Transformers: ZánikUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:649
Počet zobrazení:13 158

V kinech řádí v další nepřehledné řeži Bayovi Transformeři, a tak na sebe upřímný trailer nenechal dlouho čekat.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Od režiséra, který chce vidět, jak exploduje celý svět, a studia, které mu to umožňuje, přichází nejpitomější a nejméně konzistentní film o Transformerech. A to už je co říct. To vážně právě auto dalo chlapovi do držky? Transformers: Zánik. Připravte se na restart celé ságy se zbrusu novým obsazením, zbrusu novými záporáky a božími novými spojenci.

A tohle všechno zase vede ke dlouhé sra*ce, ve které už zase nemáme absolutně... nejmenší tušení... co... se to děje. Ach, můj bóóóóóóóže!

Hele, když může Michael Bay znovu využívat staré záběry, my můžeme použít staré transformeří vtipy. Shia LaBeouf je pryč. A ani vy ani Bumbelbee ani Optimus Prime se nebude ptát, kam zmizel. Namísto toho se spokojte s Texasanem z Bostonu Cadem Yagerem. Mužem, který se ze všech sil snaží, aby zněl inteligentně. Tohle je Super Simplex projektor do kina. Je vzácnej. Kdo tě naučil, jak se pájí okruhy? Já. A taky je to vynálezce.

Vím, že máte svědomí, protože jste vynálezce jako já. Tohle si patentuju! Tohle by nemělo existovat. Tohle vynálezci dělají. Jsem vynálezce. Tohle může být převratný! Pokud tuhle technologii uplatním ve svých vynálezech, budeme za vodou. Jsi vynálezce. My to chápem. Sága, která je proslavená tím, že objektivizuje mladé, sexy ženy, padla na nové dno, když dělá sexy babu z holky pod zákonem.

Zlato, ta sukně se ti snad sama scvrkává. Její přítel je dospělý. A doslova se přeruší děj, aby se vysvětlilo, proč je v pořádku, když to budou dělat. Je jí teprve sedmnáct let. - Kolik ti je? - Dvacet. - Je nezletilá. - Chováme se podle zákona o Romeovi a Julii. Chodili jsme spolu, když já byla ve druháku a on ve čtvrťáku.

Je to v pohodě. - To teda není. - Byli jsme ve vztahu už v době, kdy jsem byl taky nezletilej. Zákon 2705, třetí paragraf. Co? Kdyby tolik času radši věnovali odůvodnění děje než ospravedlňování sexu s nezletilou. Transformeři se vrátili! A ty filmy už je nebaví stejně jako nás. - Tohle není náš boj! - Jdeme! Na viděnou.

Nazdar! A obzvlášť Optimus Prime. S ochraňováním lidí jsme skončili! Tady jsme skončili, Autoboti. Sledujte, jak se provrávorají dalším žumpfestem Michaela Baye, který je tak líný, že se ani neobtěžoval odstranit tahle zelená pozadí na monitorech. Scény přecházejí ze dne na noc a pak zase na den. A tady na pozadí je americká Sears Tower... v Hong Kongu!

Připravte se na další sequel, u něhož jste doufali, že bude lepší. Ale namísto toho vám zase nacpou to samé! Tentokrát je v tom ještě víc: nerealistických výbuchů... rádoby vtipných scén na odlehčení... nekončících západů slunce... děje odehrávajícího se blízko americké vlajky... Hele, lidi, proč je zbytek tohohle traileru napsaný v čínštině?

Děkuji, tlustý americký trailerový muži. Stejně jako je tomu i v tomto filmu, zbytek tohoto upřímného traileru bude podlézavě v čínštině, aby byl atraktivnější i v zahraničí. Co? Buďte svědky toho, jak se Michael Bay podbízí našemu lidu tím, že poslední třetinu filmu bezdůvodně přesune do Číny. Všechny čínské muže vykresluje jako siláky a hrdiny.

Z čínských žen dělá akční hrdinky. A komunistickou stranu zobrazuje jako rozhodnou a výkonnou. Musíme zavolat vládě pro pomoc. Protože Američané už začali chápat, že Michael Bay točí sra*ky, rozhodl se točit filmy pro nás. Je to jenom vaše chyba, americká prasata! Hrají: indické motorky, zpravodajství CNN, Skype, Sparco, Goodyear, mobil, Čínská stavební banka, nutriční proteinový prášek, Aqua, Oreo, Victoria's Secret, Tom Ford, Bud Light, C'est Bon, Můj malý poník, Gucci, Mini Cooper, Lamborghini, Tonka, Rolls Royce, Pagani, Chevrolet, Bugatti, Cadillac, Red Bull...

Vybral si ji Red Bull. - Bud Light (zase). - Tohle je vaše auto? ...tabletka... Máš rád hudbu? Tabletka. ...a mléčný nápoj Shuhua. TRANSFORMERS 4: VÍTEJTE V ČÍNĚ! Na konci filmu jsou taky dinosauři, ale nechci vás mást, protože tam jsou tak na pět minut.

Hail Čína!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle dil byl jeste dobrej oproti 5ce.. to uz byla i na me sracka.

00

Odpovědět

Coooo ???? 5???? ja myslel že tohle je 4. díl...

10

Odpovědět

Bože tohle je hnuj...se vším co tu zaznělo souhlasím

10

Odpovědět

Rainbow Dash! Yay!!!

00

Odpovědět

No Bay je holt Bay.. Pravda je že je to zbytečně dlouhá slátanina. :D

01

Odpovědět

Ve zkratce: Je to düvelscheiss.

31

Odpovědět

Zatím sem to neviděl, ale Wahlberg s antitransformeří puškou, to musim vidět.

70

Odpovědět

Chceš čistý svědomí, kamarády, aspoň trochu úcty?? Opusť tyhle stránky, zdarma a s titulky: http://www.videacesky.cz/

51

Odpovědět

Proč sem cpeš nějakej filehosting, kterej je navíc PŘEDRAŽENEJ a BEZ OBSAHU?

111

Odpovědět

Ne, já chci, aby tu nebyl dementní spam.

290

Odpovědět

Je to jasný, Bay natočil další díl jen proto aby tam mohl narvat co nejvíc PP :D

160

Odpovědět

lol dafuq.. konec dobrej.. zase se prekonali ;D

111

Odpovědět

dik za novej HT.. ale co vim tak transformers uz vysli na BD.. v kinec byli nekdy v lete :)

112

Odpovědět

Další film o hračce ... Ale, že by natočili film o Monopolech, to ne... Ksak*u, vždyť mě by i stačili Dostihy a sázky :(

333

Odpovědět

pokud ti stačí dostihy a sázky, tak tu máme celkem velký výbšr, Černý hřebec, Mládí černého hřebce, Černý hřebec se vrací, Ruffian, Seabiscuit, Phar-Lap, Secretariat, nějaký ais 3 nebo čtyři sračky z čech včerně seriálu Dobrá voda....

91

Odpovědět

+lenaciaI filmů o velkokapitalistech a magnátech je spousta, určitě i nějaké s pozemky.

21

Odpovědět

Nejenom upřímný trailer, ale Everything wrong with. U toho jsem se nasmál mnohem víc. Taky proto, že je to snad poprvé na 2 části. Kdo trochu ovládá eng tak koukněte! https://www.youtube.com/watch?v=c97NAlvu3n0

81

Odpovědět

No já vám nevim lidi, ale na Transformery koukám kvůli akci a ne kvůli ději :D U většiny současných filmů nemá cenu řešit děj, to si radši vezmu knihu :)

1126

Odpovědět

No já se taky na to dívám kvůli akci, ale děj a všechno jde rapidně dolů oproti třeba x-menech tam mi přijde každý nový díl lepší než ten predešlej...

114
Další