když samotná předloha slibuje filmové žně, výsledek je krapet rozpačitý. Ano, Josh Brolin střílí, Megan Fox souloží, vedlejší postavy umírají, jenže... Všechno je tak nějak nemastné, neslané a na tom nic nezmění ani krvavé plátno, ani dokonalé křivky transformeří slečny. Ano, do kina na to půjdu stejně, ale rovnou říkám, že jen proto, abych viděl Megan v korzetu a podvazcích. Bohužel.

Přepis titulků

- Nedělejte to.- Svažte je oba. Prosím. - Tati!- Nedělejte to, ne. Ne! Tahle značka ti bude připomínat muže,který ti vzal úplně všechno. Po té noci se z něj,podle některých, stal jiný muž. Jeho duše prý přešla na druhý břeh a onzískal schopnosti, které nelze vysvětlit. Jonah Hex. Pět rakví.

- Asi je budete potřebovat.- Sejměte ho! Jonah Hex. Nevypadáš zas tak drsně. Copak se ti stalo s ksichtem, Hexi? Oholil jsem se.A co tobě? Vždycky, když se ukážeš, zamykám. Páni, člověk by neřekl kolikza den potká lidí. Quentin Turnbull je...

Neopovažuj se přede mnou to jméno vyslovit. Turnbull zmizel asi před měsícem během bitvy. Chceme Turnballa mrtvého. Proč jste to neřekli hned? 18. ČERVNA - Ty jsi nový výrobce?- Doktor by se nikdy neptal. Když si to vezmeš, tak to i použiješ. Tohle je budoucnost.

Budoucnost je fajn. Umíš střílet? A ty? Válka začíná právě tady. Teď jsi moje! Nemám ráda, když si mě někdo přivlastňuje. Turnballe! Je na čase vyrovnat se.

Jaké to je, přežít to co tya nakonec umřít takhle? Ukážu ti to. - Máš ještě ten nůž za podvazkem?- Vzali mi ho. - A co ten Derringer pod korzetem?- Vzali mi všechno, Jonahu. - Prohledali tě vážně důkladně, co?- Ty bys to neudělal? Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V tom komiksu nebyli žádné speciální schopnosti, ani speciální zbraně. Ten film je navíc méně brutální. V komiksu pořád něco bouchalo, vylétalo do vzduchu, střílelo, řezalo, párkrát se ukázali vnitřnosti, byla tam sprostá mluva, A jednou tam někoho roztrhali psy (jak už jsem psal) a taky tam Hexovu starou známou upálili na hranici a Hexe málem s ní.

180

Odpovědět

Já jsem četl nějaký komiks kde Hex nebyl znetvořený statečný mstitel oživující mrtvé ale znetvořený lovec lidí, co se nebál pěstmi rozprášit skupinu dětí se dostat k ženě, která se v jednom městečku vydávala za matku představenou z nějakého kláštera a tyransky ovládala obyvatele městečka, jen proto že ta žena byla podvodnice a šéfka gangu na který byla napsána odměna.
A nějakého chlapa co v Mexiku hledal sirotky a násilím je nutil bojovat ve svém cirkusu na život a na smrt s psy co měli vzteklinu předhodil Hex hladovým čtyřnohým zápasníkům a ještě se na to koukal.

180

Odpovědět

mne sa tento film fakt nepáčil. Tá jeho schopnosť oživiť mŕtveho len preto že on raz skoro umrel, sa mi zdala totálne absurdná. Megan Fox musela byť naozaj zúfalá keď sa dala na takýto film. Inak mohol byť perfektný, no je absolútne lacno natočený.
Škoda.

180

Odpovědět

mája - ty jsi kluk nebo holka, že se ptáš?
A dle mého názoru výborný film - poměrně zábavný, jednoduchý - a to mě osobně stačí nějaké překombinované příběhy a tisíce zápletek vidět nemusím...proč?!

181

Odpovědět

co na té megan hergot máte?

181

Odpovědět

Vypadá to jako nehorázná blbost, ale za tu Megan Fox mi asi jedno zhlédnutí stát bude :)

180

Odpovědět

dalsi kravina natocena za nehorazny prachy...

180

Odpovědět

Me to zaujalo. Doufam ze Megan odvede nejaky herecky vykon (naposledy jsem ji videl v Transformerech 2 a teda velke nic moc). Pekna tvaricka to vzdycky nezachrani.

180

Odpovědět

No já bych Megan teda taky velice důkladně prohledal :D

180

Odpovědět

Ona to bude asi solidní pikovina, ale pohled na Megan to jistí.

180

Odpovědět

Sakra, ten je drsnej. A to jeho "urgh" při každým setkání s nepřáteli. :D

180

Odpovědět

Tak těch šest minut který se mi ten film bude stahovat do toho dám (jen kvůli megan samozřejmě) xD

180

Odpovědět

takový akčňák pro nudnější večery ... neboli blbost na kterou ale asi mrknu ... =)

180

Odpovědět

Menší chybka: v čase 2:09 vedlejší postava říká "What’s it like to go through life with a face like that?"

180

Odpovědět

Nářez :D Ten kůň s rotačákama byl fakt brutální :D

180

Další