TransformersUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:911
Počet zobrazení:12 605

Transformeři byli akční peckou, která ovládla kinosály napříč světem. Nejednalo se o žádné oscarové drama, scénář nebyl nijak zvlášť komplikovaný a hlavním cílem byla akce. Přesto má tento film tolik nedostatků, že si vysloužil svůj vlastní Upřímný trailer.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Od režiséra s koním ksichtem, který natáčí ještě před dokončením scénáře. Založeno na dětském animáku vytvořeného kvůli prodeji hraček. Přichází film vytvořený kvůli prodeji hraček. Hraček, které od sebe nerozeznáte. Až na tohohle černocha. Tady to můžeme rozbalit! Spojí se s tímhle koktavým teenagerem... Ne, ne, ne!

Ne, ne, ne! Ne, ne, ne, ne, ne! Ne, ne, ne, ne, ne! Ne, ne, ne! Ne, ne, ne, ne, ne! Aby porazili padoucha, který se ve filmu objeví asi až po dvou hodinách. Ale mezitím budete svědky porno záběrů na Megan Fox. Divného rasismu. - Čau, mami! A robotích rvaček, jež se odehrávají kolem sexy holek, které se Michael Bay snažil ojet. Toto léto si budete říkat: Co se to, krucinál, děje?

Do té doby, než padouchovi dají tu věc, kterou chce. - Dejte mi tu kostku! A pak... ho to zabije. To je úplně debilní! Hrají: A společně s nimi...

Bitevní loď! Chci říct - Transformers! Ale no tak, obojí vypadá stejně. Želvy ninja jsou v pr*eli!

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

If you are looking for mini-games to relax, or you are looking for games that are both entertaining and exercise some skills for your kids, https://puzzle-jigsaw.com will be the best choice. Here you can find hundreds of games that will meet your needs. And they are completely free!

00

Odpovědět

Prostě Bayformers no :-D

00

Odpovědět

fascinovalo me u Transformers, jak sebou vzdycky mlatili o mrakodrapy,vybuchovali, strileli po sobe aj. radosti, ale optimusovi ani neprasklo to okno co mel na hrudniku :D

241

Odpovědět

doopravdy pravdivej trailer

251

Odpovědět

Ja tento film použival jako měřítko sraček, ale nedávno jsem viděl transformers 2, tak jsem to musel přehodnotit.

204

Odpovědět

neuveritelnej WTF film!!

185

Odpovědět

Je fakt, že akce která je tak rychlá a přeplácaná, že z ní jdou postřehnout jen nějaké zmatené fleky čehosi mě už začíná dost sr:t a je vážně kouzelné, že je ve filmech stále častější.. To vystihli.

231

Odpovědět

Pobavilo, ale tak transformers boli aspon vtipny a aj akcia tam bola, taky film, pri ktoro sa da vypnut. Battleship bola ale strasna nuda.

233

Odpovědět

Najviac ma rozosmial ten koniec: Battleship...I mean.. Transformers :D :D Vystihli to, videla som oba filmy a fakt sú v podstate o tom istom ;)

194

Odpovědět

zo slabšieho súdka

2038

Odpovědět

Upřímně mi tohle taky přišlo celkem trapné. Jenom jsem koukal a četl titulky, ale ani jsem se nepousmál. Pro mě to taky byl asi nejhorší upřímný trailer. 4 hvězdy, což znamenají u mě lehký podprůměr u vás to nejspíš bude odpad podle stylu hodnocení.

2065

Odpovědět

Tak tenhle upřímný trailer mi přišel hooodně slabý. U všech předchozích aspoň vždycky vypíchly některé absurdity toho filmů. Tady jen ukázali, že si Shia jen stále něco mumlá. Což mi nepříjde ani tak moc netradiční. Transformery mám rád (odpočinkový film, když se vám nechce přemýšlet a chete jen vypnout), ale na každém filmu se dá najít něco, co se dá zesměšnit. Tentokrát bych však řekl, že se jim to fakt nepovedlo...

2188

Odpovědět

musim nesouhlasit transformeri maj dej nad kterym se clovek musi aspon trochu zamyslet pri tom vypnes ale ne v tom pravem slova smyslu protoze ses porad ve stand - by ... pokud chces opravdu relaxovat a vypnout musis se divat na Zastav a nepřežijes asi nejlepsi vypinacka kterou jsem kdy zazil:)

1978

Odpovědět

+trdelinjestli někdo při sledování transformers musí mít zaplej mozek, aby to pochopil, tak ho lituju :D

236

Odpovědět

+trdelinto jsme dva :D

203

Odpovědět

+trdelinMyslel jsem to ve smyslu, že tam není zas tak složitá zápletka. Nebo zápletka, která má takovou hloubku, aby se u ní člověk pozastavil alespoň na chvilku a srovnal si, co se vlastně děje.

200

Odpovědět

BATTLESHIP :D je pravda že když jsem viděl battleship, tak každej zvuk mi zněl jak z transformerů :D Ale jako film mi to špatný nepřijde. Jasně, zápletka je asi stejně dobrá jako v Avataru, ale stejně jako Avatar jsou Transformers film o zpracování. A mě se líbilo.

2118

Odpovědět

no no no no no no no no no

207

Odpovědět

9/10 ale pobavilo =) Hlavne to staring.

1911

Další